15
new stories - click to show

Kateřina Motyčková

Related to

Bohumil Sláma: Kdo je horší, Putin nebo antiekologové?

Dnes (7.7.)se na Seznamu objevily tři články, které ve změti jiných téměř jistě zapadnou. Neměly by.

Fotky z města, které mělo být před Rusy v bezpečí. Nebylo, Lvov sčítá oběti

7.July » Seznam Zprávy
Západoukrajinský Lvov leží jen 60 kilometrů od hranic s Polskem. K frontové linii jsou to stovky a stovky kilometrů, i proto tu útočiště našly tisíce Ukrajinců z východu. Ruský raketový útok však i tady zpřetrhal životy.

Šok pro vědce i ekology. Glyfosát je bezpečný, usoudil kontrolní orgán EU

7.July » Seznam Zprávy
Evropský úřad pro bezpečnost potravin oznámil, že se s používáním glyfosátu v zemědělství nepojí žádné „kritické oblasti ohrožení“ pro zdraví lidí, zvířat ani životního prostředí. O jeho budoucnosti letos rozhodnou členské státy.

„Ukrajina nám opravdu věří, proto tady Zelenskyj přespal,“ říká ministr

7.July » Seznam Zprávy
„Zaujalo mě výslovné varování ukrajinského prezidenta Zelenského před ruskou propagandou. Tu i já považuji za nesmírně závažnou a nebezpečnou,“ řekl v rozhovoru pro Seznam Zprávy ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák.

Do Prahy míří ukrajinský prezident Zelenskyj. Na Hradě se potká s Pavlem

6.July » Seznam Zprávy
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj přistane v Praze. Ve čtvrtek večer se potká s českým protějškem Petrem Pavlem, v pátek jej čeká setkání s dalšími ústavními činiteli. Hrad je celý čtvrtek kvůli bezpečnosti uzavřen.

Greta Thunbergová míří k soudu. Hrozí jí až šest měsíců odnětí svobody

6.July » Seznam Zprávy
Švédská prokuratura obvinila dvacetiletou aktivistku Thunbergovou z neuposlechnutí policejní výzvy. K incidentu mělo dojít v červnu ve švédském městě Malmö, kde klimatičtí aktivisté po několik dní blokovali ropné tankery.

„V USA nás ani nerozeznají.“ Peking láká Soul a Tokio na sen o velké Asii

4.July » Seznam Zprávy
Čínský diplomat Wang I obvinil Spojené státy z toho, že v Japonsku a Jižní Koreji rozdmýchávají protipekingské nálady. Soul a Tokio vyzval, aby se vymanily z amerického vlivu a posílily spolupráci s Čínou.

Američané znali detaily Prigožinova plánu. Před Kyjevem je tajili

27.June » Seznam Zprávy
Americká rozvědka měla informace o tom, že vagnerovci v Rusku plánují zahájit vzpouru. Sdílela je však jen s několika vybranými spojenci. Na Kyjev přitom USA apelovaly, aby se nenechal vtáhnout do vnitřních záležitostí Ruska.

Pražská koalice ukázala programové prohlášení. Devět měsíců od voleb

26.June » Seznam Zprávy
Energetika, vybudování vědeckotechnického parku i projekt dostavby městského okruhu. Takové jsou plány současné koalice v Praze.

Provozovatel prodejen Enapo je v úpadku. O práci může přijít tisícovka lidí

26.June » Seznam Zprávy
Společnost Rosa Market, provozovatel prodejen se smíšeným zbožím Enapo, je v úpadku. Vyplývá to z insolvenčního rejstříku. Firma, která zaměstnává asi 1000 lidí má po splatnosti závazky za zhruba 130 milionů.

Důvěra v českou ekonomiku opět klesla, skepse padla na firmy i spotřebitele

26.June » Seznam Zprávy
Důvěra v českou ekonomiku v červnu znovu klesla, meziměsíčně se snížila o 3,8 bodu na 90,3 bodu. Pesimističtější jsou opět podnikatelé i spotřebitelé.

Netflix a Spotify prý zaskočilo, jak jsou Harry a Meghan neproduktivní

26.June » Seznam Zprávy
Zaměstnanci společnosti Archewell, kterou Harry a Meghan vlastní, promluvili o spolupráci páru se streamovacími platformami. Tvrdí, že vedení Netflixu a Spotify překvapil nedostatek produktivity, se kterým se u Sussexů setkala.
Dylan Moran - Irský komik, herec a scenárista

Tato informační stránka o Kateřina Motyčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Motyčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes