Václav Dolejší

Vztahuje se k

Nová socha Věry Špinarové v centru Ostravy budí kritiku. „Je to hrozná ostuda,“ říká zpěvaččin syn

V Husově sadu v centru Ostravy byla v úterý odhalena bronzová socha loni zesnulé zpěvačky Věry Špinarové. Ač socha, kterou na přání městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz vytvořil sochař David Moješčík, měla být poctou známé a oblíbené zpěvačc...

Mocenské zásahy Berbra a spol. do mládežnického fotbalu? Neakceptovatelné, říká expert na odchodu

Měl domluvené angažmá v Kanadě. Vzdal se ho, protože jej úplně pohltila práce pro české fotbalové akademie. Teď ale za sebou Tomáš Maruška po třech letech práskl dveřmi. S tím, že mocenské zásahy šéfů FAČR do mládežnického fotbalu jsou pro něj nep...

Nahrávka Chášakdžího smrti skrze Apple Watch nedává smysl, říká bývalý člen CIA

15.října » Seznam Zprávy
Ve čtvrtek večer The Washington Post zveřejnil zprávu o tom, že turecká tajná služba vlastní nahrávku z Chášakdžího vraždy. Od té doby se vedou dohady o jejím pořízení.

Volební účast byla mizerná. Dorazilo ale o trochu víc lidí než před dvěma lety

15.října » Seznam Zprávy
Volit přišlo podle dat Českého statistického úřadu pouhých 16,49 procenta z 2,5 milionu oprávněných voličů.

Zemanův čínský poradce byl obviněn z korupce

13.října » Seznam Zprávy
Čínská média přinesla první informace, že poradce českého prezidenta Jie Ťien-ming byl obviněn z uplácení. Prezident však neplánuje ukončit s ním spolupráci.

ArcelorMittal bude mít nového majitele. Ostravskou huť koupí Britové

13.října » Seznam Zprávy
Hutní podnik ArcelorMittal Ostrava (AMO) koupí britská společnost Liberty House. Skupina ArcelorMittal jí prodá i své ocelářské podniky ArcelorMittal Galati v Rumunsku, ArcelorMittal Skopje v Makedonii a ArcelorMittal Piombino v Itálii.

Trumpová pro ABC News: Jsem nejšikanovanější osoba na světě

13.října » Seznam Zprávy
Melania Trumpová v rozhovoru promluvila také o kampani #MeToo nebo o svém vlivu na amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Přehlídka síly. Jižní Korea, Rusko a USA ukazovaly svoje flotily

13.října » Seznam Zprávy
Jižní Korea uspořádala mezinárodní vojenskou přehlídku. Šlo o první akci tohoto typu za posledních deset let. Kromě Jižní Koreje se akce zúčastnily i Spojené Státy a Rusko.

Svá díla nehodnotím, říká Alice Nellis, jejíž Tajnosti odvysílá Televize Seznam

10.října » Seznam Zprávy
Televize Seznam rozšiřuje program o pravidelné Filmové pátky. První vlaštovkou budou Tajnosti Alice Nellis, které vznikly před 11 lety. Sama režisérka si je naposledy pustila před deseti lety. Do snímku pak ukryla dárek pro svou dnes už sedmiletou...

Tato informační stránka o Václav Dolejší zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Dolejší" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes