15
new stories - click to show

Václav Dolejší

Related to

Václav Dolejší: Změnit školství? Ministr může narazit ve sborovnách

11.April » Učitelské listy
Úspěch reformy školství závisí na několika faktorech: nadšení učitelů, zapojení rodičů i aktivním přístupu ministerstva. Bez toho bude reviz...

Lidovci řeší vyloučení Cyrila Svobody. „Účelové a směšné,“ říká novinář

9.April » Seznam Zprávy
Ministr Petr Hladík chce vyloučit z KDU-ČSL Cyrila Svobodu. Vadí mu jeho dřívější vystoupení na webu Voice of Europe, který je nyní na sankčním seznamu. „Hladík si přifukuje svaly před sjezdem,“ říká reportér SZ Václav Dolejší.

Černochová čelí kritice, že dává málo vydělat domácím zbrojařům

9.April » Seznam Zprávy
Nemilosrdná bitva o armádní zakázky: Domácí výrobci tlačí na ministryni obrany, aby je neopomíjela. Jana Černochová je k některým z nich podezíravá.

Macháček: Pellegrini nebude Ficův psík. Slováci podle něj inklinují k Rusku více než Češi

8.April » CNN Prima NEWS
Slovenská společnost je na rozdíl od Česka historicky tolerantnější k Rusku, uvedl ve vysílání CNN Prima NEWS novinář a komentátor Jan Macháček. Podle něj tak může u východních sousedů dojít k věcem, které jsou u nás nepřijatelné. Macháček rovněž zm…

Političtí přeběhlíci evidentně nevadí. I když mění strany, které se nenávidí

7.April » Seznam Zprávy
Z ODS k ANO, od ANO ke STAN, ze sociální demokracie ke krajní pravici. Poslední měsíce to politici berou mezi stranami křížem krážem.

Dolejší: Slováci se stydí přiznat, koho volí. Jsou paranoidnější než my a věří i dezinformacím

7.April » CNN Prima NEWS
Slovenští voliči se za své rozhodnutí stydí i po opuštění volebních místností, pronesl ve vysílání CNN Prima NEWS komentátor Václav Dolejší. V souvislosti s výhrou Petera Pellegriniho v prezidentském klání připomněl i parlamentní volby v září 2023, …

V TOP 09 roste nespokojenost s ministryní Langšádlovou. Zvažují její výměnu

6.April » Seznam Zprávy
Své zástupkyni ve vládě vytýkají, že je naprosto neviditelná, má slabé výkony, ve svém oboru postrádá kompetenci a také autoritu. V TOP 09 roste nespokojenost s Helenou Langšádlovou, ministryní pro vědu, výzkum a inovace.

Komentář: Změnit školství? Ministr může narazit ve sborovnách

5.April » Seznam Zprávy
Úspěch reformy školství závisí na několika faktorech: nadšení učitelů, zapojení rodičů i aktivním přístupu ministerstva. Bez toho bude revize rámcových vzdělávacích programů jen další idealistický papír.

Německá investice miliardáře Vohánky zkrachovala

4.April » Seznam Zprávy
Platební společnost JITpay, do které před půldruhým rokem investovala skupina Eurowag tuzemského byznysmena a filantropa Martina Vohánky přes 300 milionů korun, spadla do insolvence.

Vlevo dole: Severní Morava Babišovi potvrdila, že bez složek to nejde

4.April » Seznam Zprávy
Bašta hnutí ANO v Moravskoslezském kraji dělá Andreji Babišovi samé starosti. Nejenže přišel o dvě regionální hvězdy, teď musí s ostudou už podruhé měnit hejtmana. Může za to špatná práce se složkami?

Soud s Cimickým pokračuje. Svědci vypovídají neveřejně, psychiatr nepřišel

2.April » Seznam Zprávy
Svědci v přelíčení s psychiatrem Janem Cimickým vypovídají v úterý před soudem bez přítomnosti novinářů. Lékař je obžalován z 35 skutků vydírání a ze čtyř znásilnění.

Veřejné finance loni skončily ve schodku 3,3 procenta HDP

2.April » Seznam Zprávy
Deficit veřejných financí loni stoupl na 3,3 procenta hrubého domácího produktu (HDP) ze 3,2 procenta v roce 2022. Schodek za rok 2023 tak činil 239,7 miliardy korun.

Tato informační stránka o Václav Dolejší zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Dolejší" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes