15
new stories - click to show

Lucie Stuchlíková

Related to

Dostálová: Nenasazujte Babišovi psí hlavu, migranty do chalup nestrašíme

23.February » Seznam Zprávy
Solidarita kvůli migraci ano, ale ne povinná. Green Deal ano, ale vlastním tempem. Jednička hnutí ANO do evropských voleb Klára Dostálová vysvětluje, jak chce její hnutí fungovat v Evropě.

Nejbohatší Brňan loni vydělal přes 800 milionů

23.February » Seznam Zprávy
Brněnský e-shop Notino, který prodává parfémy po celé Evropě, loni znovu zvýšil svou ziskovost. Před zdaněním vydělal 818 milionů korun a chce se rozmáchnout ještě více.

Vlevo dole: Neumětelové a přizdihráči. Školství je obětí vládního konfliktu

21.February » Seznam Zprávy
Víc peněz pro školství, které opakovaně žádá ministr Mikuláš Bek z hnutí STAN, rozděluje vládu – hádají se hlavně koalice Spolu a Starostové. Vzdělávání přitom Fialův kabinet ve svém programu označuje za klíčovou prioritu.

Mapy ukazují, jak se změnila fronta po pádu Avdijivky

20.February » Seznam Zprávy
Avdijivka padla. Rusové tak po krvavé několik měsíců trvající bitvě poprvé od loňského května dobyli ukrajinské město. Jinak jsou proměny linie fronty minimální.

Glosa: Kvůli smrti dítěte nižší důchod. Stát zase jednou šetří, kde nemá

20.February » Seznam Zprávy
Stát postupuje jako chladnokrevný účetní. Zároveň ovšem ministerstvo nemá tušení, kolik se necitlivým, tvrdým zpřísněním ušetří, glosuje Lucie Stuchlíková.

Americký Walmart zvýšil tržby i zisk, kupuje výrobce chytrých televizí Vizio

20.February » Seznam Zprávy
Největší maloobchodní řetězec na světě, americká maloobchodní společnost Walmart, ve čtvrtém čtvrtletí zvýšila tržby i zisk. Firma navíc za 2,3 miliardy dolarů (asi 54 miliard Kč) kupuje výrobce chytrých televizorů Vizio.

Izrael bude během ramadánu pouštět na Chrámovou horu omezený počet muslimů

20.February » Seznam Zprávy
Chrámová hora v Jeruzalémě je jedním z nejposvátnějších míst islámu. Důvodem omezení jsou především izraelské obavy z demonstrací.

Policie uzavřela kauzu Mynář. Žalobce řekne, zda případ pošle k soudu

20.February » Seznam Zprávy
Bývalý hradní kancléř Vratislav Mynář se už mohl seznámit se spisem v případu, v němž je obviněn kvůli dotaci pro jeho firmu Clever Management. Žalobce začne řešit, zda stíhání zastaví, nebo Mynáře pošle s obžalobou před soud.

Komu umožníme náhradní mateřství? Jsou tři varianty, říká poslankyně

17.February » Seznam Zprávy
V Česku se chystá legislativní úprava náhradního mateřství. Páry, pro které je náhradní matka jediným způsobem, jak mít dítě, se u nás zatím pohybují v šedé zóně. Jakou regulaci surogátního mateřství stát chystá? A pro koho?

Rodí se „STAN číslo II“? Nespokojení politici z regionů se začínají sdružovat

16.February » Seznam Zprávy
Přibývá lokálních politiků nespokojených s vládní politikou. Část z nich se před krajskými volbami baví o vzájemné pomoci. A také o tom, zda takové spojenectví nemůže časem přerůst v novou politickou sílu.

Vlevo dole: Senátoři jsou nejstarší v historii. Proto se bojí všech novot?

14.February » Seznam Zprávy
Přirozené životní prostředí podcastu Vlevo dole je Sněmovna, tentokrát se ale podcasteři zaměřili na Senát. Čím to, že má horní komora pověst boomerů, které vyděsí každá novota?

Náhradní matka by měla mít nárok na mateřskou, říká poslankyně ODS

13.February » Seznam Zprávy
V Česku se chystá legislativní úprava náhradního mateřství. Páry, pro které je náhradní matka jediným způsobem, jak mít dítě, se u nás zatím pohybují v šedé zóně. Jakou regulaci surogátního mateřství stát chystá? A pro koho?
Ivan Gabal - Český politik sociolog

Tato informační stránka o Lucie Stuchlíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Stuchlíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes