15
new stories - click to show

Magdalena Maňáková

Related to

Meta čelí obvinění, že v Evropě používá nekalé obchodní praktiky

30.November » Seznam Zprávy
Společnost Meta čelí obvinění, že její evropská předplatitelská verze porušuje zákony EU na ochranu spotřebitelů. Stížnost na ni podala rakouská skupina na ochranu práv NYOB i Evropská organizace spotřebitelů (BEUC).

Velké srovnání. Kolik zaplatíte u různých dodavatelů za elektřinu

30.November » Seznam Zprávy
Energetický regulační úřad oznámil, že se cena regulované služky energií zvedne v průměru o 65,7 procenta. Redakce SZ Byznys spočítala, jak se toto zvýšení promítne do cen elektřiny.

Americká Vista odmítla nabídku Coltu. Dá přednost jinému českému zbrojaři

30.November » Seznam Zprávy
Colt CZ prohrál souboj českých zbrojařů o americkou společnost Vista Outdoor. Nabídku poslala společnost minulý týden, představitelé Visty ale nadále dávají přednost prodeji své sportovní divize průmyslovému holdingu CSG.

Ulož.to, jak ho známe, končí. Čelilo žalobám, nabízelo i divadelní hry

28.November » Seznam Zprávy
Populární česká platforma pro stahování a nahrávání souborů Ulož.to končí. Tedy alespoň v té podobě, v jaké ji zákazníci znají a primárně používají. Důvodem je balíček opatření o digitálních službách Evropské unie.

Temu slibuje nákupy za pár korun. Ve světě už e-shop čelí prvním problémům

27.November » Seznam Zprávy
Český internet v posledních týdnech zaplavily reklamy na nový internetový obchod Temu nabízející levné zboží všeho druhu. Raketový start firmy provází kritika kvality i ochrany dat, kterou ale společnost zásadně odmítá.

Mexikem uprchlíci dříve jen procházeli. Dnes některé láká více než USA

26.November » Seznam Zprávy
Zatímco dříve vnímali uprchlíci Mexiko jen jako tranzitní zemi při své cestě za americkým snem, v posledních letech v zemi zůstávají. Agentura Reuters přináší příběh jednoho z nich.

Láhve šampaňského z vraku inspirují vinaře. Nechávají je na dně moře

26.November » Seznam Zprávy
Nález neporušených lahví šampaňského ve vraku lodi z roku 1852 navedl vinaře na novou metodu zrání luxusního alkoholu. Inspirovaní výjimečnou chutí nyní pokládají své lahve desítky metrů pod mořskou hladinu.

Zemřela Věra Čepelová, dítě z Lidic, které nacisti poslali na převýchovu

26.November » Seznam Zprávy
Ve věku 88 let zemřela Věra Čepelová. Jde o jedno z dětí, které byly po vypálení Lidic v červnu 1942 nacisty poslány do Německa na převýchovu. O její smrti informoval Památník Terezín.

Na řídících pozicích CEO společností londýnské burzy je méně než 10 procent žen

26.November » Seznam Zprávy
Ženy mají stále problém prosadit se ve vedoucích pozicích, vyplývá to z nové zprávy společnosti The Pipeline. Ta se zaměřila na vedení společností na londýnské burze, kde je podle jejich výzkumu na pozicích CEO 91 procent mužů.

Úřad ovlivňuje účty za energie. V jeho čele může dojít k zemětřesení

22.November » Seznam Zprávy
Energetický regulační úřad (ERÚ) by mohly čekat velké změny, poslanec Jakub Michálek (Piráti) totiž navrhuje změnu v jeho vedení. Změnil by se počet členů rady, podmínky členství nebo věková hranice.

„Zákaz buzerantství, braňme bílou Evropu.“ Nacionalisté prošli Varšavou

11.November » Seznam Zprávy
Nacionalistický pochod v polské metropoli byl podle pořadatelů reakcí na „pokračující federalizaci EU, ohraničování suverenity členských států, válku na Ukrajině i masovou migraci“. Agresi jeho účastníků pocítil i reportér SZ.

Tato informační stránka o Magdalena Maňáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magdalena Maňáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes