15
new stories - click to show

Jan Marek

Related to

Generali má celosvětově novou organizační strukturu

19.April » FAEI.cz
Správní rada společnosti Generali schválila tento týden na svém zasedání novou organizační strukturu, která odráží hlavní aktivity skupiny tak, jak je navrhl její generální ředitel Philippe Donnet. Od letošního června bude skupina, jejíž součástí je…

Na řinčení zbraní reagují i pojišťovny. Některé zahraniční cesty už nepojistí

17.April » iDNES.cz
Tuzemské pojišťovny v reakci na eskalující konflikty na Blízkém východě upozorňují, že cestovní pojištění do Izraele, Palestiny a dalších zemí neplatí, nebo je omezeno. Řídí se totiž aktuálními stanovisky Ministerstva zahraničních věcí (MZV), které …

Šťastný podcast: Krize ruské rozvědky. Na Slovensku úspěch, v Česku to dře

8.April » Seznam Zprávy
Proč bychom měli litovat ruskou rozvědku a jaké byly české reakce na výsledek slovenských voleb, to analyzuje Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Podívejte se na nejdražší komiks světa. Poprvé se v něm ukázal Superman

8.April » Seznam Zprávy
V aukci se prodalo vydání časopisu, ve kterém se zrodil muž v modrém obleku s červenou pláštěnkou a velkým S na hrudi. Kousek starý 85 let se řadí k nejzachovalejším – a to jeho cenu vyhnalo přes 100 milionů.

Indická herečka chce do parlamentu. Musí se však bránit, že nejedla hovězí

8.April » Seznam Zprávy
Bollywoodská herečka Kangana Ranautová se hájí vůči tvrzení opozičního politika, který tvrdí, že dříve konzumovala hovězí maso.

Jedenáctý ročník Memorialu Jana Marka

Nadační fond Jana Marka pod záštitou starosty města Jindřichův Hradec pořádá 11. ročník mezinárodního hokejového turnaje v dorostu Memorial Jana Marka.

Tisková zpráva z rady města 3. dubna 2024

V šesté základní škole dojde k rekonstrukci rozvodů vody a odpadů v modrém pavilonu objektu, mateřská škola v Růžové ulici bude mít nové hygienické zázemí, město poskytne bezúročnou zápůjčku na předfinancování projektu opravy depozitáře v muzeu foto…

„Náhoda to nebyla.“ Kanonýr Milan Nový popsal svůj nejslavnější gól Kanadě

7.April » Seznam Zprávy
Hokejista Milan Nový patřil k nejlepším československým útočníkům. Jeho čísla v lize jsou naprosto impozantní. V 70. letech patřil ke klíčovým hráčům reprezentace, které se podařilo narušit nadvládu Sovětů nad světovým hokejem.

Dlouhodobý pobyt pro uprchlíky? Na pět let, ale nesmí čerpat dávky

7.April » Seznam Zprávy
Ministerstvo vnitra představilo svoji představu dlouhodobého pobytu pro uprchlíky. Bude na pět let, ale dosáhnou na něj jen ekonomicky soběstační žadatelé.

Podívejte se: Desetitisíce lidí dostanou novou umělou slinivku

6.April » Seznam Zprávy
Není diabetes jako diabetes. Horší z nich, při němž se musí člověk neustále kontrolovat a píchat si injekci, má sice „jen“ necelá desetina cukrovkářů, ale i v Česku jde o desetitisíce lidí. Pomoci může přístroj z Velké Británie.

TMBK: Státy NATO bych nebránil, říká Pellegrini. Z Česka přišel protest

4.April » Seznam Zprávy
Kandidát na slovenského prezidenta Peter Pellegrini v debatě na RTVS prohlásil, že by vojáky spojencům z NATO neposlal. Z Česka se proti tomuto postoji ozval ostrý protest. Další koláž populárního grafika pro SZ.

Vstupenky na letní prohlídky zámku Balmoral zmizely za 24 hodin

4.April » Seznam Zprávy
Zámek královské rodiny ve Skotsku v hrabství Aberdeenshire se pro veřejnost otevřel poprvé. Jedná se o sídlo, ve kterém zemřela královna Alžběta II.

Tato informační stránka o Jan Marek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Marek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes