15
new stories - click to show

Jan Marek

Related to

Plošina. Extrémní zábavní park nahradí ropný vrt v Perském zálivu

Saúdská Arábie se snaží jako většina zbytku světa omezit závislost na ropě. A tak ji napadlo, jak využít vyřazené ropné vrty k propagaci těch, které ještě fungují. Jednu ropnou plošinu přestaví na extrémní zábavní park „Plošina“.

Zádrhel v sestavování vlády. Dochází trpělivost s kličkujícími vyjednavači

Piráti mají příští týden sdělit hnutí STAN, jaké jsou jejich požadavky a nominace do vládní koalice. Starostové jsou ochotní Pirátské straně ponechat tři ministerstva, jejich trpělivost ale prý nebude nekonečná.

Žije v Česku a Lukašenkova diktatura ji stíhá. Za to, že mluví

Agenti KGB působí i na pražském velvyslanectví a znají moji adresu i telefonní číslo, říká běloruská aktivistka Daria Rudko, kterou doma trestně stíhají. Za informování politiků o situaci v její zemi ji hrozí až dva roky vězení.

Trump, kterému zrušili facebook i twitter, si založí vlastní sociální síť

Twitter a další sociální sítě patřily k hlavním komunikačním kanálům mezi Trumpem a jeho voliči. Bez nich je závislý na pořádání mítinků či rozhovorech na spřátelených stanicích.

Růst cen nemovitostí nepolevuje. Pozor na podpojištění

6:34 » Novinky.cz
Ceny nemovitostí letí nahoru. Dobrá zpráva pro jejich majitele, hodnota jejich majetku roste. Na druhou stranu ale v případě nějaké nepříznivé události mohou výrazně prodělat, pokud nemají svou nemovitost dostatečně chráněnou sjednaným pojištěním....

Londýn shání turisty. A tak se jeho dominanta proměnila v bar i tělocvičnu

20.October » Seznam Zprávy
Jak nalákat turisty zpět v době sílícího covidu? Exkluzivní nabídkou, která nikdy nebyla k mání. Tak přemýšlí správa Londýnského oka. Jednu z kabin ve spolupráci s luxusní fitness a lifestylovou firmou přeměnila ve studio jógy.

Děti budou ve škole nosit roušky i při výuce, navrhne Vojtěch

20.October » Seznam Zprávy
Ministerstvo zdravotnictví navrhne, aby v krajích, kde je epidemie covidu nejhorší, nosili žáci nad 12 let roušku i při výuce ve třídě, řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).

Prodlužte podzimní prázdniny, přibrzdí to covid, žádá školy hejtman

20.October » Seznam Zprávy
Jihočeský hejtman Martin Kuba (ODS) doporučuje školám v regionu, aby podzimní prázdniny v příštím týdnu prodloužily o dva dny. Opatření má podle něj zpomalit zrychlující šíření koronaviru.

Soutěž o nejlepší snímky divoké přírody zná své vítěze. Podívejte se

20.October » Seznam Zprávy
Světovou fotografickou soutěž přírody vyhrála fotografie ryb při tření za červencového úplňku. Podívejte se i na další vítězné snímky Wildlife Photographer of the Year.

Babiš mladší se kvůli svému otci nově obrátil na policii

20.October » Seznam Zprávy
Babiš mladší říká, že mu otec přes matku vzkázal, že se s ním chce setkat. Dodává, že o takové setkání nestojí. Jeho advokát policii upozornil, že by mohlo jít o ovlivňování svědka.

Soud: Už není pochybnost, proč se favorizuje očkování před protilátkami

20.October » Seznam Zprávy
Nejvyšší správní soud ve středu zamítl návrh Tomáše Havetty na zrušení části opatření Ministerstva zdravotnictví, které se týkalo neuznávání protilátek na nemoc covid-19. Nebylo tedy v rozporu se zákonem.

Komentář: Babiš dal Zemanovi výpověď, mocenský kartel končí

20.October » Seznam Zprávy
Siláctví vůči hradní klice není na místě, zvlášť ne od člověka, který na ignorování jejích excesů léta mocensky vydělával.

Tato informační stránka o Jan Marek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Marek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes