15
new stories - click to show

Zdeněk Andršt

Related to

Trenér hokejistů zahynul pod koly náklaďáku. Tým poprvé porazil ruskou mašinu

13.May » Seznam Zprávy
V Rize a Tampere startuje mistrovství světa v hokeji. Seznam Zprávy přinášejí další díl unikátního seriálu historek z minulých šampionátů.

Hudebník Michal Prokop (75) o smrti kolegy Luboše Andršta (†73): Modlili jsme se, ať už to skončí!

21.December » Blesk.cz
Zprávu o úmrtí talentovaného hudebníka a skladatele Luboše Andršta (†73) oznámil jeho letitý kolega Michal Prokop (75). Ten teď ve Studiu 6 na České televizi popsal i okolnosti kamarádovy smrti: pro Andršta byla prý vysvobozením!

Zemřel kytarista a bluesman Luboš Andršt

20.December » Echo24.cz
Ve věku 73 let zemřel v noci na pondělí bluesový kytarista a skladatel Luboš Andršt. Jeho úmrtí oznámil na svém facebooku zpěvák a skladatel Michal Prokop. Bluesový a jazzový hudebník byl synem hokejisty a sportovního činovníka Zdeňka Andršta a brat…

Smrt v rodině Petra Jandy (79): Zemřel jeho bratranec a známý kytarista (†73)!

20.December » Blesk.cz
Rocket Petr Janda (79) přišel o člena rodiny - zemřel totiž jeho bratranec, kytarista, skladatel a pedagog Luboš Andršt (†73). O úmrtí informoval další hudebník, Michal Prokop (75), na sociální síti.

Toyotu mu zatrhli, za slavný gól si koupil žigulíka. Teď jubilant Nový pomáhá Izraeli

23.September » Aktuálně.cz
Převzít kanadskou cenu mu zakázal svaz, poslední zápas chtěla sabotovat manželka. Kanonýr Milan Nový slaví 70 let a vypráví o kariéře i současnosti.

Král už se rozhodl! Bude se opět ucházet o funkci prezidenta hokejového svazu?

13.May » Sport.cz
V čele Českého hokeje stojí už od roku 2008, tedy dlouhých dvanáct let. Tomáši Královi v červnu skončí třetí čtyřleté volební období. Bude se příští měsíc na volební konferenci svazu ucházet o prodloužení své funkce? Vystudovaný právník už má jasno!

Tato informační stránka o Zdeněk Andršt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Andršt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes