15
new stories - click to show

Rudolf Potsch

Related to

Když Ingstav válčil se Zetorem. Hokejové Brno si připomínalo svá derby

31.August » iDNES.cz
Na malou chvíli, přesto díky nedělní exhibici k připomínce 33 let od posledního derby se Zetorem hokejový Ingstav ožil. Tým, který dal brněnskému hokeji jména jako Robert Kron nebo Libor Zábranský, je dnes už dávno pouhým předmětem kronik.

Disciplinárku nově povede Řezníček, rozhodčím bude dál šéfovat Šindler

14.July » Hokej.cz
Výkonný výbor Českého hokeje schválil hlasováním per rollam složení komise rozhodčích, disciplinární, sportovně-technické a smírčí komise ČSLH. Další pak budou odhlasovány na zasedání výkonného výboru v srpnu.

Hokejovým rozhodčím bude dál šéfovat Šindler. Kdo povede další komise?

14.July » Sport.cz
Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) schválil hlasováním per rollam složení komise rozhodčích, disciplinární, sportovně-technické a smírčí komise ČSLH. Další komise budou odhlasovány na zasedání výkonného výboru v srpnu.

Sestava snů Komety Brno: poštovní holubi, Mauglí i hokejový profesor

20.May » iSport.cz
Až do roku 1953 byla brněnská hokejová srdce rozdvojená. Jedněm bilo Spartak Královo Pole, druhým pro Zbrojovku ze Židenic. Až na rozkaz příslušných míst vznikla Rudá hvězda. V první sezoně skončila druhá za Spartou, ve druhé už domácí soutěž ovlá...

MS PO 59 LETECH: Mikoláš chytal životní turnaj, Potsche naštvali Sověti

9.May » Hokej.cz
Jak symbolické v historii nejen českého sportu. V roce 1961 se našim reprezentantům nevěřilo, před světovým šampionátem neměli dobré výsledky. Jenomže na turnaji pak zazářili způsobem, který bral dech. V Ženevě a Lausanne sahali po zlatých medailí...

Vždy věděl, kam se má postavit. Před 80 lety se narodil legendární Jiřík

11.December » iDNES.cz
V NHL si připsal pouhé tři starty, přesto předběhl všechny další legendy. Jaroslav Jiřík, přezdívaný „Brambor“, by se v úterý dožil 80. narozenin. Druhý Evropan a první československý hráč v nejslavnější hokejové soutěži světa tragicky zahynul při...

Nadávky jako znak respektu. NHL diskutuje o první ženské rozhodčí. A co extraliga?

14.April » Aktuálně.cz
NHL na rozdíl od jiných velkých zámořských lig nikdy nepustila do rozhodcovské uniformy ženu. A tak se někteří ptají, jestli nenastal čas na změnu.

Tato informační stránka o Rudolf Potsch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rudolf Potsch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes