15
new stories - click to show

Yvonne Přenosilová

Related to

Boty proti lásce natočila Yvonne Přenosilová krátce poté, co s originálem bodovala Nancy Sinatra

6.July » ČRo
Yvonne Přenosilová, zpěvačka výrazná hlasově i na pohled, jako typ rázné dívky, která se s ničím moc nepáře, neměla v polovině 60. let na tuzemské scéně výrazově příbuzné konkurentky. Zaujala dokonce i hledače talentů v Anglii.

Yvonne Přenosilová před smrtí trpěla. Hlavně nevolej záchranku, prosila kamarádku

2.July » Prima Ženy
Yvonne Přenosilová, která se proslavila díky hitům Boty proti lásce a Roň slzy, osudovou lásku poznala až v Německu po nucené emigraci. Jaké bylo soukromí nezapomenutelné české zpěvačky, která by 2. července oslavila 77. narozeniny?

Yvonne Přenosilová by měla sedmasedmdesáté narozeniny

1.July » Seznam Médium
„Nazdar, bábo, řekni mi něco povzbudivého,“ říkávala, když mi zavolala, a bývalo to každý den. Už je to skoro rok, co odešla, a mně ty její telefonáty hrozně chybí.

Úžasné životy: Yvonne Přenosilová podle Radko Kubička

2.June » ČRo 2 - Praha
Kariéru zpěvačky Yvonne Přenosilové utnul na konci 60. let manifest Dva tisíce slov. Stala se však úspěšnou novinářkou Svobodné Evropy. Vzpomíná na ni Radko Kubičko.

Novinky z Českého rozhlasu

25.May » ČRo 2 - Praha
Režisér Aleš Vrzák představí vlastní rozhlasové zpracování komedie Pygmalion. Radiokniha Niny Špitálníkové Severka. Úžasné životy: Yvonne Přenosilová podle Radka Kubička.

Yvonne Přenosilová: Co na srdci, to do mikrofonu

Jedna z největších hvězd české pop music 60. let, rozhlasová moderátorka, glosátorka – i ježibaba v muzikálové Rusalce nebo členka týmu personálu letecké společnosti.

Pravda o Josefu Lauferovi. Nebude se líbit nikomu. Svět Tomáše Koloce

23.April » KrajskeListy.cz
V noci ze soboty na neděli jsem nemohl spát, a jak jsem tak přemýšlel nad základním mottem dnešní doby („naše kultura patří na západ“), napadlo mě, že je to pravda, která ovšem neplatí pro západ anglosaský, ale francouzský. Začaly mě napadat důkazy:…

Prohlédněte si vykuleného kluka s pionýrským šátkem. Dnes je slavný. Kdo to je, napadne jen nejchytřejší

28.March » Dotyk.cz
Tento český rozhlasový a televizní moderátor začínal v karlovarském rádiu jako mladé ucho. Pak přišel udělat kariéru do Prahy, kde mu dala co proto Veronika Žilková. Postupně se ale díky její tvrdé škole vypracoval. Dnes moderuje jak v televizi, tak…

Co dělá Pavlína Filipovská: Se sokyní v lásce Miluškou Voborníkovou jsou už kamarádky, co si provedly?

24.March » Kafe.cz
Pavlína Filipovská oslaví letos v květnu třiaosmdesáté narozeniny, zpěvačka je ale na svůj věk plná energie a vypadá naprosto báječně. Co dnes dělá a jak se jí daří?

Jak dnes vypadá zpěvačka Pavlína Filipovská: V 82 letech je z ní krásná, kouzelná babička. Podívejte!

4.March » Dotyk.cz
Ačkoliv někdejší populární zpěvačka Pavlína Filipovská oslaví letos už třiaosmdesáté narozeniny, na svůj věk vypadá naprosto skvěle. Co dělá dnes? A jak to má s Miluškou Voborníkovou, která jí před lety ukradla manžela?

Půl roku po smrti Yvonne Přenosilové (†76): Šokující hrob! FOTO uvnitř

5.February » Blesk.cz
Jen stěží byste našli dva rozdílnější hroby, než jsou místa posledního odpočinku Yvonne Přenosilové (†76) a Juraje Herze (†76) na Novém židovském hřbitově v Praze. Zatímco režisér má honosný náhrobek, zpěvačka se musí (zatím) spokojit s hromádkou hl…
Sylvia Turbová - Česko-slovenská herečka

Tato informační stránka o Yvonne Přenosilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yvonne Přenosilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes