15
new stories - click to show

Yvonne Přenosilová

Related to

Hřibova zahrádka stále a stále zeje prázdnotou!

12.August » Zulice.cz
Tak prázdná, tak prázdná, tak prázdná, teď budou se mi všechna rána zdát! – si může slovy písně zpívané Yvonne Přenosilovou prozpěvovat velký šéf Prahy Zdeněk Hřib (Piráti). Od konce května a doposud stále, je skutečně věčně prázdná tato „Hřibova ...

Kvůli bolestem nevychází ven

27.July » NašeHvězdy.cz
Stále nemůže chodit. Zpěvačka Yvonne Přenosilová (73) se potýká s úpornými bolestmi beder už od roku 2015. Jenže v posledních měsících se přestala pohybovat téměř úplně, a tak se jí bolesti zase naplno rozjely. Od doktorů má mít dokonce zakázáno s...

Největší lásku potkal už ve čtrnácti a na tu pravou inspiraci narazil v hospodě. Tajnosti slavných

26.June » KrajskeListy.cz
AUDIO / VIDEO Zpíval u Kulínského a byl nadějným houslistou. Možná by to dotáhl až ke kariéře virtuosa. Jenže mu učitel donesl kytaru, navíc v době, kdy začínal rock’n’roll, a geniální samouk pověsil skřipky definitivně na hřebík.

Yvonne Přenosilová úpí v bolestech!

25.June » Týden.cz
Ačkoli je mladší než třeba Jiřina Bohdalová, Yvetta Simonová či Jiří Suchý, zpěvačka Yvonne Přenosilová má ve svých 72 letech oproti nim obrovské zdravotní potíže. Potýká se s bolestí zad, což jí velice komplikuje pohyb. A co je nejhorší, jen těžk...

Kamarádky Evy Pilarové (†80) na mši chyběly: Proč Kubišová nepřišla a Přenosilovou nepozvali?!

6.June » Blesk.cz
Povolené tři stovky smutečních hostů se sešly na Strahově na zádušní mši Evy Pilarové (†80). Mezi slavnými tvářemi ale nejméně dvě chyběly: kamarádky z branže Marta Kubišová (77) a Yvonne Přenosilová (72). Proč se nepřišly rozloučit?!

Yvonne Přenosilová – Po pihaté baculce s ďáblem v těle muži šíleli

26.May » NašeHvězdy.cz
Emigrovala, stala se letuškou a posléze baronkou. Do rodné země se vrátila až po sametové revoluci a zůstala už navždycky. Se ztrátou syna, který zůstal v cizině, se ale nikdy nesmířila. Tvrdá po otci a empatická po matce, které říkala Ropča, což ...

Zemřela zpěvačka Millie Smallová, kterou proslavil v 60. letech hit My Boy Lollipop

Ve věku 73 let v úterý zemřela zpěvačka Millie Smallová, kterou proslavil hit My Boy Lollipop. Posluchači v někdejším Československu ho znali jako píseň Mně se líbí Bob v podání Yvonne Přenosilové.

Zemřela zpěvačka Smallová, již proslavil hit My Boy Lollipop

6.May » Novinky.cz
Ve věku 73 let v úterý zemřela zpěvačka Millie Smallová, kterou proslavil hit My Boy Lollipop. Posluchači v někdejším Československu ho znali jako píseň Mně se líbí Bob v podání Yvonne Přenosilové.

Zemřela Millie Smallová (†73), proslavil ji hit My Boy Lollipop

6.May » stars24.cz
Ve věku 73 let v úterý zemřela zpěvačka Millie Smallová, kterou proslavil hit My Boy Lollipop. Posluchači v někdejším Československu ho znali jako píseň Mně se líbí Bob v podání Yvonne Přenosilové.

Zemřela zpěvačka, která proslavila píseň Mně se líbí Bob. Millie Small byla první jamajská superstar

6.May » iREPORT.cz
Millie Small proslavila hitem My Boy Lollipop žánr ska po celém světě. V Československu píseň bodovala jako Mně se líbí Bob v podání Yvonne Přenosilové. Jamajská zpěvačka zemřela v Londýně, bylo jí 73 let.

Hit Mně se líbí Bob Yvonne Přenosilové: Zemřela zpěvačka (†73), která ho proslavila

6.May » Blesk.cz
Ve věku 73 let zemřela populární jamajská zpěvačka Millie Smallová, která proslula sladkou písní My Boy Lollipop. Její největší hit přezpívala do české podoby zpěvačka Yvonne Přenosilová (72).

Eva Pilarová (†80) bavila národ nejen písněmi: Proč na ni Gott (†80) volal policii!

14.March » Blesk.cz
Jedním z nejbližších přátel zesnulé Evy Pilarové (†80) byl Karel Gott (†80). Zpěvačka také byla jednou z osobností, které o něm otevřeně hovořily ve knize Takový byl Karel Gott, kde mimo jiné prozradila, jak na ni kvůli „kanadskému žertu“ Gott zav...
Sylvia Turbová - Česko-slovenská herečka

Tato informační stránka o Yvonne Přenosilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yvonne Přenosilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes