Yvonne Přenosilová

Related to

Tak to je síla! Gott zavolal na Pilarovou policii!

5.June » Blesk.cz
Už v pondělí 3. června vyšla nová kniha o Karlu Gottovi pojmenovaná Náš Karel, v níž o Mistrovi před jeho nadcházejícími osmdesátinami bez obalu hovoří celá řada přátel o kolegů! Eva Pilarová (79) mimo jiné zavzpomínala, jak na ni kvůli „kanadském...

Loučení s Vladimírem Poštulkou: Textaře na poslední cestu doprovodili Spálený, Rottrová i Voborníková

13.May » Super.cz
Známý textař, spisovatel a v neposlední řadě gurmet Vladimír Poštulka zemřel 1. května ve věku 76 let . Poslední rozloučení se konalo v krematoriu v pražských Strašnicích.

Loučení s Vladimírem Poštulkou: Textaře na poslední cestu doprovázejí Rottrová, Voborníková i Spálený

13.May » Super.cz
Známý textař, spisovatel a v neposlední řadě gurmet zemřel 1. května ve věku 76 let . Poslední rozloučení se koná v krematoriu v pražských Strašnicích.

Zemřel textař Vladimír Poštulka

2.May » Novinky.cz
Ve věku 76 let zemřel ve středu textař Vladimír Poštulka, který byl známý i jako gourmet a spisovatel. O jeho úmrtí ve čtvrtek informoval server Blesk.cz.

Čtrnáct let ve čtyřech dílech

6.September » Teriskop
Dnešní večer je neobyčejnej - došlo na to, o čem jsem si myslela, že na to už nikdy nedojde. Dopsala jsem čtvrtej díl svýho ručně psanýho kytarovýho zpěvníčku. Ten zelenej, poslední, mi trval šest let. A hodněkrát jsem si myslela, že ho nedopíšu u...
Sylvia Turbová - Česko-slovenská herečka
Veronika Jeníková - Herečka
Blanka Bohdanová - Česká herečka a výtvarnice

Tato informační stránka o Yvonne Přenosilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yvonne Přenosilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes