15
new stories - click to show

Martina Machová

Related to

Kdo bude v čele státu, když ne prezident?

Politici napříč parlamentem hledají řešení, jak nahradit nemocnou hlavu státu. Hlasování o dočasném zbavení Miloše Zemana prezidentských pravomocí lze ale očekávat až v listopadu.

Andreji, dám ti dva pokusy, řekl prý Zeman Babišovi před odjezdem do nemocnice

17.October » Seznam Zprávy
Miloš Zeman řekl premiéru Andreji Babišovi, že mu dá dva pokusy na sestavení vlády. Babiš by to odmítl, tvrdí. Většinu v nové poslanecké sněmovně bude mít současná opoyice. Jednat s Babišem koalice Spolu a Pirstan odmítly.

Britské školy varují před hitem Netflixu. Děti napodobují Hru na oliheň

17.October » Seznam Zprávy
Věnujte pozornost tomu, co vaše děti sledují a na co si hrají, varují rodiče a opatrovníky britské školy. Důvodem je aktuální korejský hit Hra na oliheň, kde ve fiktivní soutěži na život a na smrt soupeří zadlužení lidé.

Co bude s Jourovou? Eurokomisařka plánuje v Bruselu svoji budoucnost

17.October » Seznam Zprávy
Evropská politika může být nejspornějším tématem vznikající vládní koalice, v jejímž čele stojí euroskeptická ODS. Postoje k EU budou zásadní i kvůli českému předsednictví EU ve druhé polovině roku 2022.

Sledujte, co se právě děje v redakci Seznam Zpráv. Buďte s námi

14.October » Seznam Zprávy
Střípky z redakční kuchyně. Postřehy reportérů z terénu. Informace o tom, co pro vás právě připravujeme. Zpravodajové Seznam Zpráv vám v reálném čase poodkrývají, jak vzniká naše zpravodajství.

Statečné psí srdce pojedenácté

13.October » iFAUNA
Se zpožděním, ale přece jen se uskutečnilo vyhlášení výsledků ankety Statečné psí srdce za rok 2020. Ačkoliv nás v tomto roce pronásledovala epidemie...

Zůstali jim 4 poslanci. Přesto Piráti naznačují, že budou chtít 3 ministry

13.October » Seznam Zprávy
Piráti sice získali jen čtyři poslance, nechtějí ale skončit z nedůležitými ministerstvy. Šponují tak své požadavky na vládu.

Téměř 400 migrantů zachytili policisté u německo-polské hranice

11.October » Seznam Zprávy
Jde o další nárůst víkendového počtu zadržených migrantů, uvedla dnes podle agentury DPA spolková policie. Minulý víkend jich bylo 251.

„Je to proti veřejnému zájmu.“ Bolsonaro zastavil plán na rozdávání tamponů a vložek

11.October » Seznam Zprávy
Plán na bezplatné rozdávání hygienických vložek a tamponů znevýhodněným dívkám a ženám skončil neúspěchem. Vetoval ho brazilský prezident. Rozhodnutí Jaira Bolsonara se v Brazílii setkalo s vlnou kritiky.

SPD hlídá hranice, Přísaha jeden region. To jsou zajímavosti voleb

11.October » Seznam Zprávy
ANO si připsalo procenta ve všech obcích. Ve dvou desítkách z nich byla volební účast nad 90 procent. Nejstaršího poslance má koalice Spolu, nejmladšího hnutí ANO. Podívejte se na zajímavosti letošních voleb.
Janek Kroupa - Český investigativní novinář

Tato informační stránka o Martina Machová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Machová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes