15
new stories - click to show

Michal Šula

Related to

Za levnými dárky pořízenými online stojí strašák. Může chtít i výkupné

Místo výhodně nakoupených vánočních dárků jen poničený šunt nebo marné očekávání balíku, který nikdy nepřijde. Před svátky číhají na zákazníky podvodníci ve falešných internetových obchodech.

Zprávy z bojiště: Past u Chersonu. Každý postup je pro Ukrajince přítěž

Ukrajinci jsou na svém předmostí na okupovaném břehu Dněpru v nejlepší možné pozici. Každý další osvobozený kilometr jim ale ještě zkomplikuje už tak složité zásobování. Naopak pro ruskou obranu bude situace snazší.

Obrazem: Budíček a zpět do mrazu. Jak vypadá ráno lidí bez domova

Je čtvrt na sedm ráno, několik stupňů pod nulou. Z lodi Hermes vycházejí lidé bez domova, kteří za pár korun strávili noc v teple a relativním bezpečí. Někteří míří do práce, ale většina rozmýšlí, kde se ohřejí přes den…

Šídlo: Babiš je vysmívaný populista, ale umí mluvit lidsky. Tahle vláda ne

Komunikační přešlapy a nesrozumitelné chování. Vláda znovu čelí kritice za to, jak mluví o úsporných opatřeních. „Vysvětlují to nešikovně, chvílemi arogantně a s mimořádnou dávkou neschopnosti,“ říká Jindřich Šídlo.

Konec stávky v Hollywoodu. Herecké odbory podepsaly dohodu na tři roky

Pro ukončení čtyřměsíční stávky za lepší platové podmínky hlasovalo téměř 80 procent hereckých odborářů. S filmovými studii podepsali smlouvu na tři roky.

Poslední pokus Rafaela Nadala vrátit se na vrchol

Rafael Nadal se chce vrátit k tenisu na turnaji v Brisbane na přelomu roku těsně před plánovanou účastí na Australian Open. Mohl by to být úžasný comeback, sám Španěl však po roce pauzy optimismus důrazně mírní.

Otec náměstka střílel zdarma ve státním lese. Prý „ocenění a malá protislužba“

Lovit zdarma zvěř v lesích státu je privilegium. Vojenské lesy přesto odmítají sdělit jména lidí, kterým ho udělují. Obhajují to ochranou osobních údajů, zjištění redakce však spíše vzbuzují podezření, že za tím je něco jiného.

Rusko podle USA odmítlo nabídku ohledně propuštění Whelana a Gershkoviche

Mluvčí amerického ministerstva zahraničí neprozradil podrobnosti nabídky ani důvod, proč ji Rusko odmítlo. Rusko se zatím k tvrzení Washingtonu nevyjádřilo.

Zelenskyj na poslední chvíli zrušil svůj projev v americkém Senátu

Na utajovaném brífinku amerických senátorů ke schválení dalšího balíčku pomoci Ukrajině měl Zelenskyj skrze videohovor promluvit. Nicméně svou účast ze zatím neznámých důvodů musel zrušit.

USA oznámily sankce proti běloruským státním firmám i významným osobám

Na sankčním seznamu Spojených států přibylo sedm Bělorusů a jedenáct běloruských společností, mezi kterými jsou i některé státní firmy. Postihy se týkají těch z oblasti elektroniky, zpracovatelského průmyslu nebo obrany.

Škoda: Prodej elektrických a spalovacích aut se v ČR vyrovná v roce 2032

Prodej nových elektromobilů v Česku se vyrovná odbytu vozů s konvenčními spalovacími motory v roce 2032, což je zhruba o čtyři roky později, než se prodejní křivky protnou v Evropě.

Tato informační stránka o Michal Šula zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Šula" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes