Kateřina Němcová

Vztahuje se k

V prvé řadě musí lidé zhodnotit, jestli mají na psa dostatek času, říká psí psycholožka

8.května » Seznam Zprávy
Kateřina Němcová se s psí psycholožkou Radkou Benčovou vydala na cestu do psí duše. Jak poznáte, že psovi něco schází? A proč má pes problémy s chováním? Odpovědi najdete v úvodním videu.

Rosnička na mateřské Kateřina Němcová šokuje: S počasím končím, chci zkusit něco jiného

13.dubna » Super.cz
Půvabná moderátorka počasí TV Nova Kateřina Němcová (27) šokovala na sociální síti své fanoušky tím, že se po mateřské k moderování televizní relace už vrátit nehodlá. „Ono je to tak, že jsme pořád s televizí v úzkém kontaktu a bavíme se o další s...

Půvabná moderátorka Novy se rozhodla skončit! Okolí si ťuká na čelo, přiznává

13.dubna » Blesk.cz
Ještě před rokem jsme na obrazovkách mohli vídat usměvavou rosničku a moderátorku Kateřinu Němcovou (27). V létě ale odešla na mateřskou dovolenou a teď prozradila, kdy se hodlá vrátit do práce. Svým rozhodnutím ale mnohé překvapila!

Přirozená krása nebo ostré líčení? Rozhoduje se mezi Němcovou a Perkausovou! Co nám Katka řekla?

23.února » eXtra.cz
Televize Prima hledá ženu, která usedne po boku Romana Šebrleho (43) a bude moderovat zpravodajskou relaci. Dosavadní moderátorka Gábina Lašková (28) totiž odchází na mateřskou. Ve hře na její místo dlouho byla Eva Perkausová (23). Nyní do hry ale...

Evu Perkausovou brzdí skandální vyšetřování! Místo na Primě jí vyfoukne konkurentka z Novy?

22.února » eXtra.cz
Krásná moderátorka Eva Perkausová (23) se už těšila, jak bude moderovat zpravodajskou relaci na Primě po boku Romana Šebrleho (43). Jenže místo jisté nemá! Prima pozvala na kamerovou zkoušky svůdnou Kateřinu Němcovou (27), která dosud zářila na ko...

Tajné kamerové zkoušky: Škatulata, hejbejte se! Prima přetahuje nádhernou blond hvězdu Novy

22.února » Super.cz
Televize Prima ve středu odpoledne udělala tajné kamerové zkoušky, do studia přišla moderátorka Kateřina Němcová. Rosnička Novy, která je jen několik měsíců po porodu, na Palmovku přijela krátce před pátou hodinou odpoledne a v budově televize byl...

Moderátorka Novy Němcová přiznala, jaká je máma! Co v těhotenství zanedbala?

19.ledna » Blesk.cz
Již od září si moderátorka a rosnička z Novy Kateřina Němcová (27) zvyká na novou roli maminky. Nyní zhodnotila, jak na tom s péčí o dcerušku Malvínu skutečně je, ale nešetřila sebekritikou. Co zanedbala?

Moderátorka Novy ukázala dceru Malvínu! A prozradila, jak překonala bolest

2.října » Blesk.cz
Příchod děťátka na svět bývá pro jeho rodiče velmi emotivní záležitostí. Své pocity po porodu nyní na sociální síti popsala moderátorka Počasí z Novy Kateřina Němcová (26) a svěřila se, že velkou pomoc jí v těžkých chvílích poskytl její partner.

Krásná rosnička z Novy porodila holčičku, má další neobvyklé jméno

29.září » Expres.cz
Další články k tématu: Druhá rodička za den: Mašlíková přivedla na svět syna, co napsala? Parmová porodila holčičku. Pojmenovala ji podle českého kalendáře?

Krásná moderátorka Novy porodila holčičku! Dala jí netypické jméno

29.září » Blesk.cz
Před nedávnem krásná rosnička zmizela z televizních obrazovek, aby se mohla v klidu připravit na roli maminky. Nyní se konečně dočkala! Kateřině Němcové (26) a jejímu partnerovi se narodila krásná holčička. Jaké neobvyklé jméno dostala do vínku?
Magnus Carlsen - Norský šachový velmistr

Tato informační stránka o Kateřina Němcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Němcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes