15
new stories - click to show

Jakub Jirásek

Related to

Snyder, Musajevová, Chyba systému, Na Východ! a Přepište dějiny. Ve Vzletu se mluví o (ne)svobodě

Konference nese název Hranice (ne)svobody. Pořádá ji Český rozhlas Plus ve spolupráci s Knihovnou Václava Havla ve vršovickém kulturním prostoru Vzlet.

Kolem Patriotů pro Evropu je naprosto legitimní vytvořit hygienický koridor, myslí si novinář Moláček

„Je potřeba chápat, že po takové politice tady poptávka je. Je ale potřeba chápat taky to, že tyto strany jsou problémem, nikoliv řešením,“ říká Jan Moláček z Deníku N.

Snyder, Musajevová, Chyba systému, Na Východ! a Přepište dějiny. Ve Vzletu se bude mluvit o (ne)svobodě

Konference nese název Hranice (ne)svobody. Pořádá ji Český rozhlas Plus ve spolupráci s Knihovnou Václava Havla ve vršovickém kulturním prostoru Vzlet.

Trump i Biden se zachovali takticky správně. Exprezident teď sklidí vlnu solidarity, tvrdí politolog

„Teď je Donald Trump symbolicky bojovník, tak, jak ho jeho voliči mají rádi,“ říká na Plusu amerikanista Jakub Lepš z vysoké školy University of New York in Prague.

Být politikem je diagnóza. Fotit politiky mě nenapadlo a doufám, že k tomu ani nedojde, ujišťuje fotografka Jarcovjáková

Je u fotografů běžné, že přemýšlejí, jestli je jejich práce spravedlivá? V pořadu Osobnost Plus odpovídá Libuše Jarcovjáková, fotografka a fotografická pedagožka.

Technici vyprošťují vagony vykolejené soupravy u Klínce u Prahy. Dráhy zajistily náhradní dopravu

9.May » ČRo Region
Technici vyprošťují dva vozy vykolejené vlakové soupravy u Klínce u Prahy. Před týdnem se tři prázdné vagony samovolně rozjely a po pěti kilometrech se převrátily.

OVĚŘOVNA: Podvodníci se známou tváří. Falešný Babiš z lidí opět láká peníze skrz úžasné ‚investice‘

5.May » iROZHLAS
Na sociálních sítích se šíří nová vlna deepfake videí, která zneužívají známé tváře a lákají lidi na snadné zbohatnutí skrze úžasné investice. Podvodníci takto využili už například prezidenta Petra Pavla, nyní se objevilo i další video s předsedou h…

Predátorské časopisy jsou továrna na články a peníze. Tulejova publikace je nedbalost, hodnotí akademik

2.May » iROZHLAS
Pavel Tuleja, který má nahradit Helenu Langšádlovou (oba TOP 09) na pozici ministra pro vědu výzkum a inovace, čelí nařčení, že publikoval v takzvaném predátorském časopise. Uvedl, že ho to mrzí a požádal o stažení těchto článků z publikačních sezna…

Rok české hudby a Smetana200 spojuje hudbu s filmem, fotografií i designem

21.April » Frontman.cz
Hudba jsme my, takové je hlavní motto Roku české hudby 2024. Poukazuje na všeobecný pozitivní vztah k hudbě, jenž je Čechům často připisován. Odkazuje na slavnou hudební minulost, jejíž počátky můžeme hledat již ve středověku, na význam hudby při fo…

Hudba jsme my

18.April » Classic Praha
V pražském Edison Filmhubu proběhlo setkání s tvůrci vizuálního a zvukového stylu Roku české hudby a Smetana200.

Rok české hudby a Smetana200 spojuje hudbu s filmem, fotografií i designem

Již čtvrt roku probíhají oslavy Roku české hudby a souvisejícího projektu Smetana200. Hlavní motto Roku české hudby 2024 zní Hudba jsme my a poukazuje na všeobecný pozitivní vztah k hudbě, jenž je Čechům často připisován.

Tato informační stránka o Jakub Jirásek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Jirásek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes