15
new stories - click to show

Jan Lipold

Related to

Glosa: Starostovi se věří víc než prezidentovi. Tím krutější je zklamání

4.April » Seznam Zprávy
„Na komunikační katastrofy se dá narazit na jakékoli politické úrovni, a Chrášťany jsou pěkným příkladem z té nejnižší. A nejdůvěryhodnější.“

„Trefí“ se to do Země. Astronomové po erupci na Slunci čekají vzácný úkaz

24.March » Seznam Zprávy
Dvě erupce na Slunci se spojily, činnost Slunce se dostala k maximu jedenáctiletého cyklu. Roste tak šance, že polární záře bude viditelná i v tuzemských zeměpisných šířkách.

Izrael v nemocnici Šífa v Gaze zatkl 480 členů radikálních skupin, tvrdí armáda

24.March » Seznam Zprávy
Podle údajů ministerstva zdravotnictví v Gaze, spravovaného Hamásem, zahynulo od začátku války v Pásmu Gazy nejméně 32 226 Palestinců, z toho 84 za uplynulých 24 hodin, a 74 518 dalších bylo zraněno.

Detailní rozbor: Kde se zrodila překvapivá porážka favorita slovenských voleb

24.March » Seznam Zprávy
Slovensko čeká za dva týdny nejnapínavější druhé kolo prezidentské volby. Podívejte se, jak Slováci volili v 1. kole v jednotlivých okresech.

Cash Only: Solárníci budou muset přispět na provoz sítí víc než ostatní

24.March » Seznam Zprávy
Česko zahořelo pro solární panely. Podle dat Solární asociace se u nás loni postavilo skoro 83 tisíc nových fotovoltaik. Ekologičtí aktivisté se radují, obchodníky a správce rozvodných sítí to však netěší.

Slovenské osobnosti žádají PPF, aby bránila TV Markíza před politiky

18.March » Seznam Zprávy
Bývalí slovenští politici a osobnosti společenského a kulturního života vyzvali v otevřeném dopise majitele skupiny PPF, která vlastní slovenskou televizi Markíza, aby odolali tlaku slovenské vlády a zachovali význam televize.

V Česku letos zemřel první člověk nakažený černým kašlem

18.March » Seznam Zprávy
Případů černého kašle je letos v Česku nejvíce za posledních šedesát let. Podle Státního zdravotního ústavu jeden nakažený člověk zemřel.

Glosa: Putin opsal Leninův dekret. Stačilo změnit pár slov

14.March » Seznam Zprávy
Zákaz inzerce v nepřátelském – rozuměj za vládnoucí režim hlásně netroubícím – tisku platil v Rusku v roce 1917. A platí i v roce 2024.

Zanechte spekulací. Královská rodina zveřejnila první snímek princezny z Walesu

10.March » Seznam Zprávy
Tým prince a princezny z Walesu v Kensingtonském paláci zveřejnil první oficiální fotografii Kate od její lednové operace břicha. Patrně ve snaze ukončit spekulace, zda její zmizení z veřejného života neznamená vážnou nemoc.

Tato informační stránka o Jan Lipold zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Lipold" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes