15
new stories - click to show

Matouš Hrdina

Related to

Nešlo jenom o školy, tahle stávka byla politická. Není na tom ale nic špatného

29.November » RadioWave
Pondělní stávka ve většině základních a středních škol ukázala, že se pracující v Česku konečně začínají domáhat svých práv kolektivně a ve vzájemné solidaritě.

Požár nákupního centra v Pákistánu má nejméně 10 obětí

25.November » Seznam Zprávy
Při požáru obchodního centra v Karáčí na jihu Pákistánu zemřelo minimálně 10 lidí a 22 jich bylo zraněno. Příčina zatím není známa, vyšetřování teprve začíná.

Myslivec při lovu divočáků zastřelil rybáře. Policie případ vyšetřuje

25.November » Seznam Zprávy
V pátek večer byl v Ostravě zastřelen muž, který rybařil u slepého ramene řeky Odry. V té době probíhal v lokalitě lov divočáků. Policie zadržela dva muže a zahájila úkony trestního řízení. Situaci dál vyšetřuje.

Pod čarou: Mladým nezamotal hlavu bin Ládin. To jen staří nerozumí TikToku

25.November » Seznam Zprávy
Pokud na sociálních sítích narazíte na nějaké podezřele jednoznačné potvrzení toho, jak je mládež hloupá a zkažená, zpozorněte. Celá věc je totiž nejspíš trochu přifouknutá a vše je úplně jinak.

Typicky ženská nehoda. Proč se mužů „učůrnutí“ ze stresu netýká?

18.November » Seznam Zprávy
Proč se muži můžou bez obav smát, až se za břicho popadají? Nepropadají tak snadno záchvatům smíchu, navíc nejsou tolik emotivní ve svých výrocích. Je tu ale ještě jiné vysvětlení, založené na fyziologické odlišnosti.

Al-Džazíra: Při útoku na školu v Pásmu Gazy zemřelo minimálně 50 lidí

18.November » Seznam Zprávy
AKTUALIZUJEME. Při izraelském bombardování školy, kterou v táboře Džabálijá na severu Pásma Gazy provozuje OSN, zemřelo nejméně 50 lidí. Stanice Al-Džazíra s odvoláním na svého reportéra mluví až o 200 mrtvých.

Moskva si kvůli rozšíření českých sankcí předvolala zástupce velvyslance v Rusku

18.November » Seznam Zprávy
Ruské ministerstvo zahraničí si předvolalo zástupce českého velvyslance v Moskvě. Je to kvůli zmrazení majetku ruského podniku v Česku.

Pod čarou: I letáky a prezentace bývaly uměním. Pak přišly o lidský dotek

18.November » Seznam Zprávy
Většinou bereme za samozřejmé, že se v knihách či filmech může ukrývat spousta krásy. Platí to ale i pro nákupní letáky nebo powerpointové prezentace. Dnešní Pod čarou proto pátrá, kam zmizel skrytý půvab pomíjivých médií.

Pro botox si chodí čím dál mladší. Trend dokonalosti živí sociální sítě

11.November » Seznam Zprávy
Krása má mnoho podob, každá doba si ale vybírá svůj ideál. Dnes mezi největší trendy kromě notoricky známého botoxu patří i plné rty. Ty ale nemá každý, čím dál více mladých Češek proto volí cestu umělé výplně.

Pod čarou: Langoš za 150? Luxusní street food nám sebral levné radosti

11.November » Seznam Zprávy
Z řady věcí, které bývaly symbolem laciné obyčejnosti, se stává luxusní zboží. Děje se to i u rychlého občerstvení. A dnešní Pod čarou proto pátrá, proč jsme ochotni platit za langoš nebo párek v rohlíku dříve netušené částky.

Pod čarou: Sedíme ve vězení online videa. Šance na útěk je mizivá

4.November » Seznam Zprávy
Na velké části digitálních platforem už dlouho jako hlavní mediální forma převažuje video. Ne vždy to ale bývá ku prospěchu věci. Nové Pod čarou tak pátrá, co stálo u kořenů vítězného tažení videa a o jsme kvůli němu přišli.

Video: Izrael ukázal termobarickou munici v akci

2.November » Seznam Zprávy
Izrael používá v Gaze takzvanou „termobarickou munici“ Carpet. Nasazení je účinné proti minovým polím, různým výbušným zařízením a pastím.

Tato informační stránka o Matouš Hrdina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matouš Hrdina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes