Eliška Kolomazníková

Vztahuje se k

„Naše poslední naděje.“ Část podvedených klientů H-Systemu podala ústavní stížnost, aby zabránila vystěhování z Horoměřic

13.srpna » Seznam Zprávy
Členové bytového družstva Svatopluk žádají prostřednictvím advokáta Lubomíra Kincla Ústavní soud, aby odvrátil jejich stěhování z Horoměřic. Domy si kvůli zkrachovalému H-Systemu museli sami dostavět. Jenže neměli souhlas konkurzního soudu.

Zemanův sponzor vstoupil do firmy, které patřila vila kancléře Mynáře

8.srpna » Seznam Zprávy
Známý podnikatel Tomáš Hrdlička letos přispěl na kampaň prezidenta Miloše Zemana. Loni byl na oslavě narozenin Vratislava Mynáře. A nyní je v dozorčí radě firmy, které patřila Mynářova prvorepubliková vila.

Za pondělní nehodu u Bologni mohla asi nepozornost či mikrospánek

7.srpna » Seznam Zprávy
Za pondělní nehodu poblíž letiště v italské Bologni může patrně chvilková nepozornost nebo mikrospánek, řekl dnes ve veřejnoprávním rozhlase RAI prokurátor Giuseppe Amato. Na závěry je podle něj ale brzy. Při srážce cisterny s hořlavými látkami a ...

Více než 3200 budov půjde k zemi, řecká vláda reaguje na ničivý červencový požár

7.srpna » Seznam Zprávy
Řecko po ničivém červencovém požáru zbourá tisíce nelegálně postavených staveb. Ty jsou nedílnou součástí řecké krajiny a podle opozice i médií přispěly k tomu, že lidé před rychle postupujícím požárem nestihli včas uprchnout.

Nová kolekce návrhářky Kateřiny Geislerové: Podívejte se na zákulisí focení s herečkou Plodkovou

7.srpna » Seznam Zprávy
Módní návrhářka Kateřina Geislerová představila novou kolekci na podzim a zimu letošního roku. I když ona sama s módou začínala ve Francii, po příjezdu do Čech si její modely okamžitě oblíbily třeba Simona Krainová nebo herečka Jana Plodková.

Lidé v kostýmech seriálových hrdinů i příznivci tradiční japonské kultury se o víkendu sešli na tematickém festivalu

7.srpna » Seznam Zprávy
Festival japonské kultury Advík vítá příznivce jak starodávné historie, tak té moderní. Na místo nakonec dorazilo přes 1800 návštěvníků.

Do lesa na houby? Nesmysl, nerostou, a když už, horkem hned praskají

31.července » Seznam Zprávy
Tropická vedra se negativně podepisují i na houbařské sezoně. A to zejména v Libereckém kraji, který je na tom podle odborníků v těchto dnech nejhůře.

Jen chodit po horách nestačí. Návštěvníci Krkonoš chtějí zábavu a zážitky. V horách proto rostou zábavní centra a parky

31.července » Seznam Zprávy
Nazout pohorky, dát do batohu svačinu, vyrazit na celodenní túru a kochat se krajinou. A další den znovu a další den znovu. Tak už to na dovolené v Krkonoších dávno nechodí. Návštěvníci nejvyšších českých hor, a především ti s dětmi, touží po zába...

Tato informační stránka o Eliška Kolomazníková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Kolomazníková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes