15
new stories - click to show

Monika Horsáková

Related to

Dnes večer

Mimo jiné dnes večer v Lese: Rozhovor Moniky Horsákové a Pavla Hrušky s literárním historikem a básníkem Jakubem Chrobákem a nakladatelem Pavlem Kotrlou a křest básnické sbírky Jakuba Chrobáka V krvavinách.

Nová galerie s názvem Hauerova 4 v prostorách Slezské univerzity

23.October » TV Polar
Slezská univerzita má novou galerii. Vznikla v prostorách Filosoficko-přírodovědecké fakulty a chystá se představovat nejen díla renomovaných umělců, ale i studentů. Výstavy budou obměňovány každý měsíc. Ačkoliv se Galerie “Hauerova 4” nachází v u...

V Opavě vznikají audioknihy ve slovenštině. Točí je studenti Slezské univerzity

3.February » ČRo Ostrava
Vysokoškolští pedagogové Monika Horsáková a Miroslav Zelinský vyrobili se studenty Slezské univerzity v Opavě už třetí audioknihu v rámci projektu Slovenská audioknihovna.

Natáčíme audioknihy ve slovenštině, ohlas byl pozitivní, říká dokumentaristka Monika Horsáková

23.January » ČRo 2 - Praha
Proč se se svými studenty rozhodla vizualizovat poezii? Proč natáčí audioknihy ve slovenštině? Moderuje Šárka Bednářová.

Host: Monika Horsáková, vedoucí katedry audiovizuální tvorby Slezské univerzity v Opavě

22.January » ČRo 2 - Praha
Proč se se svými studenty rozhodla vizualizovat poezii? Proč natáčí audioknihy ve slovenštině? Moderuje Šárka Bednářová.

Krátkometrážní film Martiny Kostelanské zabodoval na festivalu Ji.hlava

Nevšedním úspěchem se mohou pochlubit studenti Ústavu filmové, televizní a rozhlasové tvorby Slezské univerzity v Opavě. Jejich film byl vybrán do programu 24. ročníku festivalu Ji.hlava 2020.

Sci-fi na Slezské univerzitě. Studenti natočili film o budoucnosti

Snímek Amber je z produkce oboru Audiovizuální tvorba (AVT) Slezské univerzity v Opavě. Diváky přenese do ne tak vzdálené budoucnosti v roce 2042.

ZŠ Trávníky spolupracuje se Slezskou univerzitou v oblasti audiovizuální tvorby

14.October
V pondělí 29. září 2014 se na ZŠ Trávníky konalo setkání, které není v rámci výuky na základních školách obvyklé. Za žáky ze všech tří devátých tříd přijeli jejich starší kolegové, studenti uměleckého oboru Audiovizuální tvorba vyučovaného na Filo...

Tato informační stránka o Monika Horsáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Horsáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes