15
new stories - click to show

Jana Šilerová

Related to

Dopřejte si pozastavení, klid a poslechněte si rozhovor s emeritní biskupkou Janou Šilerovou

28.December » ČRo Ostrava
Prožíváme adventní čas. Jsou to dny, ve kterých máme zpomalit a ztišit se. Celý letošní rok jako by nás nutil k tomu, abychom spoustu věcí v sobě i v životě změnili.

Emeritní biskupka Šilerová: Normalizace byla totalita! Obzvlášť rafinovaná

6.September » Reflex.cz
Už několik týdnů probíhá v českém veřejném prostoru diskuse o charakteru komunistické normalizace. Odstartoval ji děkan Filozofické fakulty UK Michal Pullmann v rozhovoru pro týdeník Echo, v němž sám sebe označil za postmarxistu. Dlouhé trvání předl…

Hlasy z noční Karviné: Strach nemáme. Pražáci, přijeďte, nejsme malomocní

11.July » CNN Prima NEWS
Nad Karvinou se začíná stmívat. Je po osmé hodině večer a na Masarykově náměstí zjišťuji, co si myslí noční město o pandemii. Tři dámy kolem šedesátky odmítají, že by se Karvinsko stalo jedním z ohnisek nemoci COVID-19 v České republice a v poklidu …

V Rychvaldu na Karvinsku upálili symbolicky Jana Husa

8.July » TV Polar
Den upálení mistra Jana Husa si připomněli lidé z Rychvaldu na Karvinsku. Místní Církev československá husitská uspořádala tradiční vzpomínkovou akci, která vyvrcholila symbolickým upálením tohoto reformáta a kazatele.
Ivan Štampach - Český religionista a teolog

Tato informační stránka o Jana Šilerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Šilerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes