15
new stories - click to show

Olga Špátová

Related to

Špátová o Gottovi: Karel měl nelehké odcházení, byl statečný a lidem dal sílu

13.January » Kafe.cz
Už je to více než rok, co svět opustil velikán Karel Gott. Poslední chvíle s ním strávila nejen jeho manželka Ivana Gottová, ale také režisérka Olga Špátová, která o něm natočila dokument Karel. Jak na něj vzpomíná?

Karel Gott měl nelehké odcházení, ale byl statečný a vyrovnaný, říká jeho dokumentaristka Špátová

„Měla jsem ten obrovský dar, že jsem mohla s Karlem Gottem strávit rok života,“ říká dokumentaristka Olga Špátová.

Gott podle Dominiky nezemřel v rodinném kruhu: Důkaz na to nemám, říká Gottová

22.December » Kafe.cz
Dominika Gottová se nebojí říkat věci nahlas. Pro vdovu po Karlu Gottovi to asi příjemné není, ale to už nejstarší dceru Mistra nezajímá. Ta nedávno totiž prohlásila, že Gott v rodinném kruhu dost možná nezemřel.

Po Gottovi další tenor. Špátová přiblíží život rebela Pavla Černocha

28.November » iDNES.cz
Souběžně s filmem zachycujícím poslední měsíce života Karla Gotta točila dokumentaristka Olga Špátová pořad o dalším tenoristovi, tentokrát operním. Pavel Černoch hostuje na předních světových scénách, přesto doma není tolik známý.

Dominika Gottová se pustila do Ivany: O mém životě nevíš nic

27.November » Expres.cz
Bude Dominika Gottová točit pro německou televizi dokument o svém slavném tatínkovi? Zatímco ona tvrdí, že ano, mluvčí Ivany Gottové Aneta Stolzová Expresu sdělila, že se podle jejích informací žádný dokument o Karlu Gottovi v Německu nechystá. Go...

Dojemná slova Dominiky Gottové o vánoční písni svého otce dojala fanoušky

11.November » Kafe.cz
Vánoční hit Richarda Krajča a Karla Gotta vznikl ještě před písní Srdce nehasnou. Vyšel ale až teď. Rok po smrti Mistra. Píseň se sváteční atmosférou dojala celou veřejnost a především jeho rodinu včetně nejstarší dcery Dominiky Gottové.

Nečekané prosby Absolonové ke Gottové: Na to mají právo všichni?!

5.November » Aha!
Premiéru dlouho očekávaného snímku o Karlu Gottovi (†82) překazil lockdown. Z toho důvodu viděla dokument Olgy Špátové (36) zatím jen hrstka lidí. Šanci doposud neměla ani zpěvačka Monika Absolonová (44). Přesto už má jasno! Něco tomu prý chybí!

Životní přání Karla Gotta se splnilo: Týkalo se jeho písní

1.November » Kafe.cz
Karel Gott byl bezesporu nejznámějším zpěvákem v České republice. Fanoušci ho milovali a on miloval je. V životě mu takřka nic nechybělo, ale po jedné věci odjakživa toužil. Chtěl, aby jeho písně byly nesmrtelné. Ještě aby ne, když hudba byla jeho...

Olga Špátová: Příběh Gotta se jí dotýká osobně, viděla v něm svůj život!

27.October » Kafe.cz
Olga Špátová prožila s Karlem Gottem poslední rok jeho života, aby mohla divákům přinést jedinečný dokument Karel. Režisérka ale neměla jednoduchý úkol, ve střižně i během natáčení probrečela celé hodiny!

ÚZSVM - zveřejnění aukční vyhlášky - pozemk. parcela č. 492/46 v k.ú. Seč Kalendář akcí 15.10.2020 Karel - zrušeno!

15.October » Heřmanův Městec
=Z důvodu uzavření kin se představení ruší.= Celovečerní dokument Olgy Špátové přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka.

Dominika rok po smrti otce: JINÝ DOKUMENT O GOTTOVI!

15.October » Aha!
Právě dnes měl do kin vstoupit celovečerní dokument o Karlu Gottovi (†80). Nová koronavirová opatření tomu ale zabránila. Zatímco ve snímku režisérky Olgy Špátové (36) nechtěla na záběrech z loňského léta vystupovat nejstarší Slavíkova dcera Domin...

Režisérka filmu o Gottovi: Ivana je pro mě symbol opravdové lásky

12.October » Šíp
Dlouhodobě čelí kritice veřejnosti za to, jaká je. Jaká ale vlastně Ivana Gottová je? To dosud nikdo netušil, jelikož vdova po Mistrovi je obecně velmi plachá. V dokumentu Karel od režisérky Olgy Špátové ji však budete mít možnost poznat o něco bl...

Tato informační stránka o Olga Špátová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Olga Špátová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes