15
new stories - click to show

Igor Vejsada

Related to

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 667)

Od čtenáře -- Přes tuto neútěšnou realitu pracujeme a nadále tvoříme umělecké hodnoty aneb Mudrování nad knížkou Ad honorem Igor Vejsada.

L.I.VE – Loučení Igora Vejsady s taneční kariérou

25.May » Informuji.cz
Vynikající tanečník a baletní mistr Igor Vejsada se rozloučí s... | Praha 7 - (2021-07-02 19:30:00 - 2021-07-02 00:00:00)

Azyl78 - Tata Bojs a Dekkadancers s premiérou Velký třesk! nebo Cirk La Putyka s novinkou Runners

V rámci dubnové série online představení uvedlo banskobystrické Divadlo Štúdio tanca inscenaci Jumble, neboli zmatek či míchanice.

Host: Igor Vejsada, baletní mistr, choreograf

2.April » ČRo 2 - Praha
Kde se cítil nejlíp? Co je přitažlivé na tanci na vozíčku? A proč ho teď zajímá japonská divadelně taneční forma butoh? Moderuje Šárka Bednářová.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 601)

24.October » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Vždycky nás zaskočí nějaká doba, ale jemu jako by se vyhnula aneb Mudrování-vonička skladateli Zdeňku Pololáníkovi k jeho zítřejšímu jubileu.

Host: Igor Vejsada, baletní mistr, choreograf

7.August » ČRo
Kde se cítil nejlíp? Co je přitažlivé na tanci na vozíčku? A proč ho teď zajímá japonská divadelně taneční forma butoh? Moderuje Šárka Bednářová.

Cosi mezi terapií a zázrakem

23.September » Můžeš.cz
„Taneční umění nezapíšete, nenamalujete, je tady – tady a teď!“ prohlásil Igor Vejsada, tanečník, choreograf, taneční mistr. Při své práci si vytvořil prostor také na tanec s handicapovanými.

Petr Iljič Čajkovskij: Labutí jezero

START: Fri, 10 May 2019 18:30:00 END: Fri, 10 May 2019 21:00:00 Balet v hudebním nastudování Tomáše Braunera a choreografii Igora Vejsady. Premiéra se uskutečnila 2. května

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 444)

Od čtenáře -- Šeříky až bílé začnou kvést, zapomeneš, milá, na bolest… aneb Mudrování nad roztančenou Kyticí Pražského komorního baletu ve Stavovském divadle.

Kytice Petra Zusky má premiéru ve Stavovském divadle

30.April » Opera PLUS
Nová autorská inscenace Petra Zusky „Kytice“, kterou choreograf vytvořil pro Pražský komorní balet na motivy známé Erbenovy sbírky veršovaných balad, bude mít premiéru. První slavnostní uvedení celovečerního baletu proběhne ve středu 1. května od ...

Re-start v novém roce

21.January » Taneční aktuality
Na Nové scéně Národního divadla uvedl Balet Praha Junior, pod vedením Viktora Svidró, a Pražský komorní balet, společný taneční večer...

Tato informační stránka o Igor Vejsada zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Igor Vejsada" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes