15
new stories - click to show

Donald Cook

Related to

Rusko zvyšuje počet lodí ve světovém oceánu

Vrchní velitel ruského námořnictva admirál Nikolaj Jevmenov poblahopřál svým podřízeným ke Dnu velitele lodě a uvedl, že ve vodách oceánů a moří se nyní nachází okolo 100 ruských lodí.

Tohle tady ještě nebylo. USA chtějí ruskému vojenskému loďstvu zavřít Atlantik

Vystopovat, zjistit přesnou polohu a zlikvidovat. Americké vojenské loďstvo sestavuje nový pohotovostní oddíl pro čelení ruským ponorkám v Atlantiku. Oddíl Greyhound (Chrt) se má skládat z torpédoborců třídy Arleigh Burke.

Times: Ruské ponorky v Atlantiku bude sledovat skupina US torpédoborců

30.September » prvnízprávy.cz
Americké námořnictvo vytvořilo pracovní skupinu torpédoborců, která má sledovat ruskou podvodní aktivitu v Atlantském oceánu a chránit americké území, píše The Times.

Retro: Tak kdo tady z nás dělá blbce!

20.April » Outsider Media
Největší blbce ze sebe můžeme samozřejmě dělat jenom my sami. Neměli bychom být líní a pohodlní, a nechávat tak důležitou práci na druhých. Je to práce rozhodně radostná.

Rusko oslepilo ukrajinské drony a radary na Donbasu!

15.April » prvnízprávy.cz
Pozice ozbrojených sil Ukrajiny na Donbasu byly terčem silného „elektronického úderu“ ruských jednotek pro elektronický boj a zůstaly bez GPS, píše Informer.rs.

USA zrušily vyslání válečných lodí do Černého moře, uvádí zdroj

Americké velvyslanectví v Ankaře oznámilo Turecku zrušení průjezdu dvou lodí amerického námořnictva přes Bospor do Černého moře, sdělil agentuře Sputnik zdroj v tureckém ministerstvu zahraničních věcí.

Dva americké torpédoborce vstoupí 14. a 15. dubna do Černého moře

Dvě americké válečné lodě 14. a 15. dubna proplují přes úžinu Bospor do Černého moře. Jedná se o torpédoborce amerického námořnictva Roosevelt a Donald Cook. Informaci uvedla televizní stanice NTV.

Aktuality | Re: Ozbrojené síly USA, kam kráčíte ?

8.February » PALBA.CZ
Jenom den po "jestřábím" projevu nového prezidenta USA o politice vůči Rusku (Rusko ten projev označilo za agresívní), vplul do Černého moře druhý raketonosný torpédoborec US NAVY. První tam už několik dní operoval s doprovodem tankovací lodí. Jedná…

Ruský Su-24 znovu „atakoval“ americký torpédoborec USS „Donald Cook“

1.February » AC24.cz
Americké námořnictvo zveřejnilo na Twitteru video s ruským bombardérem Su-24 letícím poblíž torpédoborce Donald Cook v Černém moři. (Foto: Twitter)

Ruský Su-24 atakoval americký torpédoborec USS „Donald Cook“

1.February » prvnízprávy.cz
> Americké námořnictvo zveřejnilo na Twitteru video s ruským bombardérem Su-24 letícím poblíž torpédoborce Donald Cook v Černém moři .

Torpédoborec USS Donald Cook se „potopil“ v Černém moři

29.January » prvnízprávy.cz
Americké válečné lodě pronikají v pravidelných intervalech do Černého moře a provokativně směřují k ruskému pobřeží.

Americký torpédoborec vstoupil do Černého moře

25.January » AC24.cz
Torpédoborec amerického námořnictva Donald Cook vstoupil do Černého moře, sdělili v Národním centru řízení obrany RF. (Foto: Picryl)

Tato informační stránka o Donald Cook zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Donald Cook" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes