15
new stories - click to show

Marie Bastlová

Related to

Prodává se největší distributor plynu v ČR. O GasNet by mohl mít zájem ČEZ

Společnost Macquarie Asset Management chce prodat GasNet, největšího distributora plynu v České republice. Jedním z potenciálních kupců by podle ekonomů mohla být energetická společnost ČEZ.

Video: Izrael ukázal, co našel v jednom z největších skladů zbraní Hamásu

Izrael nález velkého skladu zbraní nedaleko školy a zdravotnického zařízení označil za další důkaz, že Hamás využívá civilisty jako lidské štíty.

Heslo „Od řeky až k moři“ je za čárou, říká Vystrčil

Česko by mělo pokračovat v podpoře Ukrajiny a přesvědčovat o tom i spojence. Shodli se na tom nejvyšší ústavní činitelé. Jakou roli v tom může naše země sehrát? A jak jsou vládní politici spokojeni se situací na domácím poli?

Komárkův Allwyn vydělal přes miliardu eur, bez Camelotu by ale bylo hůře

5.December » Seznam Zprávy
Sázková společnost Allwyn ve třetím čtvrtletí zdvojnásobila výnosy. Hrubý provozní zisk už po devíti měsících roku překročil miliardu eur a firma miliardáře Karla Komárka tak míří k překonání loňských výsledků.

Armáda si chce ponechat celé letiště Líně, průmysl tam nechce, uvedl hejtman

5.December » Seznam Zprávy
Vojenské letiště Líně u Plzně si bude chtít nechat armáda celé a nechtějí tam žádný průmysl v podobě továrny na baterie elektroaut Volkswagen. Plzeňský kraj chce zachovat na letišti civilní provoz v maximálně možném režimu.

Dvě a půl hodiny jednání, školská tripartita přesto k dohodě nedospěla

5.December » Seznam Zprávy
Dnešní jednání školské tripartity se týkalo financování regionálního školství a s tím spojeného maximálního počtu hodin výuky financovaných ze státního rozpočtu. K žádné dohodě však zatím nedošlo.

Správkyně Sberbank CZ nemůže zahájit výplatu věřitelů, jeden se odvolal

5.December » Seznam Zprávy
Insolvenční správkyně Sberbank CZ Jiřina Lužová nemůže přistoupit k výplatě věřitelů Sberbank, kterou plánovala zahájit letos v polovině prosince. Jeden z věřitelů Sberbank CZ totiž podal odvolání.

Index dostupnosti bytů: Na Vysočině index prudce roste

5.December » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy ve spolupráci se společností EMA data připravily index, který ukazuje, jak jsou v Česku dostupné byty na hypoteční úvěr. Od března 2020 jejich nedostupnost na úrovni celého Česka vzrostla o zhruba 112 procent.

Komentář: Kvůli 50 tisícům se bude spekulovat s datem porodu, jako vždycky

5.December » Seznam Zprávy
„Vláda by neměla vnášet do požehnané události zbytečný stres a motivovat nastávající matky k nadbytečnému strategizování ohledně termínu porodu,“ píše v komentáři ekonom Petr Houdek.

Už jednou odešel. Mach vysvětluje, proč se chce vrátit do europarlamentu

5.December » Seznam Zprávy
Bývalý europoslanec Petr Mach vstoupil už do čtvrté politické strany. V evropských volbách povede kandidátku SPD. Hlavním bodem jeho programu přitom zůstává snaha o vystoupení z EU. Je to dobrý nápad v době války na Ukrajině?

Tato informační stránka o Marie Bastlová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Bastlová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes