15
new stories - click to show

Ondřej Katz

Related to

Kalousek se chce ucházet o místo europoslance na kandidátce Spolu

23.November » Seznam Zprávy
Překvapivé jméno by mohla obsahovat kandidátka Spolu do evropských voleb - zájem kandidovat potvrdil zakladatel TOP 09 Miroslav Kalousek. Rozhodne strana i koalice Spolu.

Lucie Bílá: Doba je nemocná a já jisté věci už dělat nebudu

23.November » Seznam Zprávy
Nejpopulárnější česká zpěvačka, držitelka více než dvaceti Českých slavíků, se rozhodla pro několik zásadních změn ve svém životě a kariéře. Promluvila o nich v rozhovoru pro Seznam Zprávy.

Válek: O novém viru z Číny toho víme málo, WHO by měla být aktivnější

23.November » Seznam Zprávy
Podle agentury Reuters Světová zdravotnická organizace požádala Čínu o bližší informace ohledně nového viru, který způsobuje zápaly plic u dětí. Podle ministra zdravotnictví Vlastimila Válka není organizace dostatečně aktivní.

Razie v Pardubicích: Bývalý úředník přihrál své firmě 24 milionů, píše policie

22.November » Seznam Zprávy
Proč policie zatýkala v Pardubicích? Seznam Zprávy zjistily, že detektivové vyšetřují devět zakázek v řádu milionů, které byly podle nich zmanipulovány. Vítěz byl předem známý, další společnosti dělaly jen křoví.

Češi za nechtěné dárky utratí půl miliardy. Data radí, na co vsadit

22.November » Seznam Zprávy
Většina Čechů kupuje vánoční dárky v listopadu a první polovině prosince. Výzkum odhalil, co svým blízkým nedávat.

Firmy, které rostou o desítky tisíc procent. Kdo bude česká raketa 2023

22.November » Seznam Zprávy
Už 25 let vyhlašuje poradenská společnost Deloitte nejrychleji rostoucí technologické společnosti regionu střední a východní Evropy. Aktuální podobu žebříčku Technology Fast 50 CE pro rok 2023 se dozvíme už zítra večer.

Video z Olomouce. Postoupili jsme, všechno špatné je zapomenuto

21.November » Seznam Zprávy
Slavíme! Český nároďák se probojoval na Euro 2024. Svůj postup stvrdili reprezentanti v Olomouci jasnou výhrou 3:0 nad Moldavskem a nyní už mohou vyhlížet soupeře pro červnový šampionát.

Co budou Češi tankovat, až skončí klasické motory

20.November » Seznam Zprávy
Elektřina, vodík, syntetická paliva… Anebo klasický benzin a nafta? Co budeme tankovat po roce 2035 a co v roce 2050? Jak v budoucnosti paliva změní dopravu? Chcete-li znát odpovědi, sledujte zítřejší Byznys Club.

Babiš při oslavách 17. listopadu mluvil o „zprivatizované demokracii“

17.November » Seznam Zprávy
Andrej Babiš v pátek ráno na Národní třídě položil kytici a kritizoval vládu a média. Snaží se zprivatizovat demokracii, kterou přinesla revoluce v listopadu 1989, řekl bez konkrétních podrobností.

Vlevo dole: Nikam dnes nechoďte. Není co slavit, totalita je tu pořád

17.November » Seznam Zprávy
Možná se dnes chystáte slavit 17. listopad, ale podcast Vlevo dole vám vysvětlí, že to vlastně nemá smysl. Řada politiků v čele se šéfem ANO Andrejem Babišem totiž v posledních měsících odhalila, že totalita je v Česku stále.

O svobody můžeme přijít, strachuje se nadpoloviční většina lidí

17.November » Seznam Zprávy
Česká společnost je dlouhodobě skeptičtější, vysvětluje sociolog. Varovným signálem podle něj ovšem je, že jen šest procent oslovených se vůbec neobává, že by mohlo dojít v budoucnu k omezení svobod.

Kvalifikace o Euro vrcholí. První úkol: neprohrát večer v Polsku

17.November » Seznam Zprávy
Kvalifikace o fotbalové EURO 2024 vrcholí. Z posledních dvou zápasů musí Češi vydolovat dva body. Když neuspějeme dnes večer ve Varšavě, bude bitvou o všechno až poslední zápas s Moldavskem, které v pondělí hostí Češi v Olomouci.

Tato informační stránka o Ondřej Katz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Katz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes