15
new stories - click to show

Matyáš Michálek

Related to

„Muž si myslí, že tak rodinu ochrání,“ říká expertka o vraždách v rodině

25.February » Seznam Zprávy
„Z vlastní zkušenosti mám pocit, že společnost závažné případy domácího násilí spíše podceňuje. To je vidět i na rozsudcích soudů,“ uvádí policejní psycholožka v rozhovoru pro Seznam Zprávy.

„Kdo uklouzne, zastaví se až v Polsku,“ říká záchranář k dalšímu pádu ze Sněžky

25.February » Seznam Zprávy
„Cesta na Sněžku po řetězech vede traverzem, který je poměrně úzký,“ říká pro Seznam Zprávy náčelník horské služby a vysvětluje, proč na horách přibývá pádů.

Policie prověřuje vraždu matky a dvou dětí v Hořovicích

25.February » Seznam Zprávy
Policisté a hasiči v sobotu našli v jednom z bytových domů v Hořovicích na Berounsku tři mrtvé lidi. Šlo o matku a dvě malé děti, zemřeli násilnou smrtí.

Válka na Ukrajině trvá dva roky. Státy vyzývají Rusko, aby ukončilo invazi

24.February » Seznam Zprávy
Konflikt na Ukrajině trvá dva roky. V evropských městech, včetně Prahy, se dnes budou konat shromáždění na podporu válkou zmítané země. Řada států, v čele s generálním tajemník OSN Antóniem Guterresem, vyzývá v den výročí k míru.

Video: Kyjev ukázal americké tanky Abrams v bojové akci

24.February » Seznam Zprávy
Bojový tank M1 Abrams vychází ze stejných kořenů jako Leopard 2, konkrétně ze společného projektu německých a amerických zbrojovek.

Obrazem: Aktivisté namalovali ukrajinskou vlajku Rusům přímo pod okny

23.February » Seznam Zprávy
Aktivisté ze skupiny Kaputin tak prý chtěli upozornit, že válka na Ukrajině trvá již dva roky, přesto jsou v mnoha zemích Evropy stále rozsáhlé ruské majetky. Osm lidí zadržela policie.

Foto: Bogotu zahalil kouř, k ničivým požárům přispěly i invazní druhy

31.January » Seznam Zprávy
Bogotu, hlavní město Kolumbie, zachvátily lesní požáry. Kromě extrémně vysokých teplot, sucha a jevu El Niño napomáhá hoření také výskyt invazních druhů rostlin, jejichž šťáva je extrémně hořlavá.

PayPal sníží počet zaměstnanců o 2500 lidí, jde o devět procent pracovní síly

31.January » Seznam Zprávy
Ruská centrální banka oznámila, že po vyhlášení úrokových sazeb nebude následovat komentář. Ten ve stručnější verzi zveřejní až po šesti pracovních dnech. Omezuje se tak další kanál, kterým svět odhadoval kondici tamní ekonomiky.

Harvard produkuje „ufňukané sněhové vločky“, řekl hlavní sponzor a odešel

31.January » Seznam Zprávy
Harvard se v posledních týdnech a měsících ocitá pod palbou silné kritiky. Neutišil ji ani odchod rektorky Claudine Gayové. Jeden z nejzámožnějších a nejštědřejších sponzorů, Ken Griffin, tento týden oznámil přerušení financování.

Recenze: Denemarková píše o Němcové. Ambiciózně, ale je až moc předvídatelná

31.January » Seznam Zprávy
Nikdo nemá v současné české literatuře tak silný hlas jako Radka Denemarková. Možná proto je Čokoládová krev poněkud předvídatelná. A nemůže za to jen fakt, že hrdinkou nové knihy je Božena Němcová.

TikTok přijde o hudbu Taylor Swift. Nedohodl se s jejím vydavatelem

31.January » Seznam Zprávy
„TikTok se snaží vybudovat byznys založený na hudbě, aniž by za ni platil spravedlivou hodnotu,“ uvedla vydavatelská společnost Universal s tím, že platformě přestane poskytoval licenci na hudbu svých umělců.

Po stopách triumfu na mládežnickém mistrovství krajů

30.January » BK Mladá Boleslav
Žáci: M l. B o l. – Stalo se tak vůbec poprvé v historii mládežnického mistrovství krajů. Výběr Středočeského kraje, který dosud na těchto turnajích sbíral jen bronzové úspěchy, pod vedením mladoboleslavských trenérů Škalouda, Zörklera a Šindeláře z…

Tato informační stránka o Matyáš Michálek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Matyáš Michálek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes