Martin Hůla

Related to

Pseudospor na twitteru: Hamáček útočí, Metnar mlčí a obrana tweetuje

10.August » iROZHLAS
Co prozrazuje twitterový spor o cestu záchranářů do Libanonu o komunikačních schopnostech vlády? A jak ministr vnitra Jan Hamáček z ČSSD vysvětluje, že před armádou upřednostnil soukromou společnost?

Reportér Radiožurnálu z Bejrútu: Lidé sami uklízejí ulice plné střepů. Vládní pomoc už tu nikdo nečeká

7.August » Český rozhlas
Ničivé exploze v Bejrútu přinesly zkázu obyvatelům města, ale také světu připomněly mizérii současného Libanonu. Jak vypadá situace přímo v poničené metropoli? Na místě je zpravodaj Štěpán Macháček.

Kdo selhal v případu lokálního ohniska v pražském nočním klubu? Kritice čelí hygiena, média i veřejnost

5.August » iROZHLAS
Po rozšíření koronaviru v klubu Techtle Mechtle se nejprve mluvilo o nezodpovědnosti některých návštěvníků podniku, později ale také o přístupu hygieniků i médií. Jak se případ odehrál a co ukázal?

Kdo selhal v případu lokálního ohniska v pražském nočním klubu? Kritice čelí hygiena, média i veřejnost

Po rozšíření koronaviru v klubu Techtle Mechtle se mluvilo o nezodpovědnosti některých návštěvníků podniku, ale také o přístupu hygieniků i médií. Jak se případ odehrál?

Brazílie prohrává boj s koronavirem, prezident Bolsonaro ale covid-19 pořád nebere vážně. Doplatí na to?

4.August » Český rozhlas
Co vede brazilského prezidenta Jaira Bolsonara ke zlehčování rizik koronaviru? Má to politické, nebo jiné důvody? A proč přesto není bez šancí na obhajobu mandátu ve volbách?

Brazílie prohrává boj s koronavirem, prezident Bolsonaro ale covid-19 pořád nebere vážně. Doplatí na to?

Co vede brazilského prezidenta Bolsonara ke zlehčování rizik koronaviru? Má to politické, nebo jiné důvody? A proč přesto není bez šancí na obhajobu mandátu ve volbách?

Rivalové na život a na smrt? Jak si SPD s Trikolórou přetahují voliče a teď i poslance

3.August » iROZHLAS
Už delší dobu trvající rivalita mezi hnutím SPD Tomia Okamury a hnutím Trikolóra Václava Klause ml. dosáhla nového vrcholu přestupem poslankyně Terezy Hyťhové. Co tomu předcházelo a co bude dál?

Z jedné one-man show do druhé. S Janem Tvrdoněm o tom, jak poslankyně Hyťhová vyměnila SPD za Trikolóru

Jaké mohla mít poslankyně motivy k přestupu z SPD do Trikolóry? Jak se to na obou subjektech projeví? O tom mluví Petr Dudek s redaktorem Deníku N Janem Tvrdoněm.

Proč se pod Rafajem houpe křeslo? Korupční problémy šéfa antimonopolního úřadu se navršily, říká Valášek

31.July » iROZHLAS
Šéfovi antimonopolního úřadu Petru Rafajovi hrozí, že přijde o místo. Podezření z korupce šéfa vlivného Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže rozebíráme s reportérem Aktuálně.cz Lukášem Valáškem.

Z malých dluhů likvidační částky. Mnohočetné exekuce se pořád vymáhají, zjistil novináři Českého rozhlasu

30.July » iROZHLAS
Už sedm let platí novela exekučního řádu, která zamezuje mnohočetným exekucím. Ty původní dluh kvůli nákladům exekutora násobně zvyšovaly. Lidé se s nimi potýkají i dnes. Jak je to možné?

Ambiciózní právník, který nemá spojence. Co drží ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha ve vládě?

29.July » iROZHLAS
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) čelí kritice kvůli fungování chytré karantény nebo způsobu zavádění protikoronavirových opatření. Díky čemu si mladý právník zatím udržel křeslo ve vládě?

Promluvila, aby varovala ostatní. Další svědectví v kauze největších českých výrobců porna

27.July » iROZHLAS
Policie rozkrývá kauzu pornografických videí, které měly ženy točit pod nátlakem. Kriminalisté obvinili 9 lidí. Poškozených má být zatím 18. Reportérům Radiožurnálu se ale podařilo najít další oběť.

Tato informační stránka o Martin Hůla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Hůla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes