15
new stories - click to show

Daniel Novák

Related to

Daniel Novák si šel stěžovat na policii, sám vyfasoval pětisícovou pokutu

18.April » manipulatori.cz
Pokud bychom vyhlašovali soutěž tragéd roku, horkým kandidátem by byl aktivista Daniel Novák z Nymburka. Ten loni proslul výmyslem, že odjel do Ruska. Ve skutečnosti

Věřitelům investiční firmy došla trpělivost a podali insolvenční návrh

9.April » Seznam Zprávy
Investiční firma Profit & Prosper slibovala lidem zhodnocení vkladů o jedno procento měsíčně. Místo lákavých výnosů ale z peněz klientů nezůstalo téměř nic. Investoři proto na firmu podali insolvenční návrh.

Státní vývozní pojišťovna rekordně vydělala, pomohlo vymáhání i škrty

9.April » Seznam Zprávy
Státní exportní pojišťovně EGAP se loni dařilo vymáhat pohledávky z pojistných případů. Díky tomu zvýšila zisk na 1,8 miliardy korun. Instituci pomohl i pokles rizikových případů a škrty nákladů, popsal její šéf David Havlíček.

Projekt od Jiřičné byl neprůchozí, museli jsme začít znovu, říká developer

8.April » Seznam Zprávy
Skupina RSJ má novou podobu realitního projektu na Praze 1 u Vltavy. Původní vize architektky Evy Jiřičné kvůli odporu části veřejnosti neprošla. Kromě toho chystá RSJ další investice, hotelový rezort v Africe naopak prodává.

O kuřátka není dobře postaráno. Jak vypadá realita české drůbeže

5.April » Seznam Zprávy
Záběry zveřejněné ochránci zvířat nasvítily mizerné podmínky pro kuřata v českých velkochovech. Podle provozovatelů farem i Státní veterinární správy ale videa zachycují realitu, která neporušuje předpisy. Kudy vede cesta vpřed?

Policie zajistila pozemky v obci, kam se z Prahy navážela toxická zemina

5.April » Seznam Zprávy
Policisté vyšetřující navezení kontaminované hlíny do obce Trnová v okrese Praha-západ zajistili jako důkaz pozemky, na nichž zemina leží. To znamená stopku pro další práce v lokalitě. Právě po tom místní obyvatelé volali.

Není větší síla než ta ženská. Český florbal ukázal identitu mistrovství světa

4.April » Deník.cz
/GALERIE/ Vizuální identita nejvýznamnější florbalové akce příštího roku je na světě. A dominují jí ženy. Součástí identity je také logo mistrovství světa, které se uskuteční od 6. do 14. prosince 2025 v Praze a Ostravě.

E-shopy měly velké oči. Místo rozmachu sklady zejí prázdnotou, říká expert

3.April » Seznam Zprávy
E-shopy si pod dojmem rozmachu z pandemie pronajaly velké sklady, které ale nyní kvůli poklesu e-commerce nemají čím naplnit. Ochlazení je cítit hlavně v regionech, říká šéf realitní skupiny P3 pro Česko a Slovensko Peter Jánoši.

Ostravská elektrárna dodávající proud i teplo hutím Liberty je na prodej

2.April » Seznam Zprávy
Majitelé energetické společnosti Tameh dodávající elektřinu hutím Liberty Ostrava oslovují případné zájemce o koupi firmy. Tameh spadl kvůli finanční krizi v Liberty do insolvence. Podnik nevylučuje, že se od Liberty odstřihne.

Soud s Cimickým pokračuje. Svědci vypovídají neveřejně, psychiatr nepřišel

2.April » Seznam Zprávy
Svědci v přelíčení s psychiatrem Janem Cimickým vypovídají v úterý před soudem bez přítomnosti novinářů. Lékař je obžalován z 35 skutků vydírání a ze čtyř znásilnění.

Liberty žádá věřitele o druhou šanci, v záloze je ale i černý scénář

2.April » Seznam Zprávy
Restrukturalizace oceláren Liberty Ostrava má být podle podniku pro věřitele výhodnější než insolvence. Jenže stále není jasné, jak hodlá firma vyřešit většinu z dluhů, o nichž se restrukturalizační plán nezmiňuje.

Čína zaplavuje svět ocelí, nedokáže ji prodat doma

28.March » Seznam Zprávy
K problémům tuzemských ocelářů s domácím odbytem a vysokými cenami energií se přidružil nápor čínské konkurence. Ta zavalila světový trh ocelovými výrobky, které kvůli problémům tamní ekonomiky nedokáže prodat doma v Číně.

Tato informační stránka o Daniel Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes