15
new stories - click to show

Daniel Novák

Related to

Rodina miliardáře chce bourat pražskou vilu. Její plán se bortí

21.October » Seznam Zprávy
Plánovaná demolice vily v lukrativní pražské lokalitě Hřebenky dostává trhliny. Praha se proti demolici odvolala, Ministerstvo kultury řeší prohlášení vily za památku. Dům vlastní manželka miliardáře Jaroslava Haščáka.

Další dluhopisový průšvih, České Lithium nemá na splátky dluhů

20.October » Seznam Zprávy
Firmě České Lithium byznysmena Pavla Krúpy chybějí peníze na splátky dluhopisů. Investory požádala o posečkání až do roku 2026. Společnost se chtěla podílet na těžbě lithia na Cínovci.

Český start-up učí firmy mluvit stejným jazykem. Investoři mu dali miliardy

20.October » Seznam Zprávy
Americké a britské fondy svěřily tuzemskému start-upu Rossum dvě miliardy korun. Firma zaměřená na využívání umělé inteligence v byznysu použije peníze na další expanzi. Nabere stovky specialistů.

Mynář a spol. se chovají jako na dobytém území, říká bývalý hradní kancléř

19.October » Seznam Zprávy
Bývalý šéf prezidentské kanceláře Ivo Mathé kritizuje mlčení a zastírání informací o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana.

Stroj na peníze z Bruselu sahal vysoko. Jeho popisování právě začalo

19.October » Seznam Zprávy
Soud v Litoměřicích otevřel mimořádný dotační případ. Měl by popsat, jak se na severozápadě Čech rozdělovaly peníze Evropské unie. Obžalovaných je 27, škoda je vyčíslena na 10 miliard.

Přivezla si ze Slovenska nemocnou mámu, oba státy odmítají platit péči

17.October » Seznam Zprávy
Zhruba před 30 lety se jejich rodina rozdělila. Eva Karalová se vdala do Čech, maminka zůstala na slovenské straně. Teď se o ni chce ve stáří postarat, což je problém pro oba státy. Podobných případů přitom není málo.

Blog: Další velká bitva kulturní války o LGBT

17.October » Seznam Zprávy
Proč bylo pro Bruce Jennera snazší změnit si pohlaví než pro Muhammada Aliho změnit si jméno, ptá se komik Dave Chapelle. A oheň je na střeše.

Neplaťte zálohy za plyn, vyzval úřad zákazníky Bohemia Energy

17.October » Seznam Zprávy
Zákazníci dodavatelů ze skupiny Bohemia Energy by ode dneška podle doporučení ministerstva průmyslu a Energetického regulačního úřadu (ERÚ) už neměli hradit zálohové platby za plyn. Zálohy za elektřinu měli zastavit ve čtvrtek.

Měl sloužit za jaderné války. Praha a developer se dohodli ohledně zdroje vody

15.October » Seznam Zprávy
Developer UDI Group a pražský dopravní podnik se dohodly na stažení žalob ohledně projektu na Smíchově. Spor se týkal vlastnictví vodního zdroje, který je pod pozemkem. V případě nouze měl původně sloužit stovkám tisíc Pražanů.

Boxy rostou po Česku jak houby po dešti. Už jsou i v jaderných elektrárnách

15.October » Seznam Zprávy
Z doručování balíků objednaných z internetových obchodů do výdejních boxů se stal velký byznys. Vydělávají na něm samotné e-shopy, přepravci i majitelé nemovitostí. Schránky už pronikly i do jaderných elektráren.

Z miliardy je nula. Pád Bohemia Energy zabolí věřitele v kauze EMTC

14.October » Seznam Zprávy
Kauza dodavatele energií Bohemia Energy zasáhne také do případu zkrachovalého byznysmena Tomáše Bárty a jeho skupiny EMTC. Držitelé dluhopisů této firmy doufali, že se zahojí díky Bártovu nároku na podíl v Bohemia Energy.

Šířili směnky skupiny Arca, teď v obřím bankrotu zastupují věřitele

13.October » Seznam Zprávy
Vliv na dění ve zkrachovalé investiční společnosti Arca získali lidé, kteří Arce ještě před bankrotem pomáhali distribuovat její směnky. Hájí se tím, že nyní jsou sami na straně věřitelů, protože v Arce utopili vlastní peníze.

Tato informační stránka o Daniel Novák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Novák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes