15
new stories - click to show

Tomáš Svoboda

Related to

Rychlé zprávy: Zemřela Libuše Billová

24.September » i-divadlo.cz
Ve věku 87 zemřela herečka Libuše Billová. Po studiích na JAMU strávila na umístěnku dvě sezóny v Těšínském divadle. V roce 1958 nastoupila do angažmá v brněnském Divadle bratří Mrštíků, dnešním Městském divadle Brno, jemuž zůstala věrná po celý s...

Jak ušetřit za energie? Přichází největší změny za 100 let, říkají experti

23.September » Seznam Zprávy
Odborníci upozorňují, že kvůli odklonu průmyslu od uhlí, může do konce dekády vzrůst cena elektřiny až o šedesát procent. Apelují na část domácností i firmy, ať změní zdroje energie.

Polovina lidí chce povinně očkovat proti covidu, alespoň některé profese

23.September » Seznam Zprávy
Český národ je rozdělený v otázce povinného očkování. Na čem se ale většina shodne, je to, že se epidemie covidu znovu zhorší a že na to vláda zareaguje až po volbách.

„Horší než jsme mysleli“. Znečištění vzduchu zabíjí miliony lidí ročně

23.September » Seznam Zprávy
Podle Světové zdravotnické organizace je znečištění ovzduší pro lidské zdraví ještě rizikovější než se předpokládalo dříve. Ročně si vyžádá miliony životů.

Další úniky chemikálií do Bečvy. Padla jedna pokuta

23.September » Seznam Zprávy
Za loňská znečištění Bečvy, která následovala po kyanidové otravě, padla jedna pokuta. Městský úřad v Rožnově pod Radhoštěm udělil sankci společnosti LISS za porušení kanalizačního řádu.

„Olympiáda robotů“ začne příští týden v Kentucky. Cenné kovy z podzemního komplexu chtějí vytěžit i roboty z Fakulty elektrotec

22.September » FeedIT.cz
Poslední kolo DARPA Subterranean Challenge pořádané agenturou amerického ministerstva obrany proběhne ve dnech 21. až 24. září 2021 v podzemním komplexu MegaCavern v americkém státě Kentucky. Finále tříleté soutěže, do které se kvalifikovalo osm n...

Smrt jako součást výuky. Chybí návod, jak na to

21.September » Seznam Zprávy
Čtyři ze sedmi učitelů, dva z pěti rodičů. Zhruba tolik dospělých musí na základní škole řešit smrt nebo umírání v rodině žáka. Přístup k problematice se ale liší škola od školy i rodina od rodiny.

Hodnocení uživatelů: Goldoni po Ostravsku aneb Sluha dvou pánů (Národní divadlo moravskoslezské) - 80 % [Žíža]

21.September » i-divadlo.cz
Tak po shlédnutí generálky a premiéry jsme Goldonim plně uspokojeni a pobaveni. Přenesení do Ostravy a současnosti se opravdu povedlo. Herecký (a občas spíše i sportovní) výkon Petra Panzerbergera v roli Trufa je opravdu famózní a člověk mu opravd...

V obří jeskyni v americkém Kentucky začíná olympiáda robotů. Češi vsadili na robopsy

20.September » Aktuálně.cz
Do finále soutěže, která trvá tři roky a pořádá ji agentura amerického ministerstva obrany, se dostalo osm nejlepších týmů na světě.

„Olympiáda robotů“ začne příští týden v Kentucky. Cenné kovy z podzemního komplexu chtějí vytěžit i roboty z Fakulty elektrotec

20.September » Průmysl.cz
Finále tříleté soutěže, do které se kvalifikovalo osm nejlepších robotických týmů světa, se odehraje s účastí akademiků z katedry kybernetiky a katedry počítačů Fakulty elektrotechnické (FEL) ČVUT v Praze vystupujících pod hlavičkou CTU-CRAS-NORLA...

„Ryba smrdí od hlavy.“ Zelení odhalili Babišovi sochu u Bečvy

20.September » Seznam Zprávy
Strana Zelených při prvním výročí od havárie na Bečvě nechala na břeh řeky umístit bustu premiéra Andreje Babiše. Jeho vládě a státním úřadům vyčítají neschopnost otravu vyšetřit.

Čerstvá data, jak se šíří virus. Koronavirová mapa tmavne

20.September » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy získaly data za všechny obce ČR a nově za okresy zemí střední Evropy. Denně aktuální údaje ukazují, kde nejvíce přibývá nově zjištěných osob s koronavirem.
Josef Klíma - Spisovatel, novinář, reportér

Tato informační stránka o Tomáš Svoboda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Svoboda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes