Tony Bennett Americký zpěvák a malíř

Related to

Kanadského zpěváka Michaela Bublého se milují ženy všech věkových kategorií, přijďte se o tom přesvědčit 17. září do O2 Areny!

25.August » Tojesenzace.cz
O tom, jak velkou hvězdou čtyřiačtyřicetiletý kanadský zpěvák a skladatel Michael Bublé je, svědčí jména velkých jmen světového showbusinessu, se

Český zpěvák vyrazil do Londýna za svým idolem. Během setkání padl i jeden slib

8.July » Super.cz
Swingový zpěvák Jan Smigmator (33) vyrazil poslední červnový víkend do Londýna. Cíl? Koncert v Royal Albert Hall a následné setkání s žijící swingovou legendou Tonym Bennettem.

Lady Gaga popírá spekulace! S Bradleym Cooperem to prý jenom hrají

4.March » Blesk.cz
Zpěvačka Lady Gaga (32) se kvůli pozlacené sošce Oscara, kterou získala za song Shallow z filmu Zrodila se hvězda, stala na jednu stranu modlou, na druhou se na ni však snesla vlna negativní kritiky – její žhavé vystoupení s hercem Bradleym Cooper...

Film o geniální zpěvačce Billie Holiday využije dosud neznámé rozhovory

21.February » Novinky.cz
James Erskine připravuje nový dokumentární film o jazzové legendě, kde zazní i nezveřejněná svědectví jejích současníků, hudebních hvězd typu Sarah Vaughan, Tony Bennett a Count Basie. Současně se připravuje i hraný film.

Tato informační stránka o Tony Bennett zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tony Bennett" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes