15
new stories - click to show

Ondřej Klapal

Related to

Energetické drinky? Taháme za kratší konec, řekli učitelé v debatě s poslanci

Česko by se v zákazu prodeje energetických nápojů dětem a mladistvým mohlo inspirovat Litvou. Ta je nezakázala šmahem, ale postupovala několik let po malých krůčcích.

Objem pomoci přislíbený Ukrajině klesl na historické minimum

Největším dárcem vojenské pomoci zůstávají Spojené státy. Ve středu ale neprošel americkým Senátem návrh zákona o poskytnutí dalšího balíčku pomoci, což může ukrajinskou obranu ohrozit.

Rusko zesílilo útoky na ukrajinskou energetickou infrastrukturu, varuje OSN

Intenzivnější ruské útoky na ukrajinská energetická zařízení podle OSN zhoršují humanitární krizi na východě a jihu země. Mnozí civilisté se ocitají v mrazech bez topení, elektřiny i vody.

Analýza: Výdaje rozpočtu 2024 při zohlednění inflace odpovídají roku 2019

Plánované výdaje státního rozpočtu v příštím roce budou v reálném vyjádření, tedy při zohlednění inflace, na podobné úrovni jako v roce 2019 před pandemií covidu-19. Uvádí to analýza IDEA při akademickém pracovišti CERGE-EI.

Vytvořeno strojem. EU je na dohled regulace umělé inteligence

Evropská unie je blízko dosažení dohody o regulaci umělé inteligence. Soubor pravidel má za cíl sjednotit označování děl, která vytvořil stroj, ale také zpřehlednit systém nakládání s daty.

Když se přestanou prodávat pracovní rukavice, je tu problém, říká šéf stavebnin

Jak poznat, že se česká ekonomika dostala do potíží? „Říká se, že když se přestanou kupovat pracovní rukavice, je to první signál,“ říká šéf stavebnin Pro-Doma Petr Vaněrka s tím, že právě rukavice se už prodávat přestaly.

Policie ukázala video s mužem, v pražském metru vyhrožoval revizorům mačetou

Kriminalisté z 1. oddělení Prahy 3 zajistili mačetu i kamerové záznamy, na kterých je agresor velmi dobře zaznamenán.

Knihy pod stromeček: výpravná Toyen, vlakový Rudiš a román pro táty i dcery

Výborný román Rachel Cusk o zdánlivě nenápadných mezilidských setkáních, Evropa pohledem z vlakového okénka nebo slavný Ian McEwan v nejlepší formě. Nabízíme knihy, které dát vašim blízkým pod stromeček.

Česko prodávalo dluhopisy. Zájem byl dvojnásobný

O české dluhopisy je mezi investory zájem, nejvíc poptávali ty se splatností v roce 2027. Jejich průměrný výnos prodaných dluhopisů dosáhl 4,27 procenta. Za prvních devět měsíců stát prodal dluhopisy za 407,6 miliardy korun.

Šéf OSN burcuje svět kvůli Gaze. Stiskl své „atomové tlačítko“

António Guterres varuje před humanitární katastrofou v Pásmu Gazy, která podle něj může mít nezvratné důsledky pro všechny Palestince. Aktivoval proto zřídka používaný článek Charty OSN, jímž chce přimět Radu bezpečnosti k akci.

Video: Puklina rozdělila Grindavík. Sopečná nestabilita může trvat desítky let

16.November » Seznam Zprávy
Islandský Grindavík zůstává kvůli otřesům a sopečné aktivitě v uzavřené červené zóně. Úřady ale povolily lidem přijet si pro cennosti a věci, které potřebují k životu.

„Prošla jsem peklem.“ Propuštěná Izraelka popsala zajetí Hamásem

24.October » Seznam Zprávy
Propuštěná izraelská rukojmí Jocheved Lifšicová vypověděla, jak ji unesli teroristé z palestinského Hamásu. Popsala také dva týdny života zajatce v tunelech pod Gazou.

Tato informační stránka o Ondřej Klapal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Klapal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes