15
new stories - click to show

Vojtěch Cikrle

Related to

Na cestující v Brně bude dohlížet svatá Barbora

15.April » Novinky.cz
Jednu z největších současných dopravních staveb v zemi, vznikající tramvajový tunel v Brně střeží socha svaté Barbory. Po požehnání brněnským biskupem Vojtěchem Cikrlem ji umístili u portálu tunelu v ulici Netroufalky, která je součásti tramvajové...

Svatá Barbora hlídá nový tunel k univerzitnímu kampusu: Tramvaje tu pojedou za rok

14.April » Blesk.cz
Biskup Vojtěch Cikrle požehnal sochu světice Barbory, která bude jako patronka důlních staveb střežit nový tramvajový tunel k univerzitnímu kampusu. Dopravní podnik hned také sošku ochránkyně postavil k vjezdu do tunelu.

Miliardový tunel v Brně ohlídá patronka horníků. Stavba trati je v polovině

13.April » Seznam Zprávy
V Brně pokračuje stavba tramvajové trati k univerzitnímu kampusu. Vznikající tunel nově stráží socha svaté Barbory, která má zajistit bezpečnost stavby i budoucího provozu.

Brno: Socha svaté Barbory bude bdít nad bezpečností provozu v tramvajovém tunelu k Univerzitnímu kampusu

Biskup Vojtěch Cikrle požehnal sochu svaté Barbory, kterou Dopravní podnik města Brna umístil u portálu vznikajícího tramvajového tunelu v ulici Netroufalky.

Socha svaté Barbory bude bdít nad tunelem pro šaliny.

13.April » Motor-Max.cz
Socha svaté Barbory bude bdít nad bezpečností provozu v tramvajovém tunelu k Univerzitnímu kampusu Biskup Vojtěch Cikrle požehnal sochu svaté Barbory, kterou Dopravní podnik města Brna umístil u portálu vznikajícího tramvajového tunelu v ulici Net...

Tunel do bohunického kampusu má svoji patronku, soše požehnal biskup Cikrle

13.April » Brněnský deník
Biskup Vojtěch Cikrle požehnal sochu svaté Barbory, kterou Dopravní podnik města Brna umístil u portálu vznikajícího tramvajového tunelu v ulici Netroufalky. Jakožto patronka důlních staveb tak bude ochraňovat nejen pracující dělníky, ale i techni...

Socha svaté Barbory bude bdít nad provozu v tunelu pro šaliny.

13.April » Motor-Max.cz
Socha svaté Barbory bude bdít nad bezpečností provozu v tramvajovém tunelu k Univerzitnímu kampusu Biskup Vojtěch Cikrle požehnal sochu svaté Barbory, kterou Dopravní podnik města Brna umístil u portálu vznikajícího tramvajového tunelu v ulici Net...

Tramvajový tunel ke kampusu zdobí socha sv. Barbory

13.April » cirkev.cz
Brněnský biskup Vojtěch Cikrle dnes v poledne požehnal v katedrále sv. Petra a Pavla sochu svaté Barbory, kterou Dopravní podnik města Brna následně umístil u portálu vznikajícího tramvajového tunelu v ulici Netroufalky.

Socha svaté Barbory dohlíží na výstavbu tramvajového tunelu u bohunického kampusu

13.April » ČRo Brno
Na stavbu tramvajového tunelu do bohunického kampusu v Brně ode dneška dohlíží svatá Barbora. Její soše dnes požehnal brněnský biskup Vojtěch Cikrle.

Oltář z Brna se stěhuje do Říma

Minulou středu byla zahájena demontáž obětního stolu v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně na Petrově. Poté 1,1 tuny těžký oltář, jehož autorem je řezbář, sochař a restaurátor Jaroslav Vaněk, čeká cesta do Itálie.

Kostel z desetikoruny přišel o oltář, je ve Vatikánu!

11.April » Ahaonline.cz
Nejznámější moravský kostel, katedrála sv. Petra a Pavla na Petrově, který je zobrazen i na desetikoruně, je bez obětního oltáře. Brněnské biskupství ho darovalo Vatikánu.

Tato informační stránka o Vojtěch Cikrle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Cikrle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes