15
new stories - click to show

Jaroslav Mareš

Related to

Odtajněno: Děsivý příběh upíří princezny vyvolal v Krumlově epidemii hrůzy. Oprávněně

15.May » Aktuálně.cz
Devátý díl podcastu Odtajněno se vrací na počátek 18. století, kdy se Českým Krumlovem prohnala epidemie hrůzy z nemrtvých. Oprávněně.

Odtajněno: V Brně chtěli předběhnout Hitlera. Je z toho nejbizarnější akce dějin

9.May » Aktuálně.cz
Podcast Odtajněno popisuje průšvihy našich dějin. Osmý díl se vrací do předválečného období, kdy šanci k uchopení moci vycítili čeští fašisti.

Případ Studna z majora Zemana byl konečně vyřešen. Vraha neklidného Brůny prozradila sestřenice

6.May » ČtiDoma.cz
Obec Vonoklasy se nachází ve Středočeském kraji nedaleko Prahy. Noc z pondělí na úterý 13. února roku 1967 si tady pamatují všichni do teď. Vesničany probudil křik a nevídaná záře linoucí se od domu Jelínkových. Brzy bylo všem jasné, že dům je v pla…

Odtajněno: Vraždy Karlštejnské bestie proti sobě poštvaly nejmocnější muže své doby

2.May » Aktuálně.cz
Podcast Odtajněno Jaroslava Mareše popisuje průšvihy našich dějin. Sedmý díl se vrací do 16. století, kdy se zjevuje šlechtična-vražedkyně.

Odtajněno: USA propadly panice. Komunisti v Československu dokážou zabíjet myšlenkou

24.April » Aktuálně.cz
Podcast Odtajněno Jaroslava Mareše popisuje průšvihy našich dějin. Šestý díl se vrací k podivnému projektu československých zpravodajců.

Odtajněno: Zmrtvýchvstání slavného loupežníka. Byla vražda Nikoly Šuhaje jen divadlo?

17.April » Aktuálně.cz
Podcast Odtajněno Jaroslava Mareše popisuje průšvihy našich dějin. Pátý díl se vrací ke známému příběhu, který má však zvláštní vyústění.

Odtajněno: Hrál si na hrdinu, podvedl i prezidenta. Ukázalo se, že je to záludný vrah

10.April » Aktuálně.cz
Podcast Odtajněno Jaroslava Mareše popisuje průšvihy našich dějin. Čtvrtý díl se vrací do poválečné doby, kdy se v Čechách zjevil podivný muž.

Odtajněno: Falešní filmaři si herečky fotili nahé. Sousedé záviděli, pak se vysmívali

3.April » Aktuálně.cz
Podcast Odtajněno Jaroslava Mareše popisuje průšvihy našich dějin. Třetí díl se vrací do doby, kdy na Slovensku propukla aféra Filmárovce.

125 let od „rituální“ vraždy v Polné: Kdo podřezal a brutálně zavraždil Anežku Hrůzovou? Hilsner to zřejmě nemohl stihnout

2.April » Blesk.cz
Od brutální vraždy nevinné devatenáctileté Anežky Hrůzové v Polné na Jihlavsku uplynulo dlouhých 125 let. Tělo nebohé dívky objevil pátkem dubna roku 1899 teprve 12letý školák Ludvík Jiskra. Vrah dívce podřízl krk a nechal ji vykrvácet. Z ohavného č…

Velikonoce, které se změnily v horor: Vražda kněze nebo bezcitná poprava manželky!

31.March » Blesk.cz
Jedná se o jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, které každý rok oslavují vzkříšení Ježíše Krista a nastupující jaro. Bohužel i Velikonoce, které jsou často spojené hlavně se setkáváním s blízkými, skončily v minulosti tragédiemi.

Temná energie v pankrácké sekyrárně. Badatel o bestiích i českých kanibalech

30.March » Xman.cz
Vzpomínáte na díl Studna ze seriálu Třicet případů majora Zemana? Badatel a publicista Jaroslav Mareš se pokusil prolomit tajemství skutečné rodinné tragédie, jež byla filmařům inspirací. Proč se začaly nad případem vznášet pochyby, že vše bylo jina…

Odtajněno: Zmatení estébáci se postříleli s policajty. Blamáž měla nečekaný konec

27.March » Aktuálně.cz
Podcast Odtajněno Jaroslava Mareše popisuje průšvihy našich dějin. Druhý díl se vrací do konce 40. let, kdy se tragicky zvrtla akce StB.

Tato informační stránka o Jaroslav Mareš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Mareš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes