15
new stories - click to show

Jaroslav Mareš

Related to

Český badatel řeší záhadu štěchovické atomovky. Stopy vedou do Německa

3.January » Technet.cz
Badatel Jaroslav Mareš rád rozplétá záhady českých dějin. Během posledního roku se věnoval legendárnímu příběhu Štěchovic, ke kterému také vydal knihu. Při svých pokusech o vyřešení záhad se nehoní za bohatstvím. Jeho cílem, jak sdělil magazínu Ví...

Praha chce zničit desítky živnostníků, tvrdí provozovatel slavného tržiště

23.December » Seznam Zprávy
Na konci srpna tohoto roku schválil Magistrát hlavního města Prahy na návrh městské části Praha 1 novelu tržního řádu, která zásadním způsobem omezila sortiment zboží na Havelském tržišti.

Sušická nemocnice je na pokraji kolapsu, policie prověřuje smrt pacienta kvůli neposkytnutí péče

21.December » Seznam Zprávy
Policie se zabývá oznámením ve věci zanedbání lékařské péče. Na začátku prosince zemřel v nemocnici pacient, podle zdroje zevnitř ústavu nesehnal ošetřující personál anesteziologa.

Tajemství století odhaleno: Už víme, co je lochneská příšera!

10.December » EnigmaPlus.cz
Skotské jezero Loch Ness ukrývá ve svých kalných a temných hlubinách děsivé tajemství. Žije tam tvor z prehistorické minulosti, který jen občas vyplave k hladině a nechá se zahlédnout? Novozélandští vědci teď přišli se šokující teorií a tvrdí, že ...

Záhada v infračerveném světle – experiment

24.November » Projekt Záře
Vracíme se k případu, který jsme se vloni marně pokoušeli rozlousknout. Nazvali jsme jej Záhada v infračerveném světle. Mezitím se nám sešlo několik zajímavých nápadů k vysvětlení této záhady. Díky nim jsme se spolu s Jaroslavem Marešem pokusili e...

Badatel Mareš o štěchovickém pokladu: Všechno je to jinak, skutečný příběh je daleko temnější, ponuřejší a zajímavější

21.November » Rádio DAB Praha
Jaroslav Mareš v současné době vydal svoji další knihu s názvem Štěchovický poklad - konec legend. Zároveň pravidelně natáčí pořady Tajemno a Tajemné podzemí.

Tajemství štěchovického pokladu

8.November » Novinky.cz
Lidstvo mělo odjakživa rádo příběhy plné nevysvětlitelných událostí. Některá mysteria mají vazbu také na naše země. Jedním z nich je tajemství takzvaného štěchovického pokladu.

POSLEDNÍ ROZLOUČENÍ: Smuteční obřady na Kutnohorsku

21.October » Kutnohorský deník
/SMUTEČNÍ PARTE/ Zarmoucení pozůstalí se v týdnu od 19. do 25. října na Kutnohorsku naposledy rozloučí se svými blízkými.

Slovo, jehož vyřčení budí hrůzu a znamená smrt: Kongamato!

13.August » EnigmaPlus.cz
Temnotou africké buše se rozléhá zoufalý řev. Patří opici. Domorodci se chvějí strachem, vědí, že jí právě teď drtí krk monstrum, jehož se děsí ve svých nejhorších nočních můrách. Říkají mu kongamato… První zmínky o kongamatovi se k nám dostávají ...

Motorové pily nastartovali dřevosochaři v městském parku ve Vimperku

22.July » ČRo
Ve vimperském parku se sešli dřevosochaři. Vyřežou tu dvě sochy pro město – osla, který bude součástí budoucího betlému, a rostlinu hořeček mnohotvarý pro naučnou stezku.

Praha 13 získala cenu za přístup k rodině

V Lichtenštejnském paláci se v úterý 23. června konalo slavnostní vyhlášení vítězů v soutěži „Obec přátelská rodině a seniorům 2020“. V kategorii „Obec přátelská rodině“ uspěla Praha 13.

Tato informační stránka o Jaroslav Mareš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Mareš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes