15
new stories - click to show

Emil Boček Český válečný veterán

Related to

Pravidelná údržba Letiště České Budějovice

Každý první čtvrtek v měsíci je na Letišti České Budějovice prováděna pravidelná údržba leteckých pozemních zařízení. Z těchto důvodů bude ve čtvrtek 2. prosince Letiště České Budějovice v provozu až od 11.00 hodin.

Limitovaná nabídka zajímavých leteckých kousků

1.December » Hobby Historie
Nejen pro letecké nadšence připravil státní podnik LOM Praha první limitovanou nabídku zajímavých leteckých kousků.

Generál Emil Boček ocenil

1.December » Hobby Historie
Morální autority ČR i SRPoslední žijící český stíhací pilot RAF, armádní generál Emil Boček, dnes osmi osobnostem a dvěma institucím předal v Arcibiskupském paláci cenu „Morální autorita“. Uděluje ji od roku 2019. Během slavnostního večera vyzname...

Ve Vyškově byla proškolena

1.December » ATM on-line
další stovka záložníků a dobrovolníkůBezmála stovka záložníků a dobrovolníků včetně dvou desítek žen včera ve Vyškově ukončila kurz základní přípravy, poslední v tomto roce. Za úspěšné absolvování vojáci převzali pamětní listy.

Brno chce udělit čestné občanství Rychetskému, Cikrlemu i Bromovi

24.November » ČeskéNoviny.cz
Brno - Brno chce udělit čestné občanství pěti lidem, mezi nimi je například předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, biskup Vojtěch Cikrle nebo in memoriam hudebník Gustav Brom. Novinářům...

Státní vyznamenání má dostat kosmonaut nebo vinař. Bohdalová převezme Řád Bílého lva

22.October » Aktuálně.cz
Ceremoniál předávání státních vyznamenání na Pražském hradě se zatím přesouvá z 28. října na neurčito. Jména oceněných už jsou ale známá.

V Brně zahájili výstavu Rytíři nebes o 310. peruti RAF, přesune se do Prahy

16.October » ČeskéNoviny.cz
Brno - V brněnském Muzeu českého a slovenského exilu 20. století si dnes pozvaní hosté připomněli československé válečné letce na vernisáži výstavy s názvem Rytíři nebes - 310....

V Brně zahájili výstavu k uctění památky válečných letců 310. peruti RAF, k vidění bude ale v Praze

16.October » iROZHLAS
V brněnském Muzeu českého a slovenského exilu 20. století si v sobotu pozvaní hosté připomněli československé válečné letce na vernisáži výstavy s názvem Rytíři nebes - 310. československá peruť Royal Air Force (RAF). Dodnes žije poslední z jejích...

V Brně začala výstava Rytíři nebes o 310. československá peruti RAF, postupně zamíří i do Prahy

16.October » Náš REGION
V brněnském Muzeu českého a slovenského exilu 20. století si dnes pozvaní hosté připomněli československé válečné letce na vernisáži výstavy s názvem Rytíři nebes – 310. československá peruť RAF.

V Izraeli zemřel československý letec RAF Arton, prožil dramatický život

12.October » Seznam Zprávy
V Izraeli minulý týden ve věku 99 let zemřel československý letec Petr Arton, který za druhé světové války sloužil v britském Královském letectvu (RAF) u 311. československé bombardovací peruti.

Válečný hrdina Emil Boček (98): Vzdal hold kamarádovi, z Prahy odjel volit do Ostravy

9.October » Ahaonline.cz
S vdovou Ivanou (79) po zesnulém parťákovi ze 2. světové války Zdeňku Škarvadovi (†95) volil v ostravské škole armádní generál a válečný hrdina Emil Boček (98).

Tato informační stránka o Emil Boček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Emil Boček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes