15
new stories - click to show

Veronika Farářová

Related to

Josef Rataj v pořadu Na vysoké noze

9.May » Náš REGION
Ve čtvrtek ve 20:15 sledujte pořad Na vysoké noze. Veronika Farářová si do studia pozvala Josefa Rataje, českého pop-artového umělce, malíře, výtvarníka a performera.

Kamila Nývltová Na plech

28.March » Náš REGION
Máte rádi rozhovory s celebritami? Nenechte si ujít čtvrteční show Veroniky Farářové Na vysoké noze, dnes od 20:15 s Kamilou Nývltovou.

Tanečník Filip Jankovič přežil vlastní smrt. Nebo to bylo jinak?

21.March » Náš REGION
Filip Jankovič, tanečník známý u veřejnosti díky svému působení ve druhé řadě pořadu SuperStar, využil loni ke konci roku fenoménu fake news a pomocí sociálních sítí rozšířil zprávu o své údajné smrti. Co je ještě vkusné a co už jde trošku přes čáru…

Máte rádi kapelu Eddie Stoilow? Nenechte si ujít dnešní pořad Na vysoké noze s Honzou Žampou!

15.February » Náš REGION
Každý čtvrtek můžete na televizi A11 sledovat pořad Na vysoké noze, ve kterém vám Veronika Farářová představuje české celebrity z tak trošku jiného pohledu.

Největší drb, který se prý nestal. Nahý Jan Bendig!

9.February » Podbrdské Noviny
Že se Jan Bendig neživí focením lechtivých snímků, ale zpěvem, ví nejspíš každý. Přesto se i on ocitl v pěkně nepříjemné situaci a dalo mu dost zabrat, než vše vysvětlil.

Raperka Sharlota je zamilovaná a věří na znamení!

8.February » Náš REGION
Víte, kdo je to Šája? Nejen svoji tajnou přezdívku nám prozradila raperka Sharlota v našem VIP dotazníku. A mnohem víc nám prozradí dnes večer v pořadu Na vlastní noze v rozhovoru s Veronikou…

Největší drb, který se prý nestal. Nahý Jan Bendig!

1.February » Náš REGION
Že se Jan Bendig neživí focením lechtivých snímků, ale zpěvem ví nejspíš každý. Přesto se i on ocitl v pěkně nepříjemné situaci a dalo mu dost zabrat, než vše vysvětlil.

Na vysoké noze. Premiéra nového pořadu na televizi A11 dnes ve 20:15

18.January » Náš REGION
Soukromí celebrit a jejich hvězdný i běžný život mimo záři reflektorů. Rozhovory, reportáže a VIP hosté ve studiu. To vše nabídne nový pořad televize A11 Na vysoké noze s moderátorkou Veronikou Farářovou každý čtvrtek ve 20:15. První díl se zpěvačko…

Toto byly nejodhalenější outfity roku 2023! Kdo se z celebrit vůbec nestydí?

8.January » aplausin.cz
Je to ještě elegance nebo čistá provokace? Některé české celebrity se umí pohybovat na hraně a zdá se, že to někdo s odhalením trochu přehnal. Kdo z českých celebrit vynesl nejodvážnější outfit roku 2023?

10 nejvíce sexy šatů filmového festivalu ve Varech: Tyto krásy se rozhodly ukázat velkou část svého těla

11.July » Super.cz
Každoročně je filmový festival v Karlových Varech nejen přehlídkou filmů, ale také luxusních rób. České krásky ani letos nepodcenily přípravy a vynesly modely, ve kterých ukázaly téměř vše. Buď zvolily velmi vysoký rozparek, nebo hluboký dekolt. A ř…

Na párty ve Varech to vypadalo jako na pohřbu! Šokující sexy kráska Marsella Bendiga ukázala rozkrok

6.July » Super.cz
Kdo by dorazil bez pozvánky na módní přehlídku Debbie Brown a netušil, kde je, myslel by si, že je na trachtaci po nějakém pohřbu. Na párty byli totiž všichni v černém. Předepsal to dress code, který si určila návrhářka. A to black extravagant.

Tato informační stránka o Veronika Farářová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Farářová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes