15
new stories - click to show

Barbora Hodačová

Related to

Miliardář Chlad: Svatba na spadnutí! Krásná Anna ale musí přistoupit na přísnou dohodu

13.September » Expres.cz
Miliardář a automobilový závodník Richard Chlad (59) nejspíš brzy vleze do chomoutu! Expresu prozradil, že s krásnou přítelkyní Annou-Marií (26) zcela vážně uvažují o svatbě. A ta by mohla být mimořádně velkolepá, podle úspěšného byznysmena je ve hř…

Česká Miss je bez vítězek. Organizátor uzavřel nedokončený ročník

19.August » Revue iDNES.cz
Česká Miss 2019 Barbora Hodačová se stane nejspíš nejdéle vládnoucí českou královnou krásy. Finále soutěže se opět neuskuteční. Loni za to mohla covidová pandemie a s ní přijímané restriktivní opatření. Letos jde o kombinaci několika příčin.

Barbora Hodačová boří mýty o modelkách. Stala se z ní právnička!

22.February » Tojesenzace.cz
Česká Miss 2019 Barbora Hodačová úspěšně odpromovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a získala akademický titul Mgr. Svým úspěchem

Nejdéle úřadující Česká Miss Hodačová má nový titul. Vystudovala práva

22.February » Revue iDNES.cz
Česká Miss 2019 Barbora Hodačová (25) úspěšně odpromovala na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a získala akademický titul Mgr. Svým úspěchem se pochlubila na instagramovém profilu, kde během několika minut sklidila spoustu gratulací.

Titul pro královnu krásy už má, teď k tomu přidala další. Miss Hodačová dostudovala práva

20.February » Super.cz
Úřadující královna krásy Barbora Hodačová (25) v pátek dokončila studium na právnické fakultě a je z ní magistra. "Mám hotovo. Mám za sebou poslední zkoušku," řekla Super.cz Hodačová.

Drastické diety nečekejte: Nejkrásnější Češky prozradily, jak si udržují štíhlou a sexy figuru

23.January » Super.cz
Ani držitelky korunky krásy nemají své křivky zadarmo. Za jejich mírami ale rozhodně nehledejte drastické diety a hladovění. Štíhlé a pevné křivky si totiž nejkrásnější Češky udržují především zdravým životním stylem a cvičením.

Nejkrásnější Češka končí s modelingem. Za rok a půl kralování zjistila, že v tomto světě být dál nechce! Tohle jsou její slova

20.December » Super.cz
Úřadující královna krásy Barbora Hodačová (25) končí s modelingem. Po roce a půl kralování si je jistá, že to není směr, kterým by se dál chtěla ubírat. Korunku kvůli pandemii koronaviru má již rok a půl, těší se, až ji předá své nástupkyni

Před soutěží krásy zhubla 10 kilo, přes léto to neudržela: Úřadující Česká Miss přibrala a postavu ukázala v mini

19.August » Super.cz
Stále ještě úřadující Česká Miss 2019 Barbora Hodačová (25) před soutěží krásy zhubla 10 kilo, a jak sama přiznala, nejtěžší nebylo zhubnout, ale váhu si poté udržet. A úplně se to nepodařilo. Během léta přibrala tři kilogramy.

Noid hledá nejvíc sexy českého chlapa: Má to ale podmínku. Nesmí používat víc krémů než jeho přítelkyně

12.May » Super.cz
Česká Miss 2019 Barbora Hodačová bude mít svůj mužský protějšek, a to Českého chlapa 2020. A takovým je podle pořadatelek Vašek Noid Bárta (39) , který se stal ambasadorem soutěže, v níž se hledá pořádný muž.

Jak na čištění disků kol: Proč je dobré ředit

7.May » AUTO.cz
Řada lidí považuje disky kol za jedny z nejdůležitějších částí vozu. Nemýt a nemít je tak v perfektním stavu by byla škoda, nemyslíte?

Tady se geny nezapřou! Úřadující Česká Miss Barbora Hodačová ukázala svoji krásnou maminku

22.April » Super.cz
Úřadující Česká Miss a studentka právnické fakulty Barbora Hodačová (24) ukázala svoji krásnou maminku Lenku. Je jasné, po kom Bára zdědila své půvaby. S maminkou jsou si velmi podobné.

Tato informační stránka o Barbora Hodačová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Hodačová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes