Vladan Gallistl

Vztahuje se k

Na pražskou burzu míří okolo třiceti zahraničních titulů

7.května » E15.cz
Pražská burza chce rozjet obchody s akciemi zahraničních společností. Má jít o firmy, jejichž byznys souvisí s českou ekonomikou.

Na Monetu Money Bank tlačí akcionář kvůli dividendám a expanzi ve střední Evropě

27.dubna » E15.cz
Londýnský aktivistický investor Petrus Advisers poslal vedení Moneta Money Bank dopis, v němž navrhuje snížení dividend a naopak větší důraz na akvizice ve střední Evropě.

Banka PPF zvýšila svůj meziroční čistý zisk o 300 milionů korun

26.dubna » E15.cz
PPF bance stoupl v roce 2017 čistý zisk meziročně o 300 milionů na 1,521 miliardy korun. Za růstem stojí zejména obchodování na finančních trzích.

Drahé dluhopisy mohou České národní bance způsobit ztráty

24.dubna » E15.cz
Uvolněná politika Evropské centrální banky ovlivňuje nejen rozhodování České národní banky o růstu sazeb, ale také výnos z devizových rezerv.

Akcie, měny & názory Vladana Gallistla: Hliníková jízda

23.dubna » E15.cz
Hliník se neodstěhoval do Humpolce, dala by se parafrázovat známá hláška z filmu Marečku, podejte mi pero! Průmyslový kov je totiž v současnosti žhavým tématem světových komoditních trhů. Důvodem jsou americké sankce na ruského producenta hliníku ...

Na burzu se chystá další služba na streamování hudby, čínská Tencent může mít hodnotu půl bilionu

23.dubna » E15.cz
Největší čínská služba pro streamování hudby Tencent Music Entertainment Group se připravuje ke vstupu na burzu, který by se mohl stát jednou z největších primárních veřejných nabídek akcií (IPO) v technologickém sektoru. Informoval o tom list The...

ČEZ chce expandovat v teplárenství. Má z něj strategický cíl

22.dubna » info.cz
Změny na teplárenském trhu přinese hlavně potřeba zvýšení investic kvůli evropské regulaci. První transakce už přitom proběhly loni.

Bankéř Rabiňák míří do Natlandu. Přišel čas na změnu, řekl

10.dubna » E15.cz
Po téměř třicetileté kariéře v bankovnictví se Rudolf Rabiňák, bývalý místopředseda představenstva Raiffeisenbank, vydal do oblasti investic. Od dubna se u investora Natland Group stará o rozvoj vztahů s finančními partnery a bankami.

Vítek vyinkasoval od CPI čtyři miliardy

9.dubna » E15.cz
Na začátku března rozhodli akcionáři CPI Property Group o zpětném odkupu akcií. Časově omezená nabídka pak zněla 0,20 eura za akcii. Využil ji však pouze Radovan Vítek, největší akcionář CPI Property Group, který za téměř 725 milionů akcií CPI PG ...

Evropské akcie prudce posilují, obavy z obchodní války se snižují

5.dubna » E15.cz
Evropské akcie dnes prudce posílily a vyšplhaly se na nejvyšší úroveň za více než dva týdny. Za oživením akciového trhu stál pokles obav, že spory mezi Spojenými státy a Čínou přerostou v obchodní válku. Panevropský akciový index STOXX 600 si přip...
Zdeněk Šarapatka - Český publicista

Tato informační stránka o Vladan Gallistl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladan Gallistl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes