Anna Vavríková

Related to

V Žabovřeské vzniknou dva nové „špunty“, doprava v Brně se zkomplikuje

Od prvního června musejí řidiči v Brně počítat s tím, že se opět změní a zkomplikuje doprava na opravované části okruhu v Žabovřeské. Ze třech pruhů se bude doprava v jednom úseku stahovat do jednoho. Tento stav potrvá až do září.

Soud zrušil zákaz činnosti strojvůdci, jenž v Brně zavinil střet dvou vlaků

27.May » iDNES.cz
Strojvedoucí, jenž loni v Brně zavinil střet dvou vlaků s 23 zraněnými, může dál řídit vlak. Soud mu zrušil zákaz činnosti. Platí tak pouze podmínka.

Kempy a penziony se těší na letní nápor, hotelům bude bez cizinců těžko

25.May » iDNES.cz
Po dlouhých týdnech se nejen na jižní Moravě otevírají ubytovací zařízení. Kempy se chystají na nápor návštěvníků, hotelům však Češi cizince nenahradí.

V Brně plánují tramvaj do strmého kopce jako v americkém San Franciscu

25.May » iDNES.cz
V americkém San Franciscu patří jízda tramvají do strmého kopce k turistickým lákadlům. Podobnou „atrakci“ by mohlo mít i Brno. Rodí se tam plán natáhnout koleje až na Vinohrady a zlepšit tak dostupnost do centra desítkám tisíc obyvatel.

Kvůli chybějící vodě zemědělci obilí zaorají a jablka dají do moštu

20.May » iRegiony Impuls
Zemědělce trápí usychající sady a obilí, které zřejmě skončí zaorané v půdě. Řada z nich nemá ani letos kvůli přetrvávajícímu suchu důvod k radosti. Třeba ve společnosti Agrofrukt Kamýk už vědí, že z jablek ze sadů v okolí Libochovan, Kamýku a Pok...

ÚOHS definitivně stopnul zakázku na druhou etapu brněnského okruhu

19.May » iDNES.cz
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže definitivně zrušil zadávací řízení na II. etapu výstavby velkého městského okruhu v Brně. Rozhodnutí potvrdil předseda úřadu Petr Rafaj a je pravomocné. Informovali o tom mluvčí úřadu Martin Švanda a brněnský ř...

Žádné propouštění. Řada moravskoslezských firem naopak shání lidi

17.May » iRegiony Impuls
Nezaměstnanost v Moravskoslezském kraji roste, přesto některé firmy stále hledají nové zaměstnance. Kvůli koronaviru chybí dělníci ve stavebnictví, jiné podniky pandemii uzpůsobily nábory.

Kolona historických vozů v Brně nebude zastavovat, aby nelákala davy

15.May » iRegiony Impuls
Dva měsíce bylo v Brně kvůli koronaviru prakticky mrtvo, alespoň co se hromadných akcí týče. Nyní se však lidé opět budou mít na co dívat. Už v sobotu se vydá na cestu městem kolona historických vozidel z brněnského Technického muzea.

Facka Vokřálovi. U šéfů narazil s návrhem na zrušení buněk ANO v Brně

15.May » iDNES.cz
Ještě nedávno platil Petr Vokřál za neohroženého vládce brněnského ANO. Ve čtvrtek však od celorepublikového vedení strany obdržel tvrdý políček. Předsednictvo odmítlo jeho návrh na zrušení organizací v Brně. Jeho pozice v hnutí tak zřejmě citelně...

Na ochranu konikleců chtějí zřídit hlídky, fungovaly už v 90. letech

12.May » iRegiony Impuls
Každoročně se na jaře na Kamenném vrchu v brněnském Novém Lískovci rozprostírá koberec fialových květů, jež chodí obdivovat tisíce lidí. Někteří ale chráněné koniklece velkokvěté trhají a dupou po nich. Ochránci přírody proto plánují nová opatření.

Brno znovu ožilo. Zahrádky restaurací se zaplnily i přes nepřízeň počasí

12.May » iDNES.cz
Po dvou měsících čekání se v pondělí do práce vrátili číšníci a výčepní. Znovu totiž začali obsluhovat hosty na předzahrádkách restaurací a kaváren. A přestože sluneční svit na jižní Moravě hlavně k večeru vystřídal déšť nebo zvedající se vítr, mu...

Brno znovu ožilo. Restaurace otevřely zahrádky, práci jim komplikoval vítr

12.May » iRegiony Impuls
Po dvou měsících čekání se v pondělí do práce definitivně vrátili číšníci a výčepní. Znovu totiž začali obsluhovat hosty na předzahrádkách svých restaurací a kaváren. A přestože slunečné hodiny na jižní Moravě hlavně k večeru vystřídal déšť nebo z...

Tato informační stránka o Anna Vavríková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Vavríková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes