Anna Vavríková

Related to

Nová šance pro neplodné. Nepřipravená vajíčka mohou dozrát, zjistili v Brně

20.May » iRegiony Impuls
Přes dva roky pracoval tým vědkyně Zuzany Holubcové v brněnské reprodukční klinice Reprofit na výzkumu zralosti vajíček. Jde o „záchranářskou“ metodu pro ženy, kterým se nedaří otěhotnět.

Kdo se skrývá za vznešená hesla o justici

Dva padlí politici, Bohuslav Sobotka a Mirek Topolánek, účastí na demonstraci proti nové ministryni spravedlnosti Marii Benešové zatáhli mezi tisíce lidí své letité problémy s justicí, jež má mít zavázané oči a rozvázané ruce a jednat podle zákona...

Partička KKRD dobývá i jeviště, jejich hře dominuje nekorektní humor

Brněnské Divadlo Husa na provázku v neděli uvede hru Pravidla bincárny podle svérázných textů velmi nekorektních zdejších blogerů KKRD Boys. Ti už za svou originální tvorbu dostali i cenu Magnesia Litera.

V Brně praská budova radnice, nikdo zatím neví proč. Měření potrvá rok

Na budově Nové radnice, ve které sídlí brněnská primátorka, radní a zastupitelé, výrazně přibylo trhlin ve stěnách. Příčinu budou hledat experti z VUT, kteří pak určí, jak výrazné úpravy bude stavba potřebovat.

Vláček na silnici je nebezpečný, uznali v dinoparku. Letos jede naposled

Žluté atrakci, která za dvanáct let převezla mezi vyškovským zooparkem a dinoparkem více než milion návštěvníků, letos zřejmě začala poslední sezona. V příštích letech už otevřený dinovláček nevyjede, i podle samotných provozovatelů je jeho pohyb ...

Původní členové se dodnes opájí pocitem, co všechno Unie zemím přinese

Bývalý brněnský primátor Petr Duchoň byl u toho, když Česko před 15 lety vstoupilo do Evropské unie. Stal se jedním z prvních českých europoslanců. Politice už dal vale, ale vývoj v EU sleduje s obavami.

Naše solanka je lepší než voda z Mrtvého moře, říká šéf mladých lázní

27.April » iRegiony Impuls
Už do čtyřicáté sezony letos vstupují první jihomoravské lázně. O vzniku léčebného místa v Hodoníně přitom rozhodla sama příroda, která místu „nadělila“ jodobromovou minerální vodu zvanou solanka.

Sami jsme archivem, který můžeme přečíst díky DNA, říká tvůrce rodokmenů

19.April » iRegiony Impuls
Při sestavování rodokmenů a pátrání po předcích se historik a genealog Martin Kotačka neomezuje jen na archivy a matriky. Používá i testy DNA, díky kterým se při bádání dostává mnohem dál.

Jejich budoucnost je nejistá. 3 veteráni brněnské Komety, kteří mohou ukončit kariéru

16.April » SportRevue.cz
Útok na zlatý hattrick jim nevyšel. Kometa sice letos skončila v extraligovém semifinále, příští rok ale bude zase bojovat o nejvyšší mety. Je však otázkou, s jakým kádrem Brno do sezony vstoupí.

Energie z pyramidy má blahodárný účinek i na víno, zjistili ve Valticích

13.April » iRegiony Impuls
Unikátní Křížový sklep, který v 17. století vybudovali Lichtenštejnové, propojí s vyhlídkou nad Valticemi obří točité schodiště a nadzemní sklep. Pro vinařství Chateau Valtice půjde o další z výrazných stavebních investic za poslední období.

Liberecký kraj nepovolil polské firmě dovoz čmeláků, zahubili by ty české

12.April » iRegiony Impuls
Polská firma chce do Libereckého kraje dovážet španělské čmeláky, aby opylovali zemědělské plodiny. Jenže odborníci se obávají toho, že tento hmyz může decimovat domácí populaci čmeláků.

Posílit moc europarlamentu je nebezpečné, prohlásil Tošenovský

11.April » iRegiony Impuls
Na konci května si lidé v celé Evropské unii zvolí nové poslance. Ti na rozdíl od těch na národní úrovni ovšem sami nemůžou navrhovat zákony, to může jen eurokomise. I o této problematice se diskutovalo v Brně na konferenci pořádané mediální skupi...
Jaroslav Přikryl - Ředitel Městské policie Brno

Tato informační stránka o Anna Vavríková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Vavríková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes