Anna Vavríková

Vztahuje se k

Dějiny ze známek nevymažeme, říká šéf brněnských filatelistů

Zdeněk Okáč šéfuje už deset let brněnskému klubu filatelistů. Sám začal sbírat známky jako jedenáctiletý, když šel kolem stánku, kde spatřil filatelistický časopis se známkou teplické kašny. A tak se mu zalíbila, že ho sbírání známek naprosto pohl...

Miliony pro MotoGP ministerstvo školství nemá, našel je místní rozvoj

13.prosince » iRegiony Impuls
Po letošních střetech s ministerstvem školství ohledně výše dotace pro brněnskou MotoGP bude peníze do Brna posílat ministerstvo pro místní rozvoj. Získávat by mohlo na zalistovací poplatek 60 milionů.

U dětí se nepočítá s tím, že zemřou, říká iniciátorka dětského hospicu

9.prosince » iRegiony Impuls
Myšlenka stavby dětského kamenného hospice vznikla v Brně před osmi lety, ale až loni v létě dostala díky skupině nadšenců konkrétní podobu. Ponese jméno po holčičce Julii, která onemocněla meningitidou a zemřela.

OBRAZEM: Brněnská premiéra Tomáše Plekance. Ani jeho body neznamenaly výhru

7.prosince » Lidovky.cz
Návrat legendy Martina Erata a první zápas Tomáše Plekance za Kometu Brno. To byly hlavní taháky čtvrtečního extraligového zápasu mezi domácími Jihomoravany a velkým brněnským rivalem ze Sparty. Jenže Pražané utkání otočili a v prodloužení zvítězi...

Po řediteli jihomoravské záchranky odchází i šéf odborářů. Napětí končí

7.prosince » iRegiony Impuls
Odboráři jihomoravské záchranky v lednu ukončí stávkovou pohotovost, která začala v roce 2016. Věří, že si s novou ředitelkou Hanou Albrechtovou porozumí lépe než s jejím předchůdcem Milanem Klusákem.

Sparta otočila zápas s Kometou, v prodloužení vyhrála 4:3. Nepomohl ani Plekanec

6.prosince » Lidovky.cz
Návrat legendy Martina Erata a první zápas Tomáše Plekance za Kometu Brno. To byly hlavní taháky čtvrtečního extraligového zápasu mezi domácími Jihomoravany a velkým brněnským rivalem ze Sparty. Sparta otočila zápas a v prodloužení vyhrála 4:3. Da...

Zásahy člověka v lese jsou pro přírodu prospěšné, říká oceněný botanik

6.prosince » iRegiony Impuls
Botanik Ondřej Vild z Brna experimentuje v lesích se staletími prověřenými postupy, které používali naši předci. Staré metody lesního hospodaření pomáhají chránit přírodu a druhovou rozmanitost, vysvětluje v rozhovoru pro MF DNES.

Z čeho zaplatí MotoGP v roce 2019 není jasné, lístky jsou však k dostání

5.prosince » iRegiony Impuls
Po letošním ročníku Velké ceny silničních motocyklů na Masarykově okruhu v Brně stále zůstává dluh a není jasné ani financování závodů v roce 2019. Přesto si však na ně už mohou lidé koupit lístky.

Na jihu Moravy přibudou autobusové expresy, v Brně pak vozy s klimatizací

4.prosince » iRegiony Impuls
Další výluky, ale i nová spojení přináší jízdní řád, který začne platit v neděli. Brňané se v příštím roce mohou těšit i na nové autobusy, trolejbusy a tramvaje. Všechny už v sobě budou mít zabudovanou klimatizaci.

Být na sále špička trvá léta, přiznává prezident českých neurochirurgů

30.listopadu » iRegiony Impuls
Ve Fakultní nemocnici Brno má neurochirurg Martin Smrčka kancelář hned vedle svého otce Vladimíra. Po něm je nyní také teprve druhým Moravanem, který usedl do křesla prezidenta České neurochirurgické společnosti.

Na Brně-střed budou placení všichni radní. Výdaje se zvýší o 2,5 milionu

25.listopadu » iRegiony Impuls
Zastupitelé největší městské části ve středu zvolili nové vedení radnice. Té bude po nejbližší čtyři roky vládnout koalice ODS, ANO a lidovců. Do opozice tak míří Žít Brno a Zelení, kteří byli součástí minulé koalice.

Tenhle výsledek není hoden Zbrojovky! hromují v Brně po porážce s Vlašimí

24.listopadu » iDNES.cz
Fotbalistům Zbrojovky Brno se na zimní přestávku ve druhé lize nepůjde lehce. Podzim ukončili zdrcující domácí porážkou od Vlašimi, k prohře 1:2 vykročili už po 16 vteřinách otevřením vlastní obrany a „vyrobením“ penalty pro soupeře. Další články ...

Tato informační stránka o Anna Vavríková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Anna Vavríková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes