Gary Anderson

Related to

Mercedes po vítězství dál vyhodnocuje aerodynamické koncepty soupeřů - okopíruje Ferrari?

21.March » F1News.cz
Mercedes bude i přes vítězství v úvodní velké ceně sezóny pokračovat ve vyhodnocování přínosů odlišného aerodynamického konceptu Ferrari, které letos přišlo s odlišnou filozofií předního křídla a obtékání vzduchu.

Šipkařský turnaj UK Open: O titul budou hrát profíci i amatéři!

28.February » NOVA Sport
UK Open je profesionální šipkařský turnaj nejvyšší kategorie major organizovaný PDC. Tradičně se koná v anglickém městě Minehead. Letošní ročník bude opravdu velký, neboť se počet celkových účastníků rozšířil. Letos bude o prestižní titul bojovat ...

Ferrari mohlo matnou barvou ušetřit více hmotnosti, než se myslelo

26.February » F1 Sports
Ferrari letos nasadilo matnou barvu. Bývalému prezidentovi Ferrari se to nelíbí. Mattia Binotto argumentuje nižší hmotností.

Jmenováním Binotta šéfem týmu dělá Ferrari chybu, myslí si Anderson

14.January » F1 Sports
Bývalý technický ředitel týmu Jordan ve formuli 1 Gary Anderson se domnívá, že rozhodnutí Ferrari jmenovat do pozice šéfa týmu Mattiu Binotta je chybné.

Jmenováním Binotta šéfem týmu dělá Ferrari chybu, říká Anderson

14.January » F1 Sports
Bývalý technický ředitel týmu Jordan ve formuli 1 Gary Anderson se domnívá, že rozhodnutí Ferrari jmenovat do pozice šéfa týmu Mattiu Binotta je chybné.

Potupa pro tátu? Van Gerwenův podpis chtěl syn velkého rivala!

31.December » NOVA Sport
Tohle táta asi vidět nechtěl! Když nastupoval král šipkařů Michael Van Gerwen na semifinálový zápas mistrovství světa proti Garymu Andersonovi, požádal ho jeden z malých fandů o podpis. Nyní vyšlo najevo, že to byl právě Garyho syn Taiho! Copak o ...

Tato informační stránka o Gary Anderson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gary Anderson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes