Oliver Anderson

Vztahuje se k

Z ovlivnění zápasů podezřelý australský junior Anderson má pozastavenou činnost

9.února » TenisPortal.cz
Loňský vítěz juniorky Australian Open Oliver Anderson, který je podezřelý z ovlivnění zápasu na turnaji nižší kategorie, má do vyřešení případu pozastavenou činnost. Oznámilo to dnes oddělení pro bezúhonnost tenisu.

Australský tenisový talent kvůli podezřelému zápasu nesmí hrát

9.února » Aktuálně.cz
Loňský vítěz juniorky na tenisovém Australian Open Oliver Anderson, který je podezřelý z ovlivnění zápasu na turnaji nižší kategorie, má teď volno.

Další tři australští tenisté ovlivňovali zápasy

10.ledna » TenisPortal.cz
Další skandál pro tenisovou Austrálii. Po obvinění Olivera Andersona zveřejnil orgán TIU provinění dalších tří australských tenistů Nicka Lindahla, Brandona Walkina a Isaaca Frosta. Všichni se měli údajně před čtyřmi lety podílet na ovlivňování zá...

Skandál v ATP: Vycházející tenisová hvězda sázela na vlastní zápasy

6.ledna » Echo24.cz
Loňský vítěz juniorské soutěže na tenisovém Australian Open Oliver Anderson čelí obvinění z ovlivnění zápasu na turnaji nižší kategorie. Osmnáctiletého hráče, považovaného za velký talent australského tenisu, vyšetřuje policie.

Tenis má nový skandál. Na vlastní zápasy údajně sázel vítěz Australian Open

6.ledna » Aktuálně.cz
Aktuálně.cz nedávno přineslo exkluzivní zpověď českého tenisty, který mluví o tom, že je sázení na vlastní zápasy běžné.

Policie obvinila vítěze juniorského Australian Open ze sázení na vlastní zápas. Dohodl se prý se sázkařskými gangy

6.ledna » iHNed.cz
Australská policie obvinila ze sázení na vlastní zápas Olivera Andersona, který loni vyhrál juniorské Australian Open. Anderson je považován za velký talent světového tenisu. S vyšetřovali prý plně spolupracuje.

Juniorský vítěz Australian Open čelí obvinění z falšování zápasu

6.ledna » TenisPortal.cz
Australský tenista Oliver Anderson byl ve čtvrtek policií spolkového státu Victoria obviněn z falšování zápasu. Osmnáctiletý talent měl údajně v říjnu vypustit úvodní set na challengerovém podniku v Traralgonu. Vítěze juniorky na loňském Australia...

Grandslamový vítěz byl obviněn z manipulace zápasu. Spolupracuje a čeká ho soud

5.ledna » Český rozhlas
Osmnáctiletý Australan Oliver Anderson byl obviněn z manipulace tenisových zápasů. Vyšetřovatelé - společně se sázkovými kancelářemi - odhalili, že vítěz loňské juniorky na Australian Open úmyslně prohrál první set prvního kola v loňském turnaji v...
Tenis - Míčová hra, tzv. bílý sport

Tato informační stránka o Oliver Anderson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Oliver Anderson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes