Marcus Andrews

Vztahuje se k

The Good Doctor: Příště uvidíte: Glassman se potkává se svou dcerou

4.října » Edna.cz
V příští epizodě zavítáme na pohotovost, kterou bude řídit dr. Murphy společně s dr. Reznickovou místo dr. Lim, která si bere volno z osobních důvodů. Glassman odpočívá po náročné operaci a snaží se spojit se svou dcerou Maddie.

The Good Doctor: České titulky k epizodě Hello

3.října » Edna.cz
Ovlivní nemocnici vzestup nového ředitele a podaří se každému rozloučit s Jaredem? České titulky k první epizodě jsou hotové. Připravili je pro vás @Moreene , @Malkivian a @Micák22 . Po zhlédnutí dílu se k nám nezapomeňte vrátit a epizodu ohodnotit .

The Good Doctor: Fotografie ze druhé epizody Middle Ground

2.října » Edna.cz
V dnešní epizodě se Shaun pokusí vyléčit těžce nemocného uklízeče a dr. Lim bude riskovat žalobu, aby mohla pomoci dospívající slečně, která byla nucena projít si tradiční infibulací.

The Good Doctor: Podívejte se na scénář k premiérové epizodě, o který se postaral herec Freddie Highmore

30.září » Edna.cz
Časopis Entertainment Weekly zveřejnil stránku scénáře z první epizody, o který se postaral herec Freddie Highmore, představitel seriálového Shauna. Čekání na české titulky si můžete zkrátit krátkým čtením Freddieho zrealizovaných myšlenek.

The Good Doctor: Nové hlavní postavy se dočkaly speciálních fotografií

29.září » Edna.cz
Postavy Lea Dilallo, dr. Alex Park, dr. Audrey Lim a dr. Morgan Reznick byly před začátkem druhé série povýšeny na hlavní postavy seriálu. Do nové série vstupují na speciálních fotografiích jim věnované. Nové fotografie se také dočkal Shaun.

The Good Doctor: Příště uvidíte: Lea napáchá velké škody

28.září » Edna.cz
Do Shaunova života se vrátila jeho první láska, Lea. Její návrat však nebude tak růžový, jak by si mohla představovat. Glassman společně s dr. Blaize hledají způsob, jak provést úspěšnou operaci.

The Good Doctor: Vše, co byste měli vědět o druhé řadě seriálu The Good Doctor

24.září » Edna.cz
Zítra se konečně vrátíme do nemocnice San Bonevanture, kde se dozvíme, jaký osud potká naše oblíbené doktory pod vedením nového ředitele. Všechny základní informace, které byste si před sledováním neměli nechat ujít, vám shrneme v tomto článku.

The Good Doctor: Na co se můžete těšit v první a druhé epizodě?

16.září » Edna.cz
V první epizodě se seznámíme s novou onkoložkou, která se pokusí navrhnout léčbu dr. Glassmanovi. Shaun s Jaredem se dostanou do problémů a dr. Marcus Andrews se stává novým ředitelem nemocnice.

The Good Doctor: Velký nášup fotografií k premiérové epizodě Hello

14.září » Edna.cz
Včera jsme se dočkali několika prvních fotografií z premiérové epizody druhé série. Shaun společně s Jaredem se pokusí pomoci bezdomovci, jenže jejich dobrosrdečnost je zatáhne na kobereček nového ředitele nemocnice, dr. Marcuse Andrewse.

The Good Doctor: Fotografie k epizodě Islands Part One

9.ledna » Edna.cz
Dr. Marcus Andrews tlačí na Dr. Melendeze, aby provedl dosti složitou transplantaci ledvin mezi dvojčaty, která spolu žijí od narození. Shaun se vydá na výlet s Leou.

The Good Doctor: Co nás čeká v 11. a 12. díle?

2.ledna » Edna.cz
Seriál The Good Doctor se vrací po několikatýdenní přestávce zpátky na televizní obrazovky. V našem článku se můžete podívat, co nás bude čekat.

The Good Doctor: Dr. Marcus Andrews nás seznámí se svou manželkou

22.října » Edna.cz
K první sérii se přidává nová postava Isabel Andrewsová, kterou si zahraje herečka Marsha Thomason. Herečku můžete znát ze seriálů Lost nebo White Collar .

Tato informační stránka o Marcus Andrews zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcus Andrews" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes