Roman Andrla

Vztahuje se k

ČLÁNEK V NOVINÁCH METRO!

17.října » ParlamentniListy.cz
V odpoledních hodinách jsem se dostal k novinám METRO a tam jsem s hrůzou přečetl tento článek (viz foto níže).

Roman Andrla

16.října » ParlamentniListy.cz
Na internetu jsem objevil velmi hezký článek o tom, proč by občané ČR měli jít k volbám. Některé fráze a sestavení vět jsem poupravil, někde doplnil o nové. Doporučuji opravdu přečíst.

Roman Andrla

14.října » ParlamentniListy.cz
Každý, kdo v životě pracoval a poznal poměry několika firem, se setkal s tím, že ne vždy každá firma dodržovala zákoník práce a i když jej porušila či pravidelně porušovala, neměl a nemá takový zaměstnanec prakticky žádnou reálnou možnost se hájit.

Roman Andrla

8.října » ParlamentniListy.cz
Tento článek jsem objevil na internetu v deníku pravý prostor. Ačkoli je článek z února 2016, je pořád aktuálním tématem v této zemi, protože si zřejmě málo politiků uvědomuje, že mnoho lidí, kteří jsou na pokraji bídy a nic se s tím nedělá.

Roman Andrla

3.října » ParlamentniListy.cz
Na našich setkáních s občany, se setkávám dost často s větou: „Nepůjdu k volbám, můj hlas nic nezmění“ a nebo druhý argument: „Stejně tam budou sedět zase ti samí vyžírkové a nic se zásadního nezmění“.

Roman Andrla

24.září » ParlamentniListy.cz
Jako bývalý aktivista jedné nejmenované organizace na ochranu zvířat, jsem se rozhodl, že oslovím všechny organizace, které se zabývají ochranou zvířat, stejně tak i útulky. Zaráží mě však jejich velký nezájem.

Roman Andrla

9.září » ParlamentniListy.cz
Rozšířili jsme náš bod programu o ochraně zvířat, na 5 - dle nás nutných bodů, kterými by se měla kulturní společnost zabývat. Jako jediní tak přicházíme s tím, co tady mělo být řešeno už desetiletí zpět, ale nikdo to neřešil, spíše se to přehlíželo.

Roman Andrla

5.září » ParlamentniListy.cz
Jistě si každý všiml, jak jsou obzvláště před volbami zváni různí politici a obzvláště předsedové politických stran a hnutí do různých pořadů, dostávají pozvánky k různým interview do TV, rádia, jsou s nimi tištěny rozhovory v novinách, atd.

Roman Andrla

1.září » ParlamentniListy.cz
Odmítá své podezření z dotačního podvodu při čerpání eurodotací na svém projektu Čapí hnízdo, ale je třeba si připomenout jeho slova, která napsal někdy v dubnu.

Roman Andrla

Musím se přiznat, že když jsem si dnes přečetl výrok Pavla Bělobrádka, předsedy KDU-ČSL, místopředsedy vlády, tak jsem si jen myslel, že jde o hloupý vtip, bohužel nebyl.

Roman Andrla

Vážení spoluobčané, vážení voliči, sympatizanti Republikánů- nedalo nám a trochu jsme se začali zabývat tím, jak vznikají "nezávislé" průzkumy volebních preferencí.

Roman Andrla

Jelikož se mi stává, že se setkávám s různými reakcemi na změnu politické strany, přináším menší vysvětlení, proč se tak stalo a co mě k tomu vedlo. Třeba si i ostatní udělají na hnutí ANO obrázek dle sebe a svého pohledu na věc.
Jan Veleba - Český zemědělský odborník a politik

Tato informační stránka o Roman Andrla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Andrla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes