Karel Gott

Related to

ŠOK: Gottová si už našla NOVÚ LÁSKU: Dcéry veru nadšené nebudú!

15:51 » Žena.sk
Zatúžila po láske! Neprešiel ešte ani rok od smrti maestra Karla Gotta (+80) a zdá sa, že vdova Ivana (44) si už našla náhradu. Jej dcéry ale veru nadšené nebudú.

Řeznice na plný úvazek! Gottová dala v práci výpověď, Tolkki ji zase bude zkoušet uhánět

13:52 » Expres.cz
Dlouhé roky se dcera nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta (†80) živila jako číšnice či servírka. Teď ale řekla dost! Dominika Gottová (47) dala v baru v centru Prahy výpověď a rozhodla se stát řeznicí na plný úvazek! Co ji k tomu přimělo a j...

Scénář Ivaniny nové lásky? RÝSUJE SE PRÝ ZÁVAŽNÁ PŘEKÁŽKA

12:39 » Aha!
Věštkyně Graciela svěřila redakci eXtra.cz, co se podle karet odehrává v životě vdovy po Karlu Gottovi (†80) právě teď. Dle jejího výkladu se v něm objevil muž, který byl v její blízkosti už dříve. Jakým směrem se ale jejich vztah bude vyvíjet dál?

Nejoblíbenější jídla vévodkyně Kate: Zkuste recepty, díky kterým je dokonale štíhlá

12:16 » Recepty.cz
Podívejte se, jaké recepty miluje vévodkyně z Cambridge, a objevte kouzlo její štíhlé postavy. Vyzkoušejte pravý tabbouleh, sticky toffee pudding nebo ceviché.

Nečekaná výpověd! Dominika Gottová skončila v práci: Co teď?

11:27 » Blesk.cz
Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (47) se dočká další životní změny. Po sedmi měsících skončila v baru v centru Prahy! Kvůli čemu? A co bude dělat dál?

Jediná činnost, která Karlu Gottovi nešla, přesto ho do toho otec nutil

10:41 » Kafe.cz
Můžeme být rádi, že nás Karel Gott celý život obšťastňoval zpěvem a nestal se z něho elektrikář, kterým byl vyučený. Jeho tehdejší mistr Jan Novák prozradil, že žádný silnoproudař to tedy nebyl.

Karel Gott a jeho nedožité narozeniny: Rodina řeší další problémy s hrobem!

9:38 » Šíp
Karel Gott by za týden oslavil jednaosmdesáté narozeniny, s tímto datem ale pozůstalí po zpěvákovi řeší nepříjemné problémy! Hřbitovní správa dokonce musela přijmout zvláštní opatření!

Zedníček s manželkou Hankou uspořádali Koronafestival! Bude další ročník?

9:04 » Blesk.cz
Na tři měsíce uvízl kvůli koronaviru v USA a s manželkou Hankou Kousalovou (57) byl odříznutý od kamarádů. Místo, aby s nimi šel Pavel Zedníček (70) po návratu jen na pivo, rovnou uspořádal festival. A už chystá další ročník!

Gottův hrob zažije nápor, rodina doufá v ohleduplnost fanoušků

6:47 » Zulice.cz
Hrob vloni zesnulého Karla Gotta na pražských Malvazinkách je jedním ze středobodů turistického zájmu Prahy. Zvláště teď v sezóně sem míří desítky až stovky obdivovatelů denně. Za pár dní může místo posledního odpočinu zažít obrovský nápor. Rodina...

Dominika Gottová: Problémy v práci a... VÝPOVĚĎ!

5:04 » Aha!
K nečekanému kroku se rozhodla Dominika Gottová (47)! Po sedmi měsících práce v baru v centru Prahy v něm dala výpověď. Důvod? Chce mít stabilní práci s jasně vytyčenými dny volna. Proto nejstarší dcera Karla Gotta (†80) vzala hlavní pracovní pomě...

Změna ve vysílání ČT1, pátek 17. 7. 2020 (vzpomínka na K. Gotta)

1:20 » SatCentrum
Změna ve vysílání ČT1, pátek 17. 7. 2020Nově zařazujeme:22.45 Karel Gott 70První část koncertu, který byl věnován významnému životnímu jubileu legendy naší populární hudby, uvádíme jako vzpomínku na tuto mimořádnou osobnost – pana Karla Gotta (200...

Kniha smíchu a zapomnění. Kunderova první i poslední kniha

23:55 » Citarny.cz
Kniha je prvním Kunderovým románem psaným v cizině (1978), za které mu bylo odebráno Československé státní občanství. Příběhy v knize jsou Kunderovým obrazem fungování společenských mechanismů a jejich dopadů na konkrétní lidské osudy.
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
Miroslav Žbirka - Slovenský zpěvák a skladatel
Maroš Kramár - Slovenský herec
Jiřina Bohdalová - Česká herečka
Halina Pawlowská - Spisovatelka
Aleš Háma - Český herec, hudebník a moderátor
Lenka Dusilová - Česká zpěvačka
Jaroslav Svěcený - Český houslový virtuóz
Kamil Střihavka - Český zpěvák
Heidi Janků - Zpěváčka
Alena Schillerová - Česká právnička
Barbora Munzarová - Česká herečka

Tato informační stránka o Karel Gott zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Gott" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes