15
new stories - click to show

Karel Gott

Related to

Ve Frenštátě vystoupí Felix Slováček. Ovšem jen, když bude pěkně

Koncert Felixe Slováčka a skupiny F Quintet pod širým nebem se příští čtvrtek 24. června uskuteční ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Leoš Mareš udělal radost své mamince. Jste pozorný syn, vzkazují mu fanoušci

Oblíbený český moderátor a příležitostný zpěvák Leoš Mareš ví, jak udělat svému okolí radost. Není žádným tajemstvím, že velmi rád překvapuje a obdarovává svou manželku Moniku. Není však jedinou ženou v jeho životě, která má toto privilegium.

Bára Jánová: Ta mrcha ve Slunečné mě bavila o trochu víc

Už to dávno není ta zlá a pomstychtivá mrcha, která za každou cenu dělá věci jen pro svůj prospěch. Bára Jánová svoji Sylvu postupně uklidňuje, a dokonce chce být správná holka do nepohody.

Hvězda seriálu Ordinace v roli modelky. Podívejte se!

Hvězda seriálu Ordinace se na chvíli proměnila v modelku. Společně s Jakubem Hájkem zapózovali před objektivem zkušeného fotografa Adriana Šetlíka. Jak vzpomíná na roli psychopatky a kdo je její velká láska?

Jazzová legenda zpívala i s Gottem. Její syn emigroval do USA, ona s manželem zůstala a rozdávala radost

16.June » Super.cz
Proslula hitem Docela všední, obyčejný den. Život Vlasty Průchové (12. 7. 1926 – 16. 6. 2006) ale zdaleka všední nebyl. Jazz nejenom zpívala, ale především žila, což ocenil i sám legendární „Satchmo“ Louis Armstrong (✝69). V tomto rytmu vychovala ...

Kniha smíchu a zapomnění. Kunderova první i poslední kniha

15.June » Citarny.cz
Kniha je prvním Kunderovým románem psaným v cizině (1978), za které mu bylo odebráno Československé státní občanství. Příběhy v knize jsou Kunderovým obrazem fungování společenských mechanismů a jejich dopadů na konkrétní lidské osudy.

7 rozdílových věcí, které gentleman dělá jinak

15.June » First Class
Od té, co jsem vydal Pět znamení silné ženy, se ptají muži: A co my? Co nás dělá rozdílovými lidmi? Ten pojem je zprofanovaný. Gentleman, tak se bohužel říká především muži ovládajícímu společenskou etiketu. Přitom gentleman je v překladu prostě l...

Karel Gott – Butterfly [Remastered] Princezna Libuše Šafránková (1953 – 2021)

Příspěvek Karel Gott – Butterfly [Remastered] Princezna Libuše Šafránková (1953 – 2021) pochází z ČeskoAktuálně.cz

Opilá Faltýnová či průšvihářka Bučková. Filip Matušinský popsal focení s nejkrásnějšími Češkami

13.June » Expres.cz
V prvním díle našeho seriálu jsme vám představili fotografie jednoho z předních českých módních fotografů Jaroslava Urbana. Tentokrát na své focení s českými kráskami zavzpomínal neméně významný fotograf Filip Matušinský, který se v branži pohybuj...

Karel Gott (†80): Vdova slibuje posmrtné odhalení velkých tajemství!

13.June » stars24.cz
Ivana Gottová v tomto týdnu prozradila plány ohledně vydání dlouho očekáváné životopisné knihy o manželovi. Na co se mohou fanoušci legendárního Karla Gotta těšit?

Kdysi ho milovaly davy, jenže teď… Skončí bavič Hron na ulici?

13.June » Aha!
Také moderátora, baviče a zpěváka Vladimíra Hrona (54), který býval dlouhé roky tváří estrádních pořadů v produkci České televize, nepříjemně doběhla koronavirová pandemie. Dokonce až do té míry, že mu hrozila ztráta střechy nad hlavou.

Sbohem, Barunko.

12.June » blog.idnes.cz
Libuše Šafránková ….. krásná, něžná, roztomilá, křehká, jedinečná, okouzlující, vtipná, talentovaná, charizmatická, ….. Dokázala nás okouzlit, dojmout, rozesmát, pobavit. Cítím podobný smutek, jako když nás opustil Karel Gott.
Libuše Šafránková - Česká herečka
Jonas Kaufmann - Německý operní pěvec
Dagmar Pecková - Česká operní pěvkyně
Renée Flemingová - Americká operní pěvkyně
Antonín Dvořák - Český hudební skladatel
Adam Plachetka - Český operní pěvec
Josef Zíma - Český herec, zpěvák
Štefan Margita - Slovenský operní pěvec
Ladislav Štaidl - Český hudebník
Ilona Csáková - Česká zpěvačka
Leoš Mareš - Český moderátor a zpěvák

Tato informační stránka o Karel Gott zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Gott" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes