15
new stories - click to show

Lucie Bílá

Related to

Bílá narazila! Takovéhle věci jdou trochu mimo mě, perlí partner

12:17 » Aha!
Snad po celou svou kariéru je zpěvačka Lucie Bílá (55) věrná svým černobílým outfitům s rockovým nádechem. Nedávno ale všechny šokovala, když na premiéru muzikálu Maminy dorazila v křiklavě růžových šatech. Jaký názor na to má její přítel Radek Fili…

Krátký top a odhalené bříško: Půvabná zpěvačka shodila kvůli zažívacím potížím 15 kilo a takhle teď vypadá

11:19 » Super.cz
Zpěvačka Kateřina Pechová (35) prošla za poslední měsíce pořádnou proměnou. Vokalistka Báry Polákové musela úplně změnit životní styl a překopat svůj jídelníček. Kvůli nemoci začala držet přísnou dietu a za pár měsíců shodila 15 kilo.

Herečku Simonu Stašovou přišly do divadla navštívit sestry Boromejky!

5:13 » Maxibulvar
Po dvouleté pauze se opět uskutečnilo společenské setkání partnerů, sponzorů, dárců, dobrovolníků, přátel a zaměstnanců nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze. Akce se konala v Divadle Lucie Bílé. Úvodem management nemocnice v o…

Abstinující celebrity. Jejich důvody nepít alkohol vás možná překvapí

1:45 » Žena.cz
Dát si skleničku patří téměř ke společenské normě, tím spíš v showbyznysu. I mezi slavnými osobnostmi se ale najdou takové, které abstinují.

Hodnocení uživatelů: Láska je láska (Divadlo Lucie Bílé) - 60 % [DivadelniFan]

21.May » i-divadlo.cz
Ale jo... Špatný to nebylo. Hlediště se smálo všemu, já tak polovině z toho. Největší úspěch měl u diváků gay pár ve sprše, u mě především fantastičtí sólisté Procházková (jako Eržika), Salvadori, Pechová a Ratajský. Výkon Bílé příjemný, ale víc mi …

Lucii Bílou chtěli ve Výměně manželek. Velmi se jí to dotklo

21.May » OnlyU
Výměna manželek je show, která baví diváky TV Nova už dlouho. Občas se v ní objeví i nějaký ten slavný pár. Nedávno třeba svou partnerku vyměnil Roman Tomeš a Míša zamířila do neznáma. Tvůrci pořadu ale původně měli o něco vyšší ambice. Jenomže ne k…

Koupání bude. Festival pro 17 tisíc lidí vstup do jezera Most neomezí

Město Most, státní podnik Diamo a společnost The Most 4you míří k dohodě, která určí podmínky pro pořádání prvního velkého festivalu u jezera Most.

Bujný dekolt a úzký pas: Lucie Bílá se předvedla v sexy růžovém modelu, ve kterém jí praskaly knoflíčky

21.May » Super.cz
Zpěvačka Lucie Bílá (56) nejen rozšiřuje repertoár svého divadla, ale také svého šatníku. Na tiskové konferenci nového muzikálu Maminy se objevila v růžové. A nutno říct, že v sexy šatech jí to neuvěřitelně slušelo.

Hvězda muzikálů Maminy i Slunce, seno Pazderková: Rozchod po šesti letech!

20.May » Blesk.cz
Herečka a zpěvačka Iva Pazderková (42) bude jednou z hvězd chystaného muzikálu Slunce, seno jahody v Hudebním divadle v Karlíně. V soukromí však neprožívá zrovna pohodové období, po šesti letech se rozešla s přítelem Hynkem Lorencem (37).

Jihočeská města chystají festivaly a slavnosti, pořadatelé omezení nečekají

20.May » iRegiony Impuls
Pro řadu organizátorů kulturních akcí ve městech na jihu Čech by měla být letošní sezona bez větších komplikací. Obavy nemají ani kvůli pandemii koronaviru a očekávají hlavně návštěvníky z řad domácích turistů.

Hodnocení uživatelů: Na poslední chvíli (agentura Harlekýn) - 80 % [Anna737]

20.May » i-divadlo.cz
Výborná komedie plná vtipných situací, která uteče jako voda. Výborný Václav Vydra, ale neskutečně vtipná byla Zuzka Slavíková a Josef Carda ad.
Iva Pazderková - Česká herečka
Svatopluk Skopal - Český herec
Barbora Poláková - Česká herečka
Kamil Střihavka - Český zpěvák
Bára Basiková - Zpěvačka
Klára Doležalová - Česká moderátorka
Josef Vojtek - Český zpěvák
Leona Machálková - Česká zpěvačka
Dana Morávková - Česká herečka
Jiří Korn - Český zpěvák a herec
Daniel Dangl - Slovenský herec
Pink Floyd - Anglická hudební skupina

Tato informační stránka o Lucie Bílá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Bílá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes