Lucie Bílá

Related to

„Mám druhou půlku, je mu teď přes dvacet.“ Lucie Bílá prozradila, kdo je její láskou od neděle do soboty

Známá česká zpěvačka Lucie Bílá se podělila s fanoušky o jedno „malé tajemství“, a sice, kdo je její láskou od neděle do soboty. Tipnete si, kdo by to tak mohl být?

„Lucinko? Žijete? Jsem se lekla, že jste se stala obětí činu udušení.“ Fotografie Lucie Bílé vyvolala bouřlivé emoce

Zpěvačka Lucie Bílá fanouškům poskytuje skrz svůj Instagram pohled do svého soukromí. V poslední době sdílí především fotografie, jak tráví svůj volný čas po karanténě.

Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

30.May » deníkPlus.cz
Přestože je to už čtyři roky, kdy Lucie Bílá slavila své padesátiny, nikdo by jí takový věk momentálně vůbec nehádal! Zlatá slavice totiž zázračně omládla.Ovšem ne jen pro jeden den, večer nebo díky vrstvě makeupu.

Lucie Bílá poprvé ukázala, jak vypadá její restaurace po změnách

Zpěvačka Lucie Bílá poprvé ukázala fotografie interiérů své restaurace po rekonstrukci. Uživatelé byli u vytržení a okomentovali snímky.

Po pohádce, detektivce nebo filmu s Lucií Bílou se režisér vrhnul na nový žánr: Vzniká dojemný psí příběh

27.May » Super.cz
Co film, to jiný žánr. Režisér F. A. Brabec v Česku oživil detektivku díky svému Boleru, vyžíval se v bohaté obrazotvornosti v Králi Ubu s Lucií Bílou (54) či v Kytici a pohádku si vyzkoušel ve snímku V peřině. Nyní natáčí pro změnu psí příběh.

Miley nebo Destiny? 11 hvězd, které se jmenují úplně jinak než je známe!

26.May » Óčko.tv
Všichni je známe jak Nicki Minaj, Miley Cyrus nebo Jennifer Aniston. Ale oni se narodili pod úplně jinými jmény.

Lucie Bílá vzpomínala na mrtvého kolegu

25.May » Týden.cz
Že má Lucie Bílá citlivou duši je známé. Nyní zavzpomínala na sociální síti na Waldemara Matušku se kterým nazpívala nesmrtelný duet Tam za vodou v rákosí.

Drsné obvinění ze záhrobí!

25.May » NašeHvězdy.cz
Při příležitosti šestiletého výročí úmrtí Ivety Bartošové (†48), která našla smrt pod koly vlaku, vyplouvají na povrch děsivé detaily jejího vztahu s popovou kolegyní Lucií Bílou. Maminka zesnulé zpěvačky, Svatava Bartošová, se rozpovídala o nenáv...

Lucie Bílá si přeje miminko? Tohle mluví za vše!

25.May » stars24.cz
Lucie Bílá určitě sleduje, že mít miminko ve vyšším věku není nemožné. Přemýšlí snad o tom, že by to se svým přítelem Radkem také ještě zkusila? Na sociální síti dala jasně najevo, že by si někdo měl pospíšit.

Lucie Bílá dokončila svůj velký projekt! Nahlédněte spolu s námi!

25.May » Zulice.cz
Lucie Bílá je nejenom Zlatá slavice, skvělá zpěvačka, ale i dobrá obchodnice a sama sobě manažerka a režisérka. Když si něco usmyslí, udělá to a dovede k naprosté dokonalosti. Teď dokončila jeden svůj zásadní projekt, který je přímo v jejích rodný...

Bílá má jasno: Chce miminko! Další rodička po 50?

25.May » Aha!
Je šťastná a díky lásce jen září. I tak Lucii Bílé (54) něco chybí. Touží totiž po miminku a napsala fanouškům jasný vzkaz!
Pavel Šporcl - Český houslista
Štefan Pčelár - Finalista SuperStar

Tato informační stránka o Lucie Bílá zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lucie Bílá" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes