15
new stories - click to show

Janek Ledecký Český zpěvák, kytarista a skladatel

Related to


Stories

TOP 7 videoklipů týdne: Janek Ledecký se klaní andělům, Trocha klidu se inspirovala zlomeným srdcem a Machine Gun Kelly rapuje

14:43 » iREPORT.cz
Téma zlomeného srdce se prolíná hned několika novými videoklipy. Zpívají o něm členové Trochy klidu a rapuje Machine Gun Kelly, který v novince dont let me go připomíná potrat přítelkyně Megan Fox. Totally Nothing vzdává hold...

Hitmaker Janek Ledecký skončil u cirkusu

26.February » Aha!
K písni Nedotýkejte se andělů natočil Janek Ledecký (61, na snímku) klip v cirkusu! Píseň je stěžejní skladbou jeho zatím posledního muzikálu Zapomeňte na Shakespeara.

Zpěvák Janek Ledecký spoléhá na strážné anděly! “Vše co provádějí, je jen trénink!”

24.February » aplausin.cz
Zpěvák Janek Ledecký natočil klip ke svému singlu Nedotýkejte se andělů. Píseň, která je stěžejní skladbou jeho posledního muzikálu Zapomeňte na Shakespeara!, dostala nečekanou vizuální podobu díky spojení s novým cirkusem.

VIDEO: Janek Ledecký se ve videoklipu klaní andělům a pracuje na nové desce

23.February » iDNES.cz
Zpěvák a skladatel Janek Ledecký natočil klip k singlu Nedotýkejte se andělů. Píseň, která je stěžejní skladbou jeho muzikálu Zapomeňte na Shakespeara!, dostala vizuální podobu díky spojení s novým cirkusem.

22.01.2024 18:00 - Stavovské divadlo - Národní divadlo - "Janek Ledecký zpívá pro Mathildu"

22.January » Národní divadlo
Tradiční benefiční koncert na podporu nevidomých. Celý výtěžek jde na výchovu a výcvik vodicích psů pro nevidomé. Janek Ledecký zazpívá a zahraje své největší hity. Před ním vystoupí klavírista a zpěvák Jan Jařeš. Večerem provází Eva Holubová. Janek…

Ples severočeských patriotů v Ústí roztančí Ledecký a Horton z Milli Vanilli

20.January » Ústecký deník
Největší plesovou událostí severu Čech je opět Centropol Ples severočeských patriotů. Letošní 15. ročník se uskuteční v sobotu 3. února od 20.00 v Domě kultury v Ústí nad Labem. Těšit se můžete na populárního Janka Ledeckého, zpěvačku Lenku Filipovo…

Hodnocení uživatelů: Galileo (Divadlo Hybernia) - 100 % [Sabinaa]

11.January » i-divadlo.cz
K muzikálům jsem měla vždycky blíž. Galileo je jedním z nejlepších, na kterém jsem zatím byla. Viděno už dvakrát. Krásná hudba, chytlavá slova, úžasné obsazení a skvělé herecké výkony! Určitě zajděte :)

Podívejte se: Páteční program v kongesovém centru zařídil Janek Ledecký

6.January » Nymburský deník
Koncert Janka Ledeckého a doprovodného bandu se v poděbradském kongresovém centru konal v pátek 5. ledna. Začátek akce jsme navštívili s redakčním objektivem.

Přání se vám mohou splnit i po desítkách let, věří Janek Ledecký a radí vydržet

27.December » ČRo
Zpěvák Janek Ledecký říká, že po šedesátce se už ničeho nebojí. Za rok zvládl premiéru svého nového muzikálu, spoustu koncertů i lyžování s dcerou Ester.

Rok 2024: Divadlo na netradičních místech, dudáci, múzy i výročí Žižky

Příští rok budete moci vybírat z několika velkých tradičních kulturních událostí, jejichž přípravy jsou již v plném proudu. Některé festivaly již potvrdily první účinkující. Mezi akcemi roku 2024 se chystají i novinky.

Vánoční POVÍDKA: Vánoční naděje, Lenka Peroutková

24.December » sarden.cz
Vánoční naděje Lenka Peroutková (Svařené víno jsem mu koupil, když mi ten příběh vyprávěl. Každý si všimnul hned, jak vstoupil, že křídla pocuchaná měl.) (A od těch časů – Janek Ledecký) Měl to být výjimečný večer. Ona ho chtěla prožít ve stylové re…
Kristína Debnárová - Finalistka Superstar
Daniel Šmidák - Finalista SuperStar

Tato informační stránka o Janek Ledecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Janek Ledecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes