15
new stories - click to show

Aleš Háma Český herec, hudebník a moderátor

Related to

Tereza Kostková odhodila vše! Šaty i make-up...

5:35 » Blesk.cz
Jako holčička! Herečka Tereza Kostková (47) se na sociální síti ukázala tak, jak ji zřejmě vídá její manžel Jakub Nvota (47) doma. V osušce ovázané okolo těla, bez líčení a s vlasy halabala sepnutými na hlavě.

Šuplík: Štrůdl znamenal průlom. Kroužek vítězí!

11.February » Seznam Zprávy
Pravopis zbytečně hrotíme. Nemohou za to ani tak jeho pravidla, jako naše posedlost testováním správnosti vždy a všude.

KVÍZ: Šumperk, Vsetín, Karlovy Vary nebo Most. Znáte rodiště celebrit?

27.January » Super.cz
Většina z nich žije v Praze, ale hlavní město není jejich rodným domovem. Někteří pocházejí ze západních Čech, jiní z Moravy a někteří mají své kořeny na Slovensku, kam se také velmi rádi vracejí. Víte, kde jsou domovy našich herců, hereček, zpěvače…

Ve věku 85 let zemřela Jana Hlaváčová, rozhlasová, divadelní a filmová legenda

14.January » ČRo 2 - Praha
V sobotu 13. ledna večer zemřela herečka Jana Hlaváčová, která patřila k nejvýraznějším tvářím české a československé poválečné éry.

Ostudný Silvestr na Nově: Scény se Sokolem a Hámou byly plné násilí, mrtvol a vulgarit

3.January » Seznam Médium
Televize Nova nám letos připravila opravdu zajímavý silvestrovský program. Večer začal sice slibně, postupem času se z toho však stala přízemní a doslova trapná zábava, která byla plná násilí a vulgarit.

Nepovedený Silvestr na Nově: Nechali Krause střílet po lidech

3.January » Aha!
Tohle se nepovedlo! Televize Nova odvysílala poslední den roku pořad Tvoje tvář má známý hlas: Noc plná hvězd. Ten byl plný scének v hlavní roli s Ondřejem Sokolem (52) a Alešem Hámou (50). Jedna z nich byla ale krajně nevhodná!

Absolutní televizní dno: Háma se Sokolem to už přepískli. Jejich pořad byl plný střílení a mrtvol

2.January » Seznam Médium
Máme za sebou oslavy konce roku 2023 a s nimi i bohatý televizní program, který je doprovázel. Jenže na televizní stanici Nova se tak trochu nevydařil. Byla to bída a utrpení. To už snad ani nemá cenu se na televizi dívat.

Silvestr zachránil Háma se Sokolem. Jinak to zase stálo za starou bačkoru

1.January » Seznam Médium
Silvestr máme za sebou a někteří z nás ho trávili doma. Mezi ně jsem letos patřila i já se svou rodinou, kdy jsme hory a exotiku vyměnili za rodinnou pohodu a klid. Také už máme nějaký ten věk na to, abychom si uvědomili, kde je nám nejlépe.

Silvestrovský program se Sokolem a Hámou pobouřil diváky: Že vám není hanba, píší lidé

1.January » eXtra.cz
Silvestr se neobejde bez vtipných scének a pořadů v televizích. TV Nova vsadila na osvědčené duo Ondřej Sokol a Aleš Háma. Diváci jsou však z jejich vystoupení a celkového pojetí večera v rozpacích. Někteří jsou dokonce pobouřeni a nešetří na Facebo…

Silvestr 2023 ve znamení Jiřiny Bohdalové: Háma se Sokolem zlanařili hereckou ikonu

31.December » eXtra.cz
Dnes večer čeká diváky TV Nova velkolepé rozloučení s letošním rokem a vítání nového roku 2024. O zábavu se na televizních obrazovkách postará oblíbené duo bavičů a moderátorů Aleš Háma a Ondřej Sokol, kterým se splnilo velké přání. Pro eXtra.cz pro…

Dvojka baví Dvojku. Silvestrovský Tobogan s osobnostmi stanice ve zbrusu nových rozhlasových scénkách a skečích

31.December » ČRo 2 - Praha
Účinkují: Dana Syslová, Halina Pawlowská, Tereza Kostková, Adéla Gondíková, Václav Kopta, Vasil Fridrich, Aleš Háma, Dalibor Gondík, Mirek Vaňura,. Moderuje Aleš Cibulka.

Legendy zábavy: Legendární rekapitulace

31.December » ČRo 2 - Praha
Cyklus zasvěcený legendám české zábavné scény se nachýlil ke svému závěru. O finále se nepostará legenda jedna, ale bude jich dokonce celá řada.

Tato informační stránka o Aleš Háma zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Háma" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes