Jana Adamcová

Related to

Hana Třeštíková , MgA.

Transformace příspěvkové organizace Pražská informační služba do nové akciové společnosti hlavního města Prahy Prague City Tourism, a.s., byla dokončena.

Transformace Prague City Tourism na akciovou společnost byla dokončena

8.July » Praha
Dne 7. 7. 2020 zahájila Prague City Tourism (PCT) plnohodnotnou činnost jako oficiální organizace destinačního managementu hlavního města Prahy.

Praha chce zachránit turistické léto poukázkami na vstupy

13.May » Novinky.cz
Hlavní město chce alespoň částečně zachránit letní sezonu a v určité míře obnovit turismus. Orientuje se zatím na ten vnitrostátní a připravuje poukázky pro vstupy do památek, vouchery mají také pomoci obsadit hotely, které by je hostům vydávaly.

Mobily firmy Xiaomi posílají data do Číny. Mají je stovky českých úředníků

11.May » Seznam Zprávy
České úřady během posledních dvou let nakoupily čínské chytré telefony značky Xiaomi. Ta čelí podezření, že shromažďuje a využívá data svých uživatelů získaná mobilními telefony.

Mobily Xiaomi posílají citlivá data do Číny. V Česku je používá Úřad vlády i policie

11.May » Aktuálně.cz
Telefony Xiaomi i jejich software představují bezpečnostní riziko, varují české instituce renomovaní experti.

Je své ženě nevěrný?

29.April » NašeHvězdy.cz
Najevo začínají vycházet dost znepokojivé informace. Už delší dobu se mluví o tom, že manželství režiséra Jiřího Adamce (72) a Jany Adamcové (48) si prochází drsnou krizí. Napovídá tomu i režisérovo chování. Už nějaký ten pátek totiž s Janou nežij...

Organizátoři letních táborů poslali otevřený dopis vládě, epidemiologové čekají na dopad postupného rozvolňování

21.April » Jihlavská Drbna
Nad otázkou, kdy bude reálné otevřít letní dětské tábory, stále visí velký otazník. Vláda je zatím nepovolila a epidemiologové čekají na vyhodnocení situace. V nejistotě jsou teď především organizátoři táborů, kteří argumentují tím, že pokud se ot...

Organizátoři letních táborů poslali otevřený dopis vládě, epidemiologové čekají na dopad postupného rozvolňování

21.April » Budějcká Drbna
Nad otázku, kdy bude reálné otevřít letní dětské tábory, stále visí velký otazník. Vláda je zatím nepovolila a epidemiologové čekají na vyhodnocení situace. V nejistotě jsou teď především organizátoři táborů, kteří argumentují tím, že pokud se ote...

Rozvod se blíží? Adamec už nepřespává doma!

11.April » Aha!
O krizi mezi vládní mluvčí Janou Adamcovou (48) a režisérem Jiřím Adamcem (72) si štěbetají vrabci na střeše. Jiří dokonce občas opouští vilku na pražské Hanspaulce a tráví noci v Dejvicích.
Kristýna Janáčková - Česká herečka

Tato informační stránka o Jana Adamcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Adamcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes