Tereza Brabcová

Vztahuje se k

Štastná Veronika Freimanová: Raduje se z narození holčičky!

25.dubna » Blesk.cz
Roli babičky Veronika Freimanová (62) zažívá poprvé. Její dcera Tereza Brabcová, kterou má s režisérem Jaroslavem Brabcem (63), porodila dceru Ellu.

Herečka Veronika Freimanová září štěstím: Stala se babičkou!

23.dubna » Super.cz
Konečně se dočkala. Herečka Veronika Freimanová (62) se stala babičkou. Její dcera Tereza Brabcová, kterou má s filmovým režisérem Jaroslavem Brabcem (63), před pár dny porodila holčičku.

Veronika Freimanová: Radostná zpráva!

20.března » NašeHvězdy.cz
Herečka Veronika Freimanová (62) se brzy stane šťastnou babičkou! Její dcera Tereza Brabcová (31) je totiž v devátém měsíci těhotenství a každým dnem by měla porodit. Otcem dítěte se stane Marek Šíša (45), s nímž v minulosti chodila modelka Agáta ...

Z problémů jsem se vypsala, říká autorka

16.března » Vyškovský deník
Vyškov - Potíže ve škole i doma, šikana nebo nový matčin partner. Přišla hluboká deprese. Sedmnáctiletá studentka Střední zdravotnické školy ve Vyškově Tereza Brabcová měla pocit, že se jí život hroutí pod rukama. Nevěděla jak dál, tak začala psát...

Dcera Freimanové je těhotná: Dítě čeká s exmilencem Prachařové!

9.února » Blesk.cz
Dcera herečky Veroniky Freimanové (62) a režiséra Jaroslava Brabce (63) Tereza se co nevidět stane maminkou. Už je v osmém měsíci těhotenství. A první děťátko čeká s exmilencem Agáty Prachařové (32).

Další kráska bude maminkou! Dcera herečky Freimanové už za měsíc přivede na svět holčičku

7.února » Super.cz
Herečka Veronika Freimanová (62) bude babičkou. Její dcera Tereza už za měsíc přivede na svět svého prvního potomka. Půvabná blondýnka je v 8. měsíci těhotenství a miminko čeká s přítelem Markem Šíšou.

Tereza Brabcová: Každá žena si zaslouží být nádherná

30.listopadu » Iconiq.cz
Tereza Brabcová patří mezi mladé odhodlané byznysmenky, které s přirozenou elegancí, šarmem sobě vlastním a pokorou dokáží jít za svým snem. Ten její nese název Laboratory a jedná se o českou novinku v oblasti kosmetických salonů, jejímž cílem je ...

Veronika Freimanová: Tajemství její stále štíhlé postavy!

23.dubna » Aha!
Jak je to možné, že herečka má stále postavičku jako lusk a září jako sluníčko? Freimanová a její dcera Tereza Brabcová se shodly na tom, že recept na štíhlost je opravdu jednoduchý.

Stále štíhlá Freimanová. Jak to dělá?

20.dubna » Týden.cz
Veronika Freimanová má pořád postavu jako lusk. Štěstím doslova září, a jak na ni práskla její dcera Tereza Brabcová, hereččin recept na štíhlost je celkem jednoduchý.

Freimanová hubne. Na nové kostýmy nejsou peníze

10.dubna » Týden.cz
Dvacet let hraje Veronika Freimanová v inscenaci Každý rok ve stejnou dobu, a protože si zatím nemusela pořizovat nový kostým, je jasné, že o sebe pečuje. Herečka si jednoduše dává pozor na to, co jí a sleduje nové trendy. Dokonce teď pár kil zhubla.
Iveta Vítová - Modelka a moderátorka
Irena Obermannová - Česká spicovatelka
Jana Paulová - Herečka
Patricie Solaříková - Česká herečka
Yemi Ad - Český tanečník, choreograf

Tato informační stránka o Tereza Brabcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Brabcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes