15
new stories - click to show

Alberto Černý

Related to

Festival Zlín žije

6.June » Informuji.cz
Ve dnech 28.–30. června ožije krajské město třetím ročníkem... | Zlín - (2024-06-28 14:00:00 - 2024-06-30 00:00:00)

Festival Uprostřed města ovládne Vyškov. Vystoupí i skupina Lake Malawi

/PROGRAM/ Koncert Lake Malawi, sportovní aktivity i vědecká show. Mimo jiné i toto zažijí v sobotu pětadvacátého května účastníci Festivalu Uprostřed města na Masarykově náměstí ve Vyškově. Součástí letošního ročníku bude i oficiální zahájení turist…

Jedou po nás kluci i holky, partnerky nežárlí, chceme manželství pro všechny, říkají kluci z Lake Malawi

6.March » iGlanc
Dobře fungující kapela je jako vztah, na kterém se musí neustále pracovat, shodují se kluci ze skupiny Lake Malawi. Přišly chvíle, kdy to mezi Albertem Černým a Jeronýmem Šubrtem pěkně skřípalo, ale ustáli to. Nežárlí na ně partnerky?

Charlie Straight jsem nemusel zabalit, kdybych si věci nebral tolik osobně, přiznává hudebník Albert Černý

25.February » RadioWave
Hostem Pochlap se byl hudebník a skladatel Albert Černý, který je zároveň frontmanem kapely Lake Malawi. Václav Rouček s ním probral rozpad kapely Charlie Straight.

Albert Černý z Lake Malawi: Jsme žánrově prokletá kapela, ale jako Kryštof nezníme

20.February » Bleskově.cz
Rozhovor s Albertem Černým o stěhování do Portugalska, vztahu k sociálním sítím, novému přístupu k tvorbě i soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

Albert Černý z Lake Malawi: Jsme žánrově prokletá kapela, ale jako Kryštof nezníme

16.February » Bleskově.cz
Rozhovor s Albertem Černým o stěhování do Portugalska, vztahu k sociálním sítím, novému přístupu k tvorbě i soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

Lake Malawi v Praze

3.January » Informuji.cz
Indie-popová kapela Lake Malawi vyráží na klubové turné k příležitosti... | Praha 1 - (2024-04-17 21:00:00 - 2024-04-17 00:00:00)

Pražské služby otevřou dveře, přichystány jsou exkurze, koncerty i prohlídky techniky

V sobotu 20. května se bude konat Den otevřených dveří Pražských služeb (PSAS). Populární akci v areálu v ulici Pod Šancemi 444/1 v Praze 9 lze navštívit mezi 11. a 16. hodinou. Připravené budou prohlídky, nejmodernější technika a také bohatý doprov…

Den otevřených dveří Pražských služeb v areálu Pod Šancemi

Den otevřených dveří Pražských služeb se letos uskuteční v sobotu 20. května. Akce proběhne v areálu společnosti v ulici Pod Šancemi 444/1 v Praze 9 mezi 11. a 16. hodinou. Pro zájemce budou připravené prohlídky, nejmodernější technika a také bohatý…

Setkání se zpěvákem a kytaristou Albertem Černým

1.December » ČRo Ostrava
Albert Černý vás kromě jiného pozve na velký koncert Českého rozhlasu a Rozhlasu a televize Slovenska. Ten se uskuteční už příští týden v Havířově.

Sváteční koncert

23.November » Vítkov
Smíšený pěvecký sbor Komenský oznamuje, že poslední možnost zakoupit již jen několik volných vstupenek na sváteční koncert s Albertem Černým,

Tato informační stránka o Alberto Černý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alberto Černý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes