Petra Svoboda Moderátorka

Related to


Stories

Těhotná Petra Svoboda: Veselka na poslední chvíli

20.May » Aha!
Na pražské Malé Straně, kousek pod Pražským hradem v kostele sv. Tomáše si moderátorka Novy Petra Svoboda (36) vzala snoubence Ondřeje Křivku (33).

Hvězda TV Nova se tajně vdala: Petra Svoboda byla krásná nevěsta!

19.May » stars24.cz
Moderátorka TV Nova Petra Svoboda se včera na pražské Malé Straně vdala za svého partnera Ondřeje Křivku. Těhotné nevěstě to moc slušelo, za družičku jí navíc šla dcera Ráchel.

Tajná svatba hvězdy Novy! Petra Svoboda už není svobodná!

19.May » Aha!
Už jsou svoji! Moderátorka televize Nova Petra Svoboda (36) se včera tajně vdala za dlouholetého partnera Ondřeje Křivku (33).

Krásná Petra Svoboda se vdala! Takhle to těhotné moderátorce slušelo ve svatebním

18.May » Super.cz
Sobota byla šťastným dnem nejen pro Jasmínu Alagič a Rytmuse , ale také pro nováckou moderátorku Petru Svobodu (36) . Ta se totiž na pražské Malé Straně provdala za partnera Ondřeje Křivku. Svatbu tak stihla ještě před narozením chlapečka, kterého...

Krásná moderátorka televize Nova Petra Svoboda se vdala! Podívejte se na svatební fotky

18.May » eXtra.cz
Krásná moderátorka Petra Svoboda (36) a její partner Ondřej Křivka si dnes řekli své “ano” v kostele svatého Tomáše v Praze na Malé Straně. Svatbě předcházely zásnuby, které dvojice oznámila počátkem letošního roku po pěti letech vztahu.

Petra Svoboda už není svobodná! Tajná svatba těhotné hvězdy Novy!

18.May » Blesk.cz
Už jsou svoji! Moderátorka televize Nova Petra Svoboda (36) se v sobotu odpoledne tajně vdala za dlouholetého partnera Ondřeje Křivku (33).

Svatbu stihne ještě před porodem: Po Jasmině Alagič se během pár dní vdá i Petra Svoboda

17.May » Super.cz
Moderátorka nováckých zpráv Petra Svoboda (36) bude již brzy vdanou paní. Petra, která je v 8. měsíci těhotenství, stihne podle informací Super.cz svatbu ještě před porodem. Obřad se má konat již příští týden.

Neúprosný verdikt diváků: Puhajková z kola ven!

7.May » Aha!
Ještě pár týdnů budou diváci na obrazovkách vídat Petru Svobodu (36). A až odejde na mateřskou dovolenou, na její místo coby moderátorky pořadu Život ve hvězdách nastoupí její zkušená kolegyně. Nastávající maminku nahradí pohledná Karolína Kloubko...

Puhajková ostrouhala! Víme, kdo nahradí těhotnou Petru Svobodu na Nově

6.May » Blesk.cz
Ještě pár týdnů bude těhotná moderátorka Petra Svoboda (36) uvádět pořad Život ve hvězdách. Až ale odejde na mateřskou, tak na její místo nastoupí kolegyně ze zpravodajství Kristina Kloubková (42).

S druhým dítětem musí Iveta Vítová zase počkat: Kvůli babyboomu na Nově budou chybět dvě moderátorky zpráv

1.May » Super.cz
O tom, že by si pořídila druhé dítě, už moderátorka Iveta Vítová (35) mluví hodně dlouho. Pořád ale není ta vhodná chvíle. Momentálně rozhodně ne, protože na Nově se chystají na mateřskou dovolenou hned dvě moderátorky zpráv, Renáta Czadernová (34...

V létě porodí druhého potomka! Petra Svoboda už má pořádné bříško

30.April » Super.cz
Moderátorka Petra Svoboda (36) se těší na příchod svého druhého potomka a těhotenství už je na ní pořádně znát. Moderátorka čeká chlapečka a kila navíc zatím přibrala snad jen v oblasti bříška. "Zatím jsem přibrala jen pár kilo. Cítím se dobře," ř...
Martin Pouva - Český moderátor
Karla Mráčková - Česká moderátorka
Omar Sharif - Egyptský herec

Tato informační stránka o Petra Svoboda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Svoboda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes