15
new stories - click to show

Natálie Grossová

Related to

Muzikál expres slaví 30 let a vydává muzikálové dvou CD

12.November » Musical opereta
Jediný muzikálový pořad v českém éteru slaví 30. narozeniny! Poslechněte si nové dvou CD. Příspěvek Muzikál expres slaví 30 let a vydává muzikálové dvou CD pochází z musical-opereta

Místo veselky konec vztahu! Denisa Grossová po pěti letech nejen ruší svatbu, ale hlásí rozchod

25.October » Super.cz
Fotografka a tanečnice Denisa Grossová, starší sestra Natálky Grossové, (18) je single. Po více jak pětiletém vztahu se rozešla s přítelem Robinem Puškášem. Denisa byla dva roky zasnoubená, svatby se ale nedočká.

Další herečku ze seriálu Slunečná dostihl koronavirus. Nemoc zchvátila i mladičkou Natálii Grossovou

Mladá a talentovaná zpěvačka a herečka Natálie Grossová se na své sociální síti svěřila s tím, že i ji doběhl koronavirus. Svým fanouškům tak popsala, jak nemoc snáší a vysvětlila, proč je pro ni covid-19 trošku horší než pro ostatní lidi.

Hvězda Čarodějky Natálka Grossová (18) má covid: Horší průběh kvůli jiné nemoci!

20.October » Blesk.cz
Zpívat v muzikálech nyní nemůže nejen kvůli vládním opatřením, ale také i kvůli nemoci samotné! Natálka Grossová je další covidem-19 nakaženou osobností, a i když je velmi mladá, přidružené onemocnění její zdravotní stav bohužel částečně komplikuje.

Další hvězda Slunečné má koronavirus. Po Evě Burešové to schytala i Natálie Grossová

20.October » Super.cz
Zpěvačka a herečka Natálie Grossová (18) má koronavirus. Hvězda seriálu Slunečná nebo muzikálu Čarodějka byla pozitivně testovaná na covid-19 v pondělí.

Holky Grossovy zrudnou studem: Módní kritička je nešetřila!

11.October » Aha!
Drsnou kritiku si mohly přečíst dcery Šárky Grossové i samotná vdova po zesnulém politikovi. Kritička Ina T. si na nich pořádně smlsla při hodnocení jejich outfitů, které vynesly na oslavě Františka Janečka.

Natálka Grossová je dneškem plnoletá a sbalil ji zpěvák! Víme, koho tají

30.September » Blesk.cz
Tradičně na jevišti GoJa Music Hall slavila narozeniny Natálka Grosová, ovšem tentokrát to bylo opravdu speciální. Hvězdě muzikálu Čarodějka je totiž toto pondělí 18 let! „Když udělám průšvih, je to už celý na mně,“ smála se dojatá zpěvačka.

Grossová oslavila 18. narozeniny: Z holčičky je hvězda!

29.September » Aha!
Poprvé se na divadelních prknech objevila v sedmi letech! A teď na nich oslavila i své osmnácté narozeniny, které měla včera. Muzikálová hvězda Natálie Grossová (18) je plnoletá. Vestoje jí gratulovalo celé divadlo!

Natálie Grossové už je plnoletá: První legální alkohol, vyznání příteli i oslava na Čarodějce

28.September » Super.cz
Od neděle je plnoletá. Zpěvačka Natálie Grossová (18) sice velkou oslavu osmnáctin neuspořádala, ale i tak si je užila. Jako první jí poblahopřáli už den předem v muzikálu Čarodějka v divadle GoJa Music Hall, kde hraje. Od producenta Františka Jan...

Zpěvačka Natálie Grossová dosáhne plnoletosti. Kolega Bohuš Matuš promluvil o jejím talentu

25.September » Život v Česku
Muzikálová herečka a zpěvačka Natálie Grossová oslaví 28. září své 18. narozeniny. Očekává se pompézní oslava, na které nebudou chybět slavné tváře. Mezi nimi i zpěvák Bohuš Matuš (47), který s Natálií často vystupuje. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil...

Fešák Grossové paroháčem? „Chci si užívat,“ tvrdí

20.September » Aha!
Mladičká hvězda muzikálů Natálie Grossové má nového partnera. Místo toho, aby chrlila slova plná lásky, však přiznala, že si chce užívat. Co to znamená?

Natálie Grossová opět jako Čarodějka: Takhle jí sluší v muzikálu princeznovské šaty

19.September » Super.cz
V sobotu se na jeviště divadla Goja Music Hall opět vrací velkolepý muzikál Čarodějka s Natálii Grossovou (17) v jedné ze dvou hlavních rolí. My to nemohli vydržet a byli se podívat už na generální zkoušce představení v produkci Františka Janečka ...

Tato informační stránka o Natálie Grossová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Natálie Grossová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes