Pavla Vitázková

Vztahuje se k

Lady v rudém Pavla Vitázková: Zastínila vilu Tugendhat

19.října » Aha!
Luxus s nádechem třicátých let oživila na několik hodin Pavla Vitázková (39). Herečka se proměnila v modelku, která kralovala legendární brněnské vile.

Kočka, nebo pes? Herečka Pavla Vitázková má oba a pomáhá útulku: Pro zvířata draží obraz

7.července » Blesk.cz
Věčné dohady, zda je lepší si doma hýčkat kočku, či psa, vyřešili herci Městského divadla v Brně Dušan (37) a Pavla (39) Vitázkovi kompromisem. Rodinnou idylku jim zpříjemňují kocour Moris a psí dáma Adéla.

Vitázková, Brožová Nečas a další ukázali svůj apetit

31.května » ★ STARonline.cz
Na nedávném VIP večírku se ani tak nepilo, jako hodovalo. Je to celkem logické, neboť na menu byly samé exotické lahůdky.

Vitázková, Rosická a další: Když celebrity mají hlad

31.května » iHOT.cz
Na nedávném večírku Potten & Pannen se ani tak nepilo, jako hodovalo. Je to celkem logické, neboť tato značka nabízí to nejlepší kuchyňské vybavení. A tentokrát si slavní při jídle nebrali servítky.

Drsná hádka Vitázkových: Herečka po manželovi hodila tři nože!

30.května » Blesk.cz
Někdejší hvězdu seriálu Cesty domů Pavlu Vitázkovovou (39) neradno dráždit a obzvláště pak v kuchyni. Minule ji totiž manžel a muzikálový herec Dušan Vitázek (37) tak vytočil, že na něj vzala dokonce i nůž!

Seriálová herečka Pavla Vitázková a její hádky s manželem: Hodila po něm tři nože!

29.května » Aha!
Tichá voda břehy mele! Toto rčení zcela určitě sedí na Pavlu Vitázkovou (39). Na první pohled harmonické manželství bývalé hvězdy seriálu Cesty domů a muzikálového herce Dušana Vitázka (37) se občas mění v pořádné drama. Dokonce u nich došlo už i ...

Pavla Vitázková se po mateřské vrací na obrazovky: Zatím jen v malé seriálové roli

13.května » iHOT.cz
Herečka Pavla Vitázková se pomalu, ale jistě vrací na televizní obrazovky. Po mateřské se sice už dávno vrátila na divadelní prkna. televize nebo film se jí ale už roky docela vyhýbají. I tentokrát dostala jen malou roli v seriálu VIP vraždy.Tento...

Pavla Vitázková se vrací na Primu: Takhle to teď dvojnásobné mamince sekne

11.května » Super.cz
Po delší době se na obrazovkách televize Prima opět objeví šarmantní a oblíbená herečka Pavla Vitázková (39) . Dvojnásobná maminka se v posledních letech věnovala hlavně divadlu, a to ve svém domovském Brně. Tentokrát ztvární roli bývalé manželky ...

Hvězda seriálu Cesty domů Pavla Vitázková: Na prahu čtyřicítky ji trápí "dětská" nemoc

17.dubna » Blesk.cz
Herečka Pavla Vitázková (39), kterou znáte ze seriálu Cesty domů, leží doma v posteli a hodně trpí. Maminka dvou dětí a manželka Dušana Vitázka dostala typickou dětskou nemoc, kterou ale ona v mládí neprodělala.

Bývalá hvězda Cest domů Pavla Vitázková: Uhnala si neštovice!

17.dubna » Aha!
Dětská nemoc skolila herečku a maminku dvou dětí Pavlu Vitázkovou (39). Bývalá hvězda seriálu Cesty domů totiž dostala plané neštovice, které neprodělala jako dítě. A teď trpí jako zvíře!

Herečka Pavla Vitázková leží v horečkách: Nakazila se virovým onemocněním

16.dubna » Super.cz
Opravdu kruté dny zažívá seriálová herečka Pavla Vitázková (39) . Do postele ji dostala vysoce nakažlivá choroba. „Čtyřicítka klepe na dveře a já si, prosím pěkně, uženu neštovice,“ svěřila se herečka, která letos v prosinci oslaví kulatiny.

Tato informační stránka o Pavla Vitázková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Vitázková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes