Monika Absolonová

Related to

Letní hry soukromých divadel: Čtyři role Absolonové, francouzský šarm Jitky Smutné

10.July » Aktuálně.cz
S Quilterovými Duety na Vyšehradě se dá prožít velmi příjemný večer, novinka Ungeltu vychází z osvědčeného komediálního archetypu.

Koronavirus pronikl i na místo, které téměř nikdo nejezdí. A začal zabíjet...

2.July » globe24.cz
Harandane Toure začal brát antimalarika, když dostal horečku. Jeho stav se ale po několika dnech dál zhoršoval. Lékaři mu nakonec řekli, že v maliském Timbuktu, považovaném dosud za téměř izolované místo, patří k několika stovkám lidí nakažených k...

Riziko šíření koronaviru v Česku je opět vyšší, varuje sociolog

1.July » globe24.cz
Češi podle průzkumu sociologa Daniela Prokopa v posledních dvou týdnech obnovili kontakty ve stejném počtu jako před epidemií nového typu koronaviru. Varuje před tím, že kvůli tomu se může od jednoho nakaženého nemoc šířit mezi víc lidí.

Monika Absolonová a další zdravotní komplikace: Zase po 25 letech!

1.July » stars24.cz
Pokud byste Moniku Absolonovou potkali před pár dny na procházce, možná byste jí ani nepoznali. Za všechno mohly nečekané zdravotní komplikace, které se po čtvrtstoletí zase ozvaly.

Svatba jen naoko

30.June » NašeHvězdy.cz
Otázek ohledně svatby už měla asi plné zuby. Zpěvačka Monika Absolonová (43) má se svým přítelem Tomášem Hornou (39) dva syny, ale svatbu zatím neplánují. Alespoň tu oficiální. Nedávno totiž Monika pronesla, že když byla před pár lety s Tomášem na ...

Přiznání Moniky Absolonové: Strach o život!

30.June » Aha!
Práce v showbyznysu není procházka růžovou zahradou. Své o tom ví i Monika Absolonová (43). Zpěvačka promluvila o tom, jak se coby moderátorka televizního pořadu Taxík během natáčení několikrát bála o život.

Nečekané zdravotní komplikace Absolonové: Záchvat, jaký nezažila už 25 let!

29.June » Blesk.cz
Chudák zpěvačka Monika Absolonová (43)! Slavná diva se poslední dobou musí potýkat s jedním zdravotním problémem za druhým. Poté, co ji v půlce května potrápil zánět rohovky, už musí řešit další nepříjemnost. Dovolenou na Šumavě jí totiž zkompliko...

Britové jsou druzí nejtlustší v Evropě. Premiér Johnson vyhlásil obezitě válku

29.June » globe24.cz
Podle britského premiéra Borisa Johnsona jsou Britové po obyvatelích Malty druzí nejtlustší v Evropě, což znamená zátěž pro zdravotnictví. S obezitou ve své zemi hodlá bojovat, aby byla lépe připravená na možné budoucí zdravotní krize.

Monika Absolonová přiznala: Únavový syndrom a kapačky!

29.June » stars24.cz
Monika Absolonová přiznala, že se v minulosti potýkala s poměrně vážnými zdravotními potížemi, za které si ovšem tak trochu mohla sama. Dokonce prý tenkrát skončila na kapačkách. Co se stalo?

Spávala jsem jen tři hodiny denně, skončila jsem na kapačkách, říká Monika Absolonová

28.June » ČRo
Patří mezi naše nejznámější zpěvačky. Nejen o zpívání se v pořadu Až na dřeň rozpovídala Monika Absolonová.

Jsem šťastná za kluky. Do dalšího dítěte se pouštět nechci, říká Absolonová

28.June » Revue iDNES.cz
Když Monika Absolonová (43) vypráví o divadelních prknech, je z jejích slov cítit opravdový zápal. Však také když se jí sešel v jeden den konkurz na Draculu a přijímačky na vysokou školu, v polovině testu odešla do divadla. „Myslím, že naše vysoké...

Míša Maurerová sdílela na Den otců krásnou vzpomínku: První slova, která její partner řekl právě narozené dceři

21.June » Super.cz
Stejně jako maminky i tátové mají svůj svátek. Den otců, který se u nás slaví třetí neděli v červnu, se těší čím dál větší popularitě. Ani celebrity si nenechaly ujít možnost svým otcům, a v mnoha případech i tatínkům svých dětí poblahopřát.

Tato informační stránka o Monika Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes