Monika Absolonová

Vztahuje se k

Den otců: Peštová nebo Průšová ukázaly, po kom jsou, jiné hvězdy raději předvedly partnery!

8:55 » Blesk.cz
Svátek všech tatínků přinutil některé celebrity zalovit ve fotoalbu. Některé krásky ovšem raději popřály svým partnerům, s nimiž mají potomky, než svým tátům.

2,5letý syn Moniky Absolonové a Tomáše Horny: Tátu vyměnil za Pastr ňáka

5:31 » Aha!
Přestože má tátu hokejistu, pro dvouapůlletého syna Moniky Absolonové (41) a Tomáše Horny (37) je absolutním hokejovým bohem Pasta neboli David Pastrňák (22). Dokonce už se setkali tváří v tvář a zpěvačka vtipkuje, že dojde i na společné bydlení!

Absolonová vyrazila k moři. Ale jen na otočku, aby se syn proletěl

17:33 » Týden.cz
Zpěvačka Monika Absolonová se stane v listopadu dvojnásobnou maminkou. Je jí proto jasné, že příští rok se k moři s malým miminkem nepodívá. Proto vzala rodinu aspoň na pár dnů do Chorvatska.

Absolonová, Troška, Faltus. Ti všichni oslaví výročí Hrochova Týnce

Připomínku půlkulatin města zahájí ve škole a završí na fotbalovém hřišti. Hlavní dění patří sobotě, ale co nabídnout má taky neděle a pátek.

V Šatně Seznamu: Těhotné nemusí vypadat jako velryby ve stanu. Zvládla to Monika Absolonová?

15.června » Seznam Zprávy
Kdo si neumí odpustit vzhled tanečnice u tyče ani v požehnaném stavu? Podívejte se v našem módním magazínu.

Bez cigarety ani ránu aneb Nejslavnější kuřáci u nás i ve světě

13.června » Proženy.cz
Kouření škodí zdraví, to je obecně známá věc. Přesto si mnozí cigaretu odepřít nedokážou. A platí to i pro slavné. Které známé hvězdy se bez téhle neřesti neobejdou a alespoň nějaký ten nikotin si dopřejí?

Monika Absolonová: Na mateřskou odchází na konci měsíce

12.června » iHOT.cz
Monika Absolonová se už pilně připravuje na příchod druhého dítěte a pomalu tak ukončuje svoje pracovní projekty. Minulý týden tak dozpívala v muzikálu Funny Girl a tento týden se pro změnu rozloučí s muzikálem Evita.

Těhotná Monika Absolonová: Je konec! Zpěvačka vše oplakala...

11.června » Blesk.cz
Až do pátého měsíce těhotenství zvládla Monika Absolonová (41) na jevišti divoce poskakovat a jezdit na kolečkových bruslích. Teď ale přišel čas se s představením Funny Girl rozloučit. A zpěvačka to náležitě obrečela.

Z tiskových zpráv: Magazín Musical-opereta vyhlásil výsledky ankety za rok 2017

11.června » i-divadlo.cz
Vyhlášením výsledků třetího ročníku Cen magazínu Musical-opereta byl v sobotu 9. června 2018 zahájen festival Dokořán pro hudební divadlo, který pořádá Městské divadlo Brno ve dnech 9. – 13. 6. 2018. Za rok 2017 je získali Václav Noid Bárta, Monik...

Muzikálové Ceny za rok 2017 jsou rozdány! Začal festival Dokořán pro hudební divadlo

11.června » Musical opereta
Výroční Ceny magazínu Musical-opereta za rok 2017 jsou rozdány! Získali je Václav Noid Bárta, Monika Absolonová, Hana Horká a inscenace Bítls a Krysař. Příspěvek Muzikálové Ceny za rok 2017 jsou rozdány! Začal festival Dokořán pro hudební divadlo ...

Těhotná Monika Absolonová se rozplakala na jevišti: Divadlo teď musí jít na rok stranou, prioritou bude miminko

10.června » Super.cz
Muzikál Funny Girl je pro Moniku Absolonovou (41) srdeční záležitostí. V divadla Studio DVA jej v pátek na dlouhou dobu odehrála naposledy. Během dojemné rozlučky s oblíbenou rolí se neubránila slzám.
Daniela Peštová - Česká modelka

Tato informační stránka o Monika Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes