Monika Absolonová

Related to

Múza je nevyzpytatelná. Inspiruje mě láska i trápení, říká zpěvák

22.July » Týden.cz
Zpěvák David Deyl je v poslední době doslova k nezastavení. Na začátku prázdnin vydal letní hitovku Ahora, kterou nazpíval ve španělštině. Zároveň se připravuje na svůj listopadový galakoncert, kterým oslaví už deset let na scéně. Intenzivně se ta...

8 hlubokých sexy výstřihů: Absolonová, Puhajková i bývalá soudkyně Barbara oslnily vyzývavým dekoltem

22.July » Super.cz
Dámy z šoubyznysu se ve společnosti rádi blýsknou nějakým tím odvážným modelem. Pokud zvolí hluboký výstřih, mají o pozornost mužů postaráno. A ne vždy u toho musí vypadat lacině.

Pravá tvář hvězd Instagramu: Jak vypadají Krainová, Rolins a další?

16.July » Prásk!
Asi nejpopulárnější sociální sítí je momentálně Instagram, na kterém to vypadá, že jsou všichni do jednoho neskonale šťastní. Negativní fotky tam zkrátka nemají co dělat. Jedno z dalších nepsaných pravidel je být zkrátka perfektní. Realita je ale ...

Hvězdy přejí Karlu Gottovi. Přečtěte si, co jubilantovi vzkázali Bílá, Mareš nebo Bernatský

14.July » Super.cz
Dnešní kulaté narozeniny Karla Gotta (80) se neobešly bez pozornosti mnoha jeho kolegů z branže. Gratulace se na sociálních sítích hromadí už od časného rána a zahrnují nejen písemné vzkazy, ale také hudební.

Studená sprcha pro Hornu: Absolonová vyřkla razantní NE!

13.July » Aha!
Monika Absolonová (43) pomalu končí druhou mateřskou a vrací se pracovního procesu. Zpěvačka byla nedávno hostem koncertu vokálního seskupení 4 Tenoři, zatímco o její syny se staral dlouholetý partner Tomáš Horna (38). Zpěvačka se sportovcem chodí...

Jakub Smolík & Ilona Csáková

11.July » Informuji.cz
Koncertní vzpomínkové ohlédnutí k životnímu jubielu věčného... | Chrudim - (2019-11-20 19:00:00 - 2019-11-20 00:00:00)

Karel Gott slaví narozeniny online: Absolonová přinesla sladký dárek!

11.July » stars24.cz
Legendární zpěvák Karel Gott začal slavit 80. narozeniny s několikadenním předstihem a v přímém přenosu. Na Bertramce včera přivítal kolegyni Moniku Absolonovou, která mu přinesla pěkně sladký dárek.

Gottova »Výměna manželek« s Absolonovou? Monika prozradila Karlovu tajnou vášeň

11.July » Blesk.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (42) ve středu přinesla Karlu Gottovi (79) dárek v podobě kynutých buchet plněných tvarohem, rozinkami a rumem. Mistr se dárkem pochlubil na sociální síti.

Buchty a ryzí kamarádství: Monika Absolonová ví, jak Gottovi udělat maximální radost

11.July » eXtra.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (42) dlouhé roky patří mezi blízké přátele Karla Gotta (79) a tak není divu, že se také zařadila mezi gratulanty, které pěvecké hvězdě přejí k 80. narozeninám. Ty Karla Gotta čekají již tuto neděli.

Oslava může začít: Monika Absolonová navštívila Karla Gotta a potěšila ho tímhle úžasným dárkem

11.July » Super.cz
Velkolepou narozeninovou oslavu s kolegy a přáteli v Divadle Na Jezerce absolvoval Karel Gott (79) už koncem června. Jak se ale blíží jeho životní jubileum, přijímá další přátelské gratulace i osobně. Naposledy ho navštívila Monika Absolonová (42)...

Monika Absolonová prozradila plány: Další dítě, nebo svatba?

8.July » stars24.cz
Oblíbená zpěvačka Monika Absolonová se k radosti fanoušků již brzy vrátí na jeviště, s čímž souvisí i slib ohledně dětí, který v práci dala. Chtěla by raději dalšího potomka, nebo svatbu s přítelem?

Tato informační stránka o Monika Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes