Monika Absolonová

Vztahuje se k

Jakubiska okradli, Pomejeho chtějí dát do blázince

16:09 » Týden.cz
Psychický stav Jiřího Pomejeho se po rozchodu s manželkou Andreou rapidně horší. Jeho otec mu shání léčebnu, protože k závislosti na alkoholu se přidaly ještě léky. Navíc se mu špatně chodí kvůli zlomené stydké kosti. "On už blábolí. Neví, kde je,...

Drsná kritika od fanoušků

17.listopadu » NašeHvězdy.cz
Jen několik týdnů před plánovaným porodem si zpěvačka Monika Absolonová (42) zadělala na pořádný problém. U mnohých fanoušků klesla totiž její popularita poté, co na svůj profil na sociální síti přidala fotografii z cirkusu, který navštívila se sv...

Slavná zpěvačka těsně před porodem moderovala udílení hudebních cen: Na ceremoniál vzala svého pohledného manžela

16.listopadu » Super.cz
Monika Absolonová moderování Atleta roku před porodem nestihla. Carrie Underwood (35) zvládla provázet udílením CMA Awards i v pokročilém stádiu těhotenství.

Dvojnásobná maminka Monika Absolonová: DRAMA PŘED PORODEM!

15.listopadu » Šíp
Zpěvačka Monika Absolonová se před pár dny stala šťastnou novopečenou dvojnásobnou maminkou. Sympatická brunetka si vždycky přála velkou rodinu. Ale málokdo ví, že stačilo málo a mohlo být všechno jinak!

Miluju ho, trpaslíčka: Šťastná maminka Monika Absolonová se pochlubila další fotkou rozkošného syna

12.listopadu » Super.cz
Zpěvačka Monika Absolonová (42) o víkendu porodila syna Matouše . Fanouškům už se stihla pochlubit roztomilou fotkou svého klučiny a teď přidala další snímek i s velmi vtipným komentářem.

První dojmy Moniky Absolonové po porodu: Co říkal starší syn Tadeáš na čerstvě narozeného brášku?

12.listopadu » Prásk!
Moderátorka pořadu O 10 let mladší Monika Absolonová (42) se stala o víkendu dvojnásobnou maminkou. Co říkal na nového brášku starší Táďa? Jeho reakce pobavila celou rodinu. Monika Absolonová se stala o deset dní dříve před plánovaným termínem mam...

Absolonová se pochlubila svým Matouškem: K fotce připsala dojemný vzkaz

12.listopadu » eXtra.cz
V sobotu se rodina Moniky Absolonové (42) rozrostla o dalšího člena. Dojatá zpěvačka se na Instagramu pochlubila fotkou syna Matouše a poprvé od porodu nechala fanoušky nahlédnout do soukromí rodiny. Jak probíhají první dny Moniky jako novopečené ...

Nové foto novorozeného syna Absolonové: Zpěvačka řeší jeho »vybavenost«!

12.listopadu » Blesk.cz
O víkendu se ze zpěvačky Moniky Absolonové (42) stala dvojnásobná maminka. Nyní se rozhodla přibližít světu první chvíle s novorozeným synkem Matoušem a prozradila o něm i něco, za co jí možná potomek jednou vynadá.

Monika Absolonová porodila syna Matouše

11.listopadu » Týden.cz
Oblíbená zpěvačka Monika Absolonová dnes prozradila, že přivedla na svět druhého syna. Chlapeček dostal jméno Matouš.

Monika Absolonová je dvojnásobnou maminkou

11.listopadu » ★ STARonline.cz
Zpěvačka Monika Absolonová se v sobotu večer stala dvojnásobnou maminkou. Měla sice večer s Alešem Hámou moderovat udílení cen Atlet roku, nakonec si ale její kolega musel na poslední chvíli poradit sám.

Monika Absolonová je podruhé maminkou! První FOTO z porodnice!

11.listopadu » stars24.cz
Zpěvačka Monika Absolonová se stala podruhé maminkou. Chlapeček Matouš přišel na svět v sobotu dopoledne, několik dní před termínem.
Tereza Vágnerová - Česká muzikálová zpěvačka

Tato informační stránka o Monika Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes