15
new stories - click to show

Monika Absolonová

Related to

Monika Absolonová po rozchodu: Skrývá za úsměvem smutek? Na vše zůstala sama!

15.June » Šíp
Monika Absolonová už je přes měsíc svobodná maminka a i když zažila bolestivý rozchod, smutek zahání prací a snaží se na sobě nedávat nic znát. Dokonce se pustila do prací, které za ni ještě donedávna dělal otec jejich dvou dětí, Tomáš Horna.

Připravil svoji babičku o dům?!

14.June » NašeHvězdy.cz
Další povážlivá skutečnost praskla na exsnoubence zpěvačky Moniky Absolonové (44), bývalého hokejistu Tomáše Hornu (40). Když se s Monikou seznámil, byl hodně zadlužený a od probl... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

Krutá zrada. Kdo jí vrazil kudlu do zad?

14.June » NašeHvězdy.cz
Donedávna byly přítelkyněmi, teď MONIKA ABSOLONOVÁ (44) nemůže YVETTĚ BLANAROVIČOVÉ (57) prý přijít na jméno. Postupně vychází najevo krutá pravda o tom, s kým léta žila.Vztah s bý... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

Monika Absolonová: Na všechno teď musí stačit sama!

13.June » stars24.cz
Už měsíc a půl uplynul od chvíle, kdy Monika Absolonová zničehonic oznámila rozchod s partnerem a otcem svých dvou dětí. Tento krok ale způsobil to, že se musí věnovat i činnostem, které by jinak připadaly mužům.

Absolonová žádá od fanoušků radu. Po rozvodu jí přibyly starosti, hlavně na chalupě

Česká oblíbená zpěvačka, herečka a moderátorka pořadu Taxík Monika Absolonová loni na podzim koupila chalupu s velkou zahradou, která se kvůli nepřítomnosti majitelky stala džunglí. Problém je, že po rozvodu už to musí vyřešit sama.

Vykopnutý partner Absolonové: Od Jágra dostal milion na dům!

12.June » Blesk.cz
V upřímné zpovědi hokejisty Tomáše Horny (40) padlo i jméno Jágr! V době, kdy hrál za Kladno, klub vlastnil Jaromírův (49) otec Jaromír Jágr st. (80) a i on se prý podílel na jeho finančních problémech.

Tomáš Horna o svých dluzích. Jak se dostal do spárů lichvářů a co ho zastavilo před sebevraždou?

12.June » Expres.cz
Expartner Moniky Absolonové Tomáš Horna se rozhodl promluvit o dluhové pasti, do které se před lety dostal. Ačkoliv svého času vydělával i čtvrt milionu měsíčně, dostal se kvůli své důvěřivé až naivní povaze do spárů lichvářů, kteří mu roky měli v...

To je tělocvik! Monika Absolonová má po rozchodu s hokejistou Hornou 11 kilo dole a řádí se sekačkou

12.June » Blesk.cz
Loni na podzim si Monika Absolonová (44) splnila sen a koupila chalupu s velkou zahradou. Myslela si, že tam budou s kluky a jejich otcem Tomášem Hornou (40) jezdit a zvelebovat ji. Ale rozchod s hokejistou její plány převrátil.

To je tělocvik! Monika Absolonová po rozchodu s hokejistou Hornou 11 kilo dole a řádí se sekačkou

12.June » Blesk.cz
Loni na podzim si Monika Absolonová (44) splnila sen a koupila chalupu s velkou zahradou. Myslela si, že tam budou s kluky a jejich otcem Tomášem Hornou (40) jezdit a zvelebovat. Ale rozchod s hokejistou její plány převrátil.

Po rozchodu s Tomášem Hornou je na vše sama. Monika Absolonová ukázala, co musí bez chlapa zvládat

12.June » Život v Česku
Na začátku května se zpěvačka Monika Absolonová (44) svěřila, že její vztah se snoubencem Tomášem Hornou (40) došel svému konci. Oblíbená umělkyně od té doby nelení a pouští se i do činností, které jsou běžně přiřazovány mužům. Na chalupě se chopi...

Monika Absolonová promluvila: Takové jsou pocity po rozchodu!

11.June » stars24.cz
O okolnostech rozchodu Moniky Absolonové s Tomášem Hornou jsme se toho v uplynulých týdnech moc nedozvěděli. Až v posledních dnech došlo ke změně. Bývalý hokejista promluvil o svých problémech. Jak reagovala zpěvačka?
Barbora Krejčíková - Česká tenistka
Anežka Rusevová - Česká herečka
Beáta Rajská - Módní návrhářka
Markéta Hrubešová - Česká herečka
Eva Hrušková - Česká herečka

Tato informační stránka o Monika Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes