15
new stories - click to show

Monika Absolonová

Related to

Monika Absolonová ve svatebních šatech! Chystá překvapení?

11:09 » aplausin.cz
Svatba může být plná rodinných zápletek, které vás nadchnou a překvapí i dojmou. Také Monika Absolonová si užila focení ve svatebním, přestože jednu svatbu už má za sebou. Manželství sice nedopadlo, ale v bílých svatebkách to Monice neskutečně seklo…

Na Krumlovsku kamion narazil do domu a zablokoval silnici

V pondělí 26. září ráno v obci Prostřední Svince na Českokrumlovsku narazil tahač s návěsem do zdi domu.

Kutná Hora se poprvé stala hostitelem setkání hornických měst a obcí

/FOTOGALERIE/ Kutná Hora se o víkendu letos poprvé stala místem setkání hornických měst a obcí. Oslava řemesla tak typického a tradičního pro toto starobylé město nabídla zajímavý a pestrý program pro horníky, příznivce hornictví i pro veřejnost. Pr…

Veselo od rána do noci. Takhle si valtrovická chasa užila krojované hody

Svou největší kulturní události si lidé ve Valtrovicích užívají každý rok v září při tradičních krojovaných hodech. Za krásné fotografie přibližující atmosféru letošních hodů děkujeme Tomáši Zikovi.

Pivo v tuplácích, usměvavé dívky v krojích a kapela. To vše nabídl Oktoberfest

/FOTO/ Čtvrtý ročník Oktoberfestu plný hudby, zábavy a krojů se uskutečnil v sobotu sedmnáctého září ve sportovním areálu Vzákoutí v Hartvíkovicích. Za krásné fotografie a možnost zveřejnění děkujeme Jaromíru Zezulovi.

Zlatou krásku si vysloužil Bewley. Milík potěšil domácí příznivce druhým místem

17:33 » Deník.cz
BUDE AKTUALIZOVÁNO/Na Ostrovy. Vítězem 74. ročníku Zlaté přilby města Pardubic se stal Daniel Bewley z Velké Británie. K velké radosti českých příznivců ve finále dojel druhý Václav Milík. Pardubický plochodrážník se při tom v závodě dvakrát zachraň…

Kostel v Mojžíři byl svědkem mimořádných chvil. Proběhlo tam biřmování

/OBRAZEM/ Římskokatolický kostel svatého Šimona a Judy se nachází v Mojžíři. V neděli 25. září se tam konalo biřmování. To je jednou z iniciačních svátostí ustanovená Ježíšem Kristem, při níž křesťan dostává od Boha zvláštní sílu Ducha svatého. Toto…

Co říkáte na výsledek voleb v Olomouci? Hlasujte

Horší než jste čekali, lepší než jste doufali nebo přijatelný kompromis? Jak vás potěšily, zklamaly či naštvaly výsledky komunálních voleb v Olomouci. Halsujte v naší anketě.

Staňkův comeback se nekoná, senátky pro něj skončily debaklem

Poslední, se čtyřprocentním ziskem hlasů skončil v senátních volbách na Bruntálsku exprimátor Olomouce a bývalý sociálně demokratický ministr kultury Antonín Staněk.

Po střetu s autem u Prahy transportoval motorkářku do nemocnice vrtulník

25.September » Příbramský deník
Vážná mnohočetná zranění utrpěla v pátek 23. září 21letá motocyklistka, která se na Praze-západ střetla s osobním autem.

Nečekaný úspěch komunistů v Ostravě. Stačilo změnit název na OLE

25.September » Moravskoslezský deník
/VIDEO, FOTOGALERIE/ Před komunálními volbami by zřejmě jen málokdo čekal, že se podaří uspět ostravským komunistům. Ti nakonec překročili pětiprocentní hranici, čímž se dostali do celoostravského zastupitelstva.
Hana Zagorová - Česká zpěvačka

Tato informační stránka o Monika Absolonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Absolonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes